Karta atleta

Export do excelu
  • Králová Kateřina
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 08.90 h Praha - Stromovka 24.1.2017
100 m 13.88 Praha 8.9.2015
150 m 21.91 Praha 8.5.2015
150 m 20.92 h Praha-Strahov 15.1.2016
200 m 28.20 Praha - Děkanka 1.6.2016
200 m 28.39 h Praha-Stromovka 16.2.2016
300 m 46.99 Praha 8.5.2015
300 m 47.15 h Praha - Strahov 13.1.2017
400 m 62.50 Praha-Strahov 11.6.2016
400 m 63.51 h Praha-Stromovka 6.2.2016
500 m 1:25.46 Praha-Eden 6.5.2016
500 m 1:25.01 h Praha-Strahov 22.1.2016
800 m 2:35.77 Praha - Děkanka 20.5.2018
800 m 2:32.20 h Praha - Strahov 10.2.2017
1000 m 3:26.62 Praha - Eden 4.5.2018
3000 m 13:06.66 Praha - Eden 3.6.2016
400 m překážek 74.74 Praha - Přátelství 26.5.2017
sprintérský trojboj 1848 Praha - Děkanka 19.6.2017
vrhačský trojboj 0980 Praha-Juliska 15.9.2016
hod diskem 1kg 18.44 Praha-Juliska 15.9.2016
hod oštěpem 500g 20.67 Praha 6.6.2014
hod oštěpem 600g 31.24 Vlašim 30.6.2018
vrh koulí 3kg 09.88 Praha 6.6.2014
vrh koulí 3kg 08.82 h Praha-Stromovka 1.2.2014
vrh koulí 4kg 07.90 Praha 19.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m př./Ž/B3 2 Vlašim 77.40
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) oštěp 600g/Ž/F 11 Vlašim 27.85
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B2 5 Pacov 65.96
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F Pacov DNF
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Ž/F 8 Pacov 27.57
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B3 3 Praha - Děkanka 08.73
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B3 3 Praha - Děkanka 13.88
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B3 2 Praha - Děkanka 28.55
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/Ž 11 Praha - Děkanka 1848
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/Ž/B2 4 Sušice 2:37.14
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m př./Ž/B2 2 Sušice 76.45
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) oštěp 600g/Ž/F 9 Sušice 28.96
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m/Ž/B6 2 Praha - Přátelství 65.71
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m př./Ž/B2 5 Praha - Přátelství 74.74
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) oštěp 600g/Ž/F 8 Praha - Přátelství 27.85
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B1 Praha - Děkanka DNS
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B2 5 Praha - Děkanka 2:39.15
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Ž 14 Praha - Děkanka 24.76
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B4 4 Praha - Stromovka 63.60
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 2:32.20
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B8 1 Praha - Stromovka 28.40
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Ž/B5 3 Praha - Stromovka 63.74
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Ž/B4 2 Praha - Stromovka 2:35.97
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B09 2 Praha - Strahov 65.71
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B10 6 Praha - Stromovka 08.90
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B17 4 Praha - Stromovka 28.82
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B3 MS Praha - Stromovka 65.66
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Ž/B2 4 Praha - Stromovka 2:42.98
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B23 3 Praha - Strahov 21.44
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B11 2 Praha - Strahov 47.15