Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Smolka
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Kmínek Jiří
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 154 1100
    akt. 27.09.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
1 - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 h Ostrava 16.01.2016
60 m 07.14 Opava 05.06.2018
100 m 11.29 Opava 17.04.2018
150 m 16.90 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
150 m 17.15 Opava 15.05.2018
200 m 22.13 Olomouc 04.09.2021
200 m 22.31 h Ostrava 06.03.2022
300 m 36.04 Opava 25.04.2017
300 m 35.18 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 48.26 h Ostrava 05.03.2022
400 m 47.47 Praha - Děkanka 03.09.2022
800 m 2:02.77 h Ostrava 15.01.2017
800 m 1:59.47 Břeclav 24.08.2019
1000 m 3:24.82 Opava 25.04.2012
1000 m 3:12.74 h Olomouc 27.01.2013
60 m překážek (0.76) 09.75 Praha 29.05.2011
60 m překážek (0.76) 09.67 h Ostrava 01.12.2011
60 m překážek (0.84) 08.28 h Praha - Strahov 21.12.2013
60 m překážek (0.91) 08.17 h Opava 21.12.2014
60 m překážek (1.06) 09.17 h Opava 22.01.2017
60 m překážek (0.99) 08.15 h Ostrava 18.02.2017
100 m překážek (0.84) 13.62 Praha 21.09.2013
110 m překážek (0.91) 14.53 Třinec 07.06.2015
110 m překážek (0.99) 14.70 Olomouc 12.09.2015
110 m překážek (1.06) 15.47 Olomouc 13.05.2017
200 m překážek (0.76) 26.51 Praha 22.09.2013
300 m překážek (0.84) 39.40 Ostrava 27.05.2015
300 m překážek (0.91) 37.47 Plzeň 01.06.2020
400 m překážek (0.91) 50.40 Hodonín 25.06.2022
skok vysoký 1.50 h Opava 05.01.2013
skok vysoký 1.60 Wuhan 29.06.2015
skok o tyči 1.80 Opava 24.04.2012
skok o tyči 2.63 h Olomouc 27.01.2013
skok daleký 4.81 Olomouc 23.06.2011
skok daleký 5.39 h Ostrava 15.12.2012
vrh koulí 4kg 06.52 Opava 25.04.2012
vrh koulí 4kg 08.39 h Olomouc 26.01.2013
hod diskem 1kg 14.46 Opava 24.04.2012
hod oštěpem 600g 21.07 Opava 24.04.2012
hod kriketovým míčkem 40.57 Praha 29.05.2011
středoškolský pohár 1462 Opava 20.09.2017
pětiboj 2012 Praha 29.05.2011
sedmiboj hala [Zci] 3516 h Olomouc 26.01.2013
devítiboj 2869 Opava 25.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.32 Opava 20.09.2017
150 m 17.21 Opava 25.04.2017
200 m 22.53 Třinec 03.06.2017
300 m 36.04 Opava 25.04.2017
400 m 50.34 h Ostrava 04.02.2017
400 m 49.36 Olomouc 16.09.2017
800 m 2:02.77 h Ostrava 15.01.2017
800 m 2:01.39 Opava 08.08.2017
60 m překážek (1.06) 09.17 h Opava 22.01.2017
60 m překážek (0.99) 08.15 h Ostrava 18.02.2017
110 m překážek (1.06) 15.47 Olomouc 13.05.2017
110 m překážek (0.99) 14.83 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
400 m překážek (0.91) 53.90 Praha - Eden 02.09.2017
středoškolský pohár 1462 Opava 20.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.99)/J/B1 5 Ostrava - Vítkovice 14.89
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m/J/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.91)/J/B1 1 Ostrava - Vítkovice 54.31
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) středoškolský pohár/Dci Opava 0784
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Moravskoslezský kraj (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 100 m/Dci/B01 2 Opava 11.35
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) středoškolský pohár/Dci Opava 1462
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 100 m/Dci/B01 1 Opava 11.32
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Opava (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz, 604938505) 400 m/Dci/B01 2 Opava 53.24
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/J/B1 1 Olomouc 49.36
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B3 2 Opava 50.13
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Opava 56.57
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R1 2 Praha - Eden 53.90
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/F 5 Praha - Eden 54.14
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 4 Břeclav 23.30
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Břeclav 56.57
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B1 3 Opava 50.41
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 800 m/M Opava 2:01.39
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B1 Uherské Hradiště DNS
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m překážek (0.91)/M/B1 Uherské Hradiště DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.99)/J/F Ostrava - Vítkovice 14.87
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/M/R2 7 Třinec 55.49
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B2 1 Třinec 22.53
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/M/B1 1 Třinec 54.38
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 400 m překážek (0.91)/M/B2 4 Praha - Přátelství 55.77
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.99)/J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 14.83
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.91)/J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 54.37
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/M/B1 4 Olomouc 50.23
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Olomouc 15.47
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Olomouc 55.73
09.05.2017 2. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava 23.01
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.99)/J/B2 1 Břeclav 15.00
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B1 2 Břeclav 56.34
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B1 3 Opava 17.21
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/M/B1 4 Opava 36.04
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/J/R2 3 Ostrava 50.97
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/R2 2 Ostrava 08.28
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F 4 Ostrava 08.15
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 400 m/M/B1 4 Ostrava 50.60
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 60 m překážek (0.99)/J Ostrava 08.31
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/B2 1 Ostrava 50.34
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.99)/J/R1 2 Ostrava 08.44
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (1.06)/M/B1 1 Opava 09.17
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/M/F 5 Ostrava 2:02.77
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/B1 MS Ostrava 08.45
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava 08.57
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava DNS
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/J/B1 3 Ostrava 52.26