Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Svoboda
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2017: MEJ-10boj/16.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - 2 - - - - -
- - - - - - 2 - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.16 h Praha-Stromovka 13.02.2016
60 m 07.35 Třebíč 04.06.2020
100 m 11.48 Jihlava 07.05.2016
150 m 18.39 Třebíč 27.04.2013
200 m 22.89 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 22.92 Jihlava 13.06.2020
300 m 38.88 Pacov 01.09.2013
400 m 50.43 Třebíč 18.06.2017
1000 m 2:58.23 Stará Boleslav 25.05.2013
1000 m 2:49.17 h Praha - Stromovka 29.01.2017
1500 m 4:35.28 Třebíč 19.06.2017
60 m překážek (0.84) 09.47 h Olomouc 27.01.2013
60 m překážek (0.91) 08.91 h Praha-Stromovka 09.02.2014
60 m překážek (0.99) 08.48 h Praha-Stromovka 14.02.2016
60 m překážek (1.06) 08.71 h Praha - Stromovka 11.02.2018
100 m překážek (0.84) 14.98 Kladno 05.10.2013
110 m překážek (0.91) 15.50 Třebíč 31.08.2014
110 m překážek (0.99) 15.37 Třebíč 21.05.2017
110 m překážek (1.06) 15.61 Kolín 19.05.2018
200 m překážek (0.76) 28.69 Třebíč 27.04.2013
skok vysoký 2.05 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok vysoký 1.99 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 4.02 h Ostrava 24.01.2016
skok o tyči 4.05 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 6.80 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok daleký 6.74 Olomouc 27.05.2017
trojskok 14.13 Třinec 29.06.2014
vrh koulí 4kg 12.79 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 4kg 14.29 Pacov 12.05.2013
vrh koulí 5kg 12.84 h Praha-Stromovka 23.02.2014
vrh koulí 5kg 14.05 Třebíč 16.08.2015
vrh koulí 6kg 14.19 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 6kg 15.40 Třinec 26.06.2016
vrh koulí 7,26kg 14.43 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 7,26kg 14.75 Třebíč 11.05.2019
hod diskem 1kg 40.85 Třebíč 18.08.2013
hod diskem 1,5kg 44.90 Eggenfeld 04.10.2015
hod diskem 1,75kg 44.32 Třebíč 07.05.2017
hod diskem 2kg 39.46 Kolín 19.05.2018
hod oštěpem 600g 42.48 Třebíč 26.09.2013
hod oštěpem 700g 49.12 Třebíč 25.04.2015
hod oštěpem 800g 51.40 Tábor 28.05.2016
sedmiboj hala [Zci] 3681 h Olomouc 26.01.2013
sedmiboj hala [Dci] 4443 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [J] 5389 h Praha-Stromovka 14.02.2016
sedmiboj hala [M] 4955 h Praha - Stromovka 11.02.2018
devítiboj 5064 Stará Boleslav 26.05.2013
desetiboj [Dci] 6292 Praha 13.07.2014
desetiboj [J] 7222 Třebíč 19.06.2017
sprintérský trojboj 2296 Třebíč 04.06.2020
vrhačský trojboj 1913 Třebíč 05.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 h Ostrava 14.01.2017
100 m 11.50 Olomouc 27.05.2017
400 m 50.43 Třebíč 18.06.2017
1000 m 2:49.17 h Praha - Stromovka 29.01.2017
1500 m 4:35.28 Třebíč 19.06.2017
60 m překážek (0.99) 08.53 h Praha - Stromovka 29.01.2017
110 m překážek (0.99) 15.37 Třebíč 21.05.2017
110 m překážek (1.06) 16.03 Stará Boleslav 03.06.2017
skok vysoký 2.01 h Praha - Stromovka 28.01.2017
skok vysoký 1.99 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 3.90 h Praha - Stromovka 29.01.2017
skok o tyči 4.05 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 6.62 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.74 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 6kg 13.53 h Praha - Stromovka 28.01.2017
vrh koulí 6kg 14.69 Grosseto 22.07.2017
hod diskem 1,75kg 44.32 Třebíč 07.05.2017
hod oštěpem 800g 50.48 Třebíč 19.06.2017
sedmiboj hala [J] 5208 h Praha - Stromovka 29.01.2017
desetiboj [J] 7222 Třebíč 19.06.2017
vrhačský trojboj 1874 Třebíč 04.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 800g/J 6 Ostrava - Vítkovice 48.58
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J 5 Ostrava - Vítkovice 14.56
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) hod diskem 1,75kg/J 12 Ostrava - Vítkovice 38.29
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha - Eden 1.93
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M 4 Praha - Eden 3.80
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 7 Praha - Eden 50.29
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 100 m/J/B4 7 Grosseto 11.81
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ skok daleký/J 14 Grosseto 6.45
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ vrh koulí 6kg/J 10 Grosseto 14.69
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ skok vysoký/J 10 Grosseto 1.93
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m/J/B2 4 Grosseto 51.90
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 110 m překážek (0.99)/J/B4 4 Grosseto 15.48
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ hod diskem 1,75kg/J 13 Grosseto 37.23
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ skok o tyči/J 10 Grosseto 3.90
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ hod oštěpem 800g/J 12 Grosseto 46.64
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 1500 m/J/B1 2 Grosseto 4:42.64
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ desetiboj [J]/J 16 Grosseto 6808
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 5= Kladno 3.60
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 8 Kladno 6.26
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 2kg/M Kladno NM
