Karta atleta

Export do excelu
  • Dobiáš Jan
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 Vlašim 09.09.2017
60 m 07.74 h Praha - Strahov 04.02.2017
100 m 12.20 Pacov 10.06.2017
200 m 25.53 Kolín 18.06.2017
200 m 25.74 h Praha - Stromovka 21.01.2017
400 m 59.99 Sušice 03.06.2017
400 m 58.96 h Praha - Strahov 04.02.2017
60 m překážek 09.70 h Praha - Stromovka 20.01.2018
110 m překážek 16.72 Čáslav 30.08.2017
400 m překážek 68.22 Vlašim 27.08.2017
sprintérský trojboj 1684 Vlašim 09.09.2017
středoškolský pohár 0603 Vlašim 13.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci Kolín 0000
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 100 m/Dci/B04 5 Kolín 12.31
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Benešov (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) strPohar/Dci Vlašim 0603
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Benešov (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 100 m/Dci/B03 1 Vlašim 12.25
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Benešov (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 400 m/Dci/B03 2 Vlašim 60.82
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/B2 4 Vlašim 07.88
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/B2 3 Vlašim 12.49
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B2 3 Vlašim 25.92
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) sprint. tr/M 5 Vlašim 1684
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/J/B3 2 Čáslav 26.03
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 110 m př./J/F 4 Čáslav 16.72
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 110 m př./M/B1 7 Vlašim 17.74
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m př./M/B3 2 Vlašim 68.22
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 110 m př./J/B2 MB Praha - Podvinný mlýn 17.46
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R3 3 Kolín 12.21
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B3 2 Kolín 25.53
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/J/F MB Pacov 12.20
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/J/B1 MB Pacov 24.55
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/M/B2 4 Sušice 59.99
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m př./M/B2 5 Praha - Děkanka 70.80
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/J/B3 1 Praha - Strahov 07.74
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/J/B3 1 Praha - Strahov 58.96
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/M/B4 MS Praha - Stromovka 25.74