Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Šando
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 Přerov 30.06.2016
60 m 07.81 h Ostrava 13.01.2018
100 m 12.31 Třinec 12.05.2018
200 m 25.24 Přerov 01.05.2017
300 m 41.5 Holešov 21.05.2020
400 m 59.52 Třinec 08.10.2016
1000 m 3:14.98 h Ostrava 14.01.2018
1500 m 5:30.76 Třinec 12.05.2018
60 m překážek (1.06) 09.60 h Ostrava 20.01.2018
110 m překážek (0.99) 17.53 Olomouc 16.09.2017
110 m překážek (1.06) 18.27 Vyškov 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 30.00 Přerov 30.06.2016
skok vysoký 1.78 Olomouc 05.05.2018
skok vysoký 1.69 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok o tyči 2.62 Třinec 09.10.2016
skok o tyči 2.35 h Ostrava 14.01.2018
skok daleký 5.79 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 6.16 Třinec 12.05.2018
trojskok 12.83 h Ostrava 03.02.2018
trojskok 13.09 Zlín 18.08.2018
vrh koulí 6kg 08.53 Třinec 08.10.2016
vrh koulí 7,26kg 08.13 Třinec 12.05.2018
vrh koulí 7,26kg 08.97 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod diskem 1,75kg 26.08 Přerov 28.09.2016
hod diskem 2kg 24.78 Zlín 17.08.2019
hod oštěpem 800g 39.78 Holešov 01.06.2020
sedmiboj hala [M] 3307 h Ostrava 14.01.2018
desetiboj [J] 4070 Třinec 09.10.2016
desetiboj [M] 4107 Třinec 12.05.2018
klasický pětiboj 2084 Přerov 01.05.2017
sprintérský trojboj 1650 Uherské Hradiště 28.05.2020
vrhačský trojboj 0863 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.86 h Olomouc 11.02.2017
200 m 25.24 Přerov 01.05.2017
1500 m 5:42.31 Přerov 01.05.2017
110 m překážek (1.06) 18.90 Hodonín 03.06.2017
110 m překážek (0.99) 17.53 Olomouc 16.09.2017
skok vysoký 1.65 Uherské Hradiště 13.05.2017
skok daleký 5.56 h Olomouc 11.02.2017
skok daleký 5.69 Břeclav 27.08.2017
trojskok 12.01 h Ostrava 04.02.2017
trojskok 12.72 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
vrh koulí 6kg 07.94 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
hod diskem 2kg 22.30 Přerov 01.05.2017
hod oštěpem 800g 34.95 Uherské Hradiště 29.04.2017
klasický pětiboj 2084 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 110 m překážek (0.99)/J/F 4 Olomouc 17.53
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) trojskok/J 6 Olomouc 12.67
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/J/F MB Pacov 1.65
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/J/F MB Pacov DNS
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/J/F MB Pacov 12.80
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 8 Břeclav 5.69
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 4 Břeclav 12.52
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/J/F 12 Jablonec nad Nisou 12.84
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J 4 Ostrava - Vítkovice 12.47
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Hodonín 18.90
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M/F 8 Hodonín 5.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/M/F 5 Hodonín 12.53
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J/F 16 Ostrava - Vítkovice 07.94
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 800g/J/F 10 Ostrava - Vítkovice 32.16
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 12.53
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 110 m překážek (1.06)/M/F Uherské Hradiště 18.01
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/M/F 8 Uherské Hradiště 1.65
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 6 Uherské Hradiště 12.43
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.99)/J/B2 4 Břeclav 18.18
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/J 9 Břeclav 5.89
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J 6 Břeclav 12.21
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B1 10 Přerov 5:42.31
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M 10 Přerov 5.57
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M 12 Přerov 22.30
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M 11 Přerov 33.32
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) klasický pětiboj/M 11 Přerov 2084
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B13 2 Přerov 25.24
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/J Uherské Hradiště 5.44
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 800g/J Uherské Hradiště 34.95
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R3 4 Olomouc 07.87
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/FC Olomouc 07.86
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/J 7 Olomouc 5.56
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok daleký/M/F 17 Ostrava 4.98
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/J/F 6 Ostrava 12.01
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 60 m/J/B5 7 Bratislava 08.00
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 skok daleký/J 10 Bratislava 5.42
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 trojskok/J 5 Bratislava 11.71