Karta atleta

Export do excelu
  • Hořejší Michaela
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.11 Chomutov 14.8.2018
50 m 07.15 Chomutov 15.8.2017
60 m 08.23 Ústí nad Labem 1.5.2019
60 m 08.09 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 12.86 Rumburk 22.6.2019
150 m 20.51 Kadaň 9.5.2017
150 m 20.22 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 27.01 Kadaň 18.6.2019
200 m 27.04 h Praha - Stromovka 20.1.2018
300 m 44.42 Bílina 28.4.2018
300 m 43.90 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 61.88 h Chemnitz 5.1.2019
800 m 3:01.19 Bílina 11.5.2013
60 m překážek 10.19 h Praha-Strahov 8.2.2015
100 m překážek 17.64 Hradec Králové 13.6.2015
200 m překážek 35.58 Bílina 5.8.2014
300 m překážek 50.06 Lovosice 8.6.2014
400 m překážek 68.16 Praha - Eden 10.6.2018
sprintérský trojboj 2142 Bílina 18.8.2018
sedmiboj 2578 Bílina 11.5.2013
hod diskem 1kg 13.52 Ústí nad Labem 5.9.2012
hod oštěpem 500g 17.18 Bílina 11.5.2013
vrh koulí 3kg 06.82 Bílina 11.5.2013
skok daleký 4.24 Děčín 5.5.2013
skok vysoký 1.35 Bílina 11.5.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 Ústí nad Labem 1.5.2019
60 m 08.12 h Praha - Strahov 27.1.2019
100 m 12.86 Rumburk 22.6.2019
150 m 20.22 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 27.01 Kadaň 18.6.2019
200 m 27.30 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 44.64 Bílina 27.4.2019
300 m 45.01 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 61.88 h Chemnitz 5.1.2019
400 m překážek 70.21 Bílina 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R1 4 Kladno 13.44
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FB Kladno 13.45
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B2 1 Kladno 70.34
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/Ž/B2 4 Bílina 08.48
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/Ž/B3 1 Bílina 13.20
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/Ž/B2 4 Bílina 27.68
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprint. tr/Ž/F 10 Bílina 2097
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 100 y/Ž/B1 3 Chomutov 12.12
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 50 m/Ž/B1 4 Chomutov 07.15
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R3 3 Mladá Boleslav 13.56
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B2 5 Mladá Boleslav 28.02
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/R2 3 Děčín 13.37
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/F 5 Děčín 13.20
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/B1 4 Děčín 27.36
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R2 2 Liberec 13.39
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FB 6 Liberec 13.62
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B2 7 Liberec 27.86
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/Ž/R4 5 Praha - Přátelství 13.55
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/Ž/B5 4 Praha - Přátelství 28.04
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Ž/R 5 Meziboří 13.16
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/Ž/F 6 Meziboří 13.28
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/Ž/F 4 Meziboří 27.30
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R6 2 Bílina 13.11
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FB 4 Bílina 13.12
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B6 2 Bílina 27.27
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/Ž/F 4 Kadaň 08.47
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 150 m/Ž/B1 3 Kadaň 20.51
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B3 2 Praha - Juliska 13.27
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 5 Praha - Juliska 27.68
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Ž/R1 2 Ústí nad Labem 13.57
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (Atletický klub Bílina) 60 m/Ž/B1 2 Bílina 08.30
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 4 Praha - Stromovka 08.26
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B7 2 Praha - Stromovka 08.27
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B2 4 Praha - Stromovka 27.63
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B3 2 Praha - Strahov 08.30
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B11 3 Praha - Strahov 08.30
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/R3 4 Praha - Stromovka 08.29
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B6 2 Praha - Stromovka 27.30
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R05 3 Praha - Strahov 08.34
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B10 1 Praha - Strahov 27.77
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Ž/F Praha - Stromovka 08.43
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Ž/F Praha - Stromovka 27.85
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B2 8 Praha - Stromovka 08.45
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B12 8 Praha - Stromovka 08.41
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 20.53
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Ž/R5 3 Chemnitz 08.42
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Ž/B3 2 Chemnitz 28.03