Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Samuel
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Prudil Aleš
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 Šumperk 26.05.2014
60 m 07.32 h Praha - Stromovka 11.02.2017
100 m 11.32 Zlín 01.06.2019
150 m 17.29 Olomouc 24.08.2016
200 m 23.27 Přerov 01.05.2018
300 m 37.11 Olomouc 24.08.2016
400 m 51.40 Praha-Eden 21.05.2016
800 m 2:52.67 h Olomouc 21.01.2011
800 m 2:38.84 Přerov 05.10.2011
1000 m 3:14.20 Šumperk 26.05.2014
1000 m 2:48.57 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 4:46.23 Stará Boleslav 23.05.2015
60 m překážek (0.76) 10.29 Hranice 18.09.2011
60 m překážek (0.76) 10.49 h Olomouc 09.12.2011
60 m překážek (0.84) 09.27 h Olomouc 13.12.2013
60 m překážek (0.91) 08.85 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.99) 08.62 h Praha - Stromovka 12.02.2017
60 m překážek (1.06) 08.89 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
110 m překážek (0.91) 15.87 Stará Boleslav 23.05.2015
110 m překážek (0.99) 15.98 Praha-Eden 22.05.2016
110 m překážek (1.06) 15.50 Zlín 02.06.2019
200 m překážek (0.76) 29.89 Kladno 05.10.2013
300 m překážek (0.84) 39.41 Ostrava 20.06.2015
400 m překážek (0.91) 58.41 Břeclav 05.06.2016
skok vysoký 1.90 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok vysoký 1.94 Olomouc 05.05.2018
skok o tyči 4.40 h Praha - Stromovka 12.02.2017
skok o tyči 4.42 Olomouc 08.05.2019
skok daleký 6.76 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.76 Opava 09.09.2017
vrh koulí 3kg 08.77 h Havířov 23.03.2012
vrh koulí 4kg 07.40 h Olomouc 28.01.2012
vrh koulí 4kg 10.94 Šumperk 26.05.2014
vrh koulí 5kg 10.85 h Praha-Stromovka 07.02.2015
vrh koulí 5kg 11.10 Stará Boleslav 22.05.2015
vrh koulí 6kg 11.19 Třinec 08.10.2016
vrh koulí 6kg 11.26 h Praha - Stromovka 11.02.2017
vrh koulí 7,26kg 10.91 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 7,26kg 11.14 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1,5kg 27.69 Stará Boleslav 23.05.2015
hod diskem 1,75kg 30.15 Třinec 09.10.2016
hod diskem 2kg 34.59 Olomouc 18.06.2020
hod oštěpem 700g 32.71 Stará Boleslav 23.05.2015
hod oštěpem 800g 40.50 Olomouc 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 62.63 Prostějov 29.05.2013
středoškolský pohár 1375 Olomouc 21.09.2017
pětiboj 1637 Olomouc 23.09.2011
sedmiboj hala [Zci] 2181 h Olomouc 28.01.2012
čtyřboj 2258 Šumperk 26.05.2014
sedmiboj hala [Dci] 4432 h Praha-Stromovka 08.02.2015
sedmiboj hala [J] 5122 h Praha - Stromovka 12.02.2017
sedmiboj hala [M] 4724 h Ostrava 14.01.2018
desetiboj [Dci] 5949 Stará Boleslav 23.05.2015
desetiboj [J] 6149 Praha-Eden 22.05.2016
desetiboj [M] 6512 Zlín 02.06.2019
klasický pětiboj 2939 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 h Praha - Stromovka 11.02.2017
100 m 11.64 Brno 24.09.2017
400 m 58.81 Brno 24.09.2017
1000 m 2:48.57 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 5:06.00 Brno 24.09.2017
60 m překážek (0.99) 08.62 h Praha - Stromovka 12.02.2017
110 m překážek (1.06) 16.51 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
skok vysoký 1.89 h Ostrava 14.01.2017
skok vysoký 1.91 Olomouc 03.10.2017
skok o tyči 4.40 h Praha - Stromovka 12.02.2017
skok o tyči 4.29 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
skok daleký 6.76 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.76 Opava 09.09.2017
vrh koulí 6kg 11.26 h Praha - Stromovka 11.02.2017
vrh koulí 7,26kg 10.34 Brno 24.09.2017
hod diskem 2kg 27.28 Brno 24.09.2017
hod oštěpem 800g 35.85 Brno 24.09.2017
středoškolský pohár 1375 Olomouc 21.09.2017
sedmiboj hala [J] 5122 h Praha - Stromovka 12.02.2017
desetiboj [M] 5514 Brno 24.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) středoškolský pohár/Dci 7 Olomouc 1351
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok daleký/Dci/F Olomouc 6.19
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok vysoký/Dci/F Olomouc 1.91
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/J 10 Ostrava - Vítkovice 6.29
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/J Ostrava - Vítkovice DNS
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/J Ostrava - Vítkovice 4.15
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) desetiboj [M]/M 5 Brno 5514
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 100 m/M 6 Brno 11.64
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 400 m/M 5 Brno 58.81
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 1500 m/M Brno 5:06.00
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M 5 Brno 16.91
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok daleký/M 5 Brno 6.12
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 7 Brno 27.28
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 7 Brno 10.34
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M 5 Brno 35.85
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok o tyči/M Brno 4.20
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok vysoký/M 2= Brno 1.80
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Olomouc (Miroslav Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) středoškolský pohár/Dci Olomouc 1375
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Olomouc (Miroslav Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok daleký/Dci Olomouc 6.34
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Olomouc (Miroslav Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok vysoký/Dci Olomouc 1.90
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok vysoký/J 4 Olomouc 1.88
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok o tyči/J Olomouc 3.66
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok daleký/J Olomouc 6.48
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/M/B2 Opava DNS
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 7 Opava 4.21
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 11 Opava 6.76
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) skok o tyči/U23M 10 Praha - Eden 4.21
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F MB Ostrava - Vítkovice 4.29
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) skok daleký/M/F MB Ostrava - Vítkovice 6.41
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.90
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 3.66
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 5 Ostrava - Vítkovice 16.51
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F 7 Ostrava - Vítkovice 4.15
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/F 7 Jablonec nad Nisou 4.18
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/J Ostrava - Vítkovice 4.05
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/J 7 Ostrava - Vítkovice 6.12
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F 5 Ostrava 4.36
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F 10 Ostrava 6.61
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 6 Praha - Stromovka 07.32
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F 4 Praha - Stromovka 2:48.57
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 1 Praha - Stromovka 08.62
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F 6 Praha - Stromovka 1.87
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F 4 Praha - Stromovka 4.40
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 4 Praha - Stromovka 6.76
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F 7 Praha - Stromovka 11.26
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J Praha - Stromovka 5122
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.99)/J/R1 4 Ostrava 08.84
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok o tyči/J/F Ostrava 4.01
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok daleký/M/F Ostrava 6.74
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J 6 Olomouc 11.04
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/J/B2 1 Ostrava 07.40
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava 6.76
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J/F 5 Ostrava 10.21
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F 5 Ostrava 1.89
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/B1 5 Ostrava 08.73
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/J/F Ostrava 2:52.80
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F Ostrava 4.23
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [J]/J/F Ostrava 4930
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F Ostrava 4.25
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F 5 Ostrava 08.96
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 6 Ostrava 6.63
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 8 Ostrava 1.84
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava DNS