Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Urbánek
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Desetiboj 338 957
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Hradec Králové 06.09.2017
60 m 07.06 h Praha - Stromovka 09.02.2019
100 m 11.17 Zlín 01.06.2019
150 m 17.11 Praha-Eden 06.05.2016
150 m 17.05 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 22.71 h Ostrava 19.02.2017
200 m 22.33 Ostrava 02.09.2018
300 m 36.69 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 36.76 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 49.37 Praha - Eden 08.06.2019
600 m 1:55.60 Praha 19.05.2011
800 m 2:54.80 Stará Boleslav 13.05.2011
1000 m 3:09.50 Praha 13.10.2013
1000 m 2:55.03 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 4:52.48 Karlovy Vary 12.05.2019
60 m překážek 09.39 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek (0.91) 08.58 h Praha-Stromovka 08.02.2015
60 m překážek (0.99) 08.90 h Praha - Stromovka 12.02.2017
60 m překážek (1.06) 08.51 h Praha - Strahov 13.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.72 Praha 19.08.2013
110 m překážek (0.99) 15.33 Praha - Eden 01.10.2017
110 m překážek (1.06) 15.11 Praha - Eden 08.06.2019
200 m překážek (0.76) 30.83 Praha 13.06.2013
300 m překážek (0.84) 42.58 Praha 09.06.2015
skok vysoký 1.89 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok vysoký 1.87 Karlovy Vary 01.05.2019
skok o tyči 3.70 Aubagne 29.07.2018
skok o tyči 3.65 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok daleký 6.49 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 6.98 Plzeň 20.06.2020
vrh koulí 3kg 09.13 Praha 03.05.2011
vrh koulí 4kg 13.98 Praha 04.09.2013
vrh koulí 4kg 13.41 h Praha - Strahov 21.12.2013
vrh koulí 5kg 14.19 h Praha-Stromovka 15.02.2015
vrh koulí 5kg 14.57 Bílina 08.05.2015
vrh koulí 6kg 14.61 h Ostrava 19.02.2017
vrh koulí 6kg 14.84 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 7,26kg 13.95 Zlín 01.06.2019
vrh koulí 7,26kg 13.48 h Praha - Stromovka 19.01.2020
hod diskem 1kg 28.52 Praha 12.10.2013
hod diskem 1,5kg 34.15 Praha-Juliska 17.09.2015
hod diskem 1,75kg 39.37 Olomouc 28.05.2017
hod diskem 2kg 39.58 Plzeň 11.07.2020
hod kladivem 6kg 26.90 České Budějovice 24.09.2016
hod kladivem 7,26kg 16.81 Sušice 29.04.2018
hod oštěpem 600g 38.82 Praha 19.08.2013
hod oštěpem 700g 44.20 Stará Boleslav 23.05.2015
hod oštěpem 800g 48.82 Zlín 02.06.2019
hod kriketovým míčkem 40.23 Praha 26.05.2011
středoškolský pohár 1505 Kolín 03.10.2017
pětiboj 1086 Stará Boleslav 14.05.2011
sedmiboj hala [Zci] 3215 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj hala [Dci] 4303 h Praha-Stromovka 08.02.2015
sedmiboj hala [J] 4495 h Praha - Stromovka 12.02.2017
sedmiboj hala [M] 4992 h Praha - Stromovka 10.02.2019
devítiboj 4475 Praha 13.10.2013
desetiboj [Dci] 5599 Bílina 09.05.2015
desetiboj [J] 6333 Olomouc 28.05.2017
desetiboj [M] 6835 Zlín 02.06.2019
sprintérský trojboj 2156 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
vrhačský trojboj 1763 Praha-Juliska 15.09.2016
vrhačský čtyřboj 1862 Sušice 29.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.24 h Praha - Stromovka 04.02.2017
60 m 07.35 Hradec Králové 06.09.2017
100 m 11.25 Praha - Přátelství 19.05.2017
150 m 17.25 h Praha - Strahov 20.01.2017
200 m 22.71 h Ostrava 19.02.2017
200 m 22.59 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
400 m 51.88 Praha - Eden 30.09.2017
1000 m 2:55.20 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 5:00.17 Bílina 07.05.2017
60 m překážek (0.99) 08.90 h Praha - Stromovka 12.02.2017
110 m překážek (0.99) 15.33 Praha - Eden 01.10.2017
skok vysoký 1.72 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.75 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 3.02 h Praha - Stromovka 04.02.2017
skok o tyči 3.20 Olomouc 28.05.2017
skok daleký 6.17 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok daleký 6.14 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 6kg 14.61 h Ostrava 19.02.2017
vrh koulí 6kg 14.84 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 7,26kg 12.84 Praha - Eden 27.08.2017
hod diskem 1,75kg 39.37 Olomouc 28.05.2017
hod oštěpem 800g 44.03 Praha - Eden 01.10.2017
středoškolský pohár 1505 Kolín 03.10.2017
sedmiboj hala [J] 4495 h Praha - Stromovka 12.02.2017
desetiboj [J] 6333 Olomouc 28.05.2017
vrhačský trojboj 1665 Praha - Juliska 12.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dci 16 Kolín 1505
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 100 m/Dci/B05 1 Kolín 11.64
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/F Praha - Eden 11.68
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/F Praha - Eden 51.88
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F 4 Praha - Eden 5:00.40
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F Praha - Eden 15.33
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J 4 Praha - Eden 1.69
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J 5 Praha - Eden 3.00
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 6.04
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 14.27
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Eden 31.20
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Eden 44.03
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J Praha - Eden 6034
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/R1 3 Ostrava - Vítkovice 11.34
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/FB Ostrava - Vítkovice 11.35
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B2 2 Ostrava - Vítkovice 22.59
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J 8 Ostrava - Vítkovice 14.30
16.09.2017 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů, sk. B 100 m/J/B1 2 Leiria 11.41
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Juliska 13.65
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Juliska 33.67
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Juliska 38.53
12.09.2017 5. veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/J Praha - Juliska 1665
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B2 3 Hradec Králové 07.35
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B1 6 Hradec Králové 11.69
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 4 Praha - Eden 11.62
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Eden 14.56
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J/F 6 Praha - Eden 40.82
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R1 4 Praha - Eden 11.35
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB Praha - Eden 11.32
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 5 Praha - Eden 23.08
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 9 Praha - Eden 12.84
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/J/B1 4 Praha - Podvinný mlýn 23.50
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Podvinný mlýn 13.85
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1,75kg/J/F 4 Praha - Podvinný mlýn 33.94
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 2 Praha - Eden 11.78
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B2 3 Praha - Eden 53.28