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 100 m/J/F Třebíč 11.55
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 400 m/J/F Třebíč 50.43
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/J/F Třebíč 4:35.28
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (0.99)/J/F Třebíč 15.43
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/J/F Třebíč 1.98
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/J/F Třebíč 4.00
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/J/F Třebíč 6.64
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 6kg/J/F Třebíč 14.36
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1,75kg/J/F Třebíč 41.76
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 800g/J/F Třebíč 50.48
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) desetiboj [J]/J/F Třebíč 7222
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 Stará Boleslav 16.03
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/M/F Stará Boleslav 1.91
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/M/F 4 Stará Boleslav 4.05
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B1 7 Olomouc 11.50
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B1 7 Olomouc 51.34
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 7 Olomouc 15.58
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/J/F Olomouc 1.99
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/J/F 4 Olomouc 6.74
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 4 Olomouc 14.07
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 5 Olomouc 38.59
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/J Olomouc 3.60
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 800g/J/F Olomouc 49.83
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F 4 Olomouc 4:42.70
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj [J]/J Olomouc 6962
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/J/F Třebíč 11.48
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.99)/J/F Třebíč 15.37
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/J Třebíč 6.58
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,75kg/J Třebíč 43.09
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok o tyči/M/F 6= České Budějovice 3.40
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 2kg/M/F České Budějovice DNS
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 800g/M/F 10 České Budějovice 46.04
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/J/F MS Třebíč 3.60
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1,75kg/J/F MS Třebíč 44.32
04.05.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 6kg/J/F Třebíč 13.54
04.05.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1,75kg/J/F Třebíč 37.00
04.05.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 800g/J/F Třebíč 48.76
04.05.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrhačský trojboj/J/F Třebíč 1874
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) skok o tyči/J/F Jihlava DNS
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) vrh koulí 6kg/J/F Jihlava 13.37
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) hod oštěpem 800g/J/F Jihlava 47.55
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 8 Praha - Stromovka 07.38
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F Praha - Stromovka DNS
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 9 Praha - Stromovka 6.46
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Stromovka DNS
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J Praha - Stromovka DNF
28.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) 60 m/J/B2 5 Praha - Stromovka 07.37
29.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) 1000 m/J 6 Praha - Stromovka 2:49.17
29.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 2 Praha - Stromovka 08.53
28.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) skok vysoký/J Praha - Stromovka 2.01
29.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) skok o tyči/J 3= Praha - Stromovka 3.90
28.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) skok daleký/J 9 Praha - Stromovka 6.61
28.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) vrh koulí 6kg/J 6 Praha - Stromovka 13.53
29.01.2017 Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích (ČAS a OLYMP Praha) sedmiboj hala [J]/J 6 Praha - Stromovka 5208
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R1 4 Praha - Strahov 07.39
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/F Praha - Strahov 07.41
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Strahov 08.91
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok o tyči/M/F Praha - Strahov 3.80
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/M/F Praha - Strahov DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava 6.62
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J/F Ostrava 13.14
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F Ostrava 1.95
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 4 Ostrava 07.34
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/B1 4 Ostrava 08.72
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/J/F Ostrava 2:50.51
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F Ostrava 3.73
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [J]/J/F Ostrava 5036