Karta atleta

Export do excelu
  • Zahradník Jiří
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.06 Praha-Stromovka 9.5.2012
60 m 07.50 h Praha - Stromovka 24.1.2017
100 m 12.06 Kolín 1.5.2016
150 m 21.57 Praha 8.6.2012
150 m 22.08 h Praha-Stromovka 3.12.2011
200 m 24.85 Liberec 17.5.2015
200 m 24.27 h Praha - Strahov 4.2.2017
300 m 48.57 Praha 9.5.2011
300 m 51.06 h Praha-Stromovka 17.2.2011
400 m 57.84 Praha 3.9.2014
600 m 2:03.00 Praha 20.5.2010
800 m 2:30.02 Praha 23.5.2012
800 m 2:52.0 h Praha 4.12.2010
1000 m 3:26.79 Ostrava 17.5.2011
1500 m 5:34.30 Praha 20.6.2012
60 m překážek 11.65 Praha 22.9.2011
60 m překážek 11.5 h Praha 4.12.2010
100 m překážek 19.11 Praha 20.6.2012
110 m překážek 19.03 Praha 26.8.2014
1500 m překážek 6:14.86 Praha 5.9.2012
pětiboj 1256 Praha 15.10.2011
hod diskem 1kg 17.04 Praha 8.6.2012
hod diskem 1,5kg 20.19 Praha 26.8.2014
hod kladivem 5kg 13.59 Praha 3.9.2014
hod kriketovým míčkem 39.24 Praha 15.10.2011
vrh koulí 4kg 06.35 Praha 26.4.2012
skok daleký 7.02 Ostrava 1.9.2018
skok daleký 6.93 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
trojskok 13.73 Opava 9.9.2017
trojskok 13.94 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
skok vysoký 1.20 Praha 19.5.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 6.75 h Praha - Stromovka 2.2.2019
trojskok 13.55 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/J/F Pardubice 6.81
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/J/F Pardubice 13.59
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) dálka/M 6 Opava 7.03
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) trojskok/M 7 Opava 13.73
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23M 8 Praha - Eden 6.75
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) trojskok/U23M 8 Praha - Eden 13.93
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) dálka/J Čáslav 6.59
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/M Praha - Eden NM
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M 6 Praha - Eden 13.54
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M Kladno 6.70
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 5 Kladno 13.54
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/J/F 5 Jablonec nad Nisou 6.93
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/J/F 6 Jablonec nad Nisou 13.57
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J Kolín 6.54
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J Kolín 13.50
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) dálka/M Kladno 6.79
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/M/F 4 Stará Boleslav 6.60
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/M/F 8 Stará Boleslav 12.91
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/J Stará Boleslav 6.21
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/J Stará Boleslav 13.10
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/J 5 Stará Boleslav 5.58
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/J Stará Boleslav DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/J/F 6 Ostrava 6.88
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/J/B2 4 Praha - Strahov 24.27
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) dálka/J/F Praha - Strahov 6.66
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) trojskok/J/F Praha - Strahov 13.04
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) trojskok/M/F 4 Praha - Strahov 13.17
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/M/F2 5 Praha - Stromovka 6.66
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B8 1 Praha - Stromovka 07.50
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) trojskok/M/F Praha - Strahov 13.21
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M Praha - Strahov 6.51
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/M 6 Chemnitz 6.35