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/B1 5 Praha - Eden 5:06.39
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 1 Praha - Eden 16.04
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J Praha - Eden 1.71
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J 3= Praha - Eden 3.10
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) skok daleký/J Praha - Eden 6.00
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 14.23
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Eden 36.94
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J Praha - Eden 39.94
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J Praha - Eden 5922
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 8 Jablonec nad Nisou 14.39
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 13 Jablonec nad Nisou 34.90
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 6 Praha - Eden 11.23
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 5 Praha - Eden 22.41
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B1 1 Praha - Eden 11.21
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha - Eden 14.12
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha - Eden 36.90
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R1 4 Stará Boleslav 11.45
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FB Stará Boleslav 11.44
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B2 4 Stará Boleslav 22.85
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 13 Stará Boleslav 12.05
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B1 4 Olomouc 11.30
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B1 8 Olomouc 52.09
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B2 2 Olomouc 15.75
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/J/F 10 Olomouc 1.75
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/J/F 13 Olomouc 6.14
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 6kg/J/F Olomouc 14.84
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F Olomouc 39.37
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/J 9 Olomouc 3.20
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 800g/J/F 6 Olomouc 42.85
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F 12 Olomouc 5:04.90
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj [J]/J 8 Olomouc 6333
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/J/R1 1 Praha - Přátelství 11.25
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/J/F Praha - Přátelství 11.26
20.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 200 m/J/F Praha - Přátelství 22.61
20.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) skok o tyči/J 8 Praha - Přátelství 3.10
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) vrh koulí 6kg/J Praha - Přátelství 14.58
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) hod diskem 1,75kg/J Praha - Přátelství 35.14
20.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) hod oštěpem 800g/J 7 Praha - Přátelství 38.02
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 5 České Budějovice 11.31
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FB České Budějovice 11.49
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 7,26kg/M/F 12 České Budějovice 12.25
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/J/B2 1 Praha - Děkanka 23.20
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Děkanka 14.46
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/J/F Praha - Děkanka 42.52
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m/J/B1 1 Bílina 11.63
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 400 m/J/B1 3 Bílina 52.19
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 1500 m/J/F 5 Bílina 5:00.17
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 110 m překážek (0.99)/J/B1 4 Bílina 16.74
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok vysoký/J/F 4= Bílina 1.73
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok o tyči/J/F 7 Bílina 3.00
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok daleký/J/F 6 Bílina 5.95
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) vrh koulí 6kg/J/F Bílina 13.65
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod diskem 1,75kg/J/F Bílina 36.71
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod oštěpem 800g/J/F 4 Bílina 37.35
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) desetiboj [J]/J Bílina 5863
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R3 4 Ostrava 07.24
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/R2 3 Ostrava 22.71
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J/F 4 Ostrava 14.61
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B2 1 Praha - Stromovka 07.34
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F 12 Praha - Stromovka 2:55.20
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 7 Praha - Stromovka 08.90
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F 14 Praha - Stromovka 1.72
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F 13 Praha - Stromovka 3.00
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 12 Praha - Stromovka 6.17
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Stromovka 13.69
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J 11 Praha - Stromovka 4495
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/J/R2 1 Praha - Stromovka 07.31
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/J/F1 Praha - Stromovka 07.24
05.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/J/B1 3 Praha - Stromovka 22.75
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) skok o tyči/M 14= Praha - Stromovka 3.02
05.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 6kg/J 4 Praha - Stromovka 14.25
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B4 2 Praha - Stromovka 22.90
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 13.50
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B3 5 Praha - Stromovka 07.30
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B3 3 Praha - Stromovka 23.02
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B22 4 Praha - Stromovka 22.90
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B8 1 Praha - Strahov 17.25
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B18 1 Praha - Strahov 17.29
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 6kg/J Praha - Stromovka 13.77
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B10 1 Praha - Stromovka 07.45
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/J/B2 1 Jablonec nad Nisou 07.35
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/J/B3 3 Jablonec nad Nisou 3:00.68
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.99)/J/B3 3 Jablonec nad Nisou 09.00
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/J/F2 Jablonec nad Nisou 1.66
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/J/F2 Jablonec nad Nisou 3.00
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/J/F 14 Jablonec nad Nisou 5.86
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 13.74
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) sedmiboj hala [J]/J/F 9 Jablonec nad Nisou 4303