Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Fajmon
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Ústí nad Orlicí 22.09.2013
60 m 07.64 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
100 m 11.96 Olomouc 27.05.2017
300 m 45.83 h Praha-Strahov 20.01.2013
400 m 53.92 Pardubice 06.05.2017
800 m 2:48.24 Litomyšl 08.10.2011
1000 m 3:33.04 Ústí nad Orlicí 22.09.2013
1000 m 3:01.75 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
1500 m 4:58.95 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.76) 11.43 Litomyšl 08.10.2011
60 m překážek (0.84) 10.98 h Praha-Strahov 20.01.2013
60 m překážek (0.99) 08.73 h Praha - Stromovka 12.02.2017
60 m překážek (1.06) 09.29 h Ostrava 14.01.2018
100 m překážek (0.84) 17.20 Ústí nad Orlicí 21.09.2013
110 m překážek (0.99) 15.91 Ústí nad Orlicí 05.06.2016
110 m překážek (1.06) 16.73 Pardubice 09.06.2018
200 m překážek (0.76) 31.66 Svitavy 08.09.2013
400 m překážek (0.91) 57.86 Pardubice 03.06.2017
skok vysoký 1.84 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok vysoký 1.87 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 3.70 Ústí nad Orlicí 01.10.2017
skok o tyči 3.70 h Pardubice 20.01.2018
skok daleký 6.90 Čáslav 26.08.2018
skok daleký 6.65 h Pardubice 19.01.2019
trojskok 13.27 h Pardubice 19.01.2019
trojskok 13.04 Čáslav 25.08.2019
vrh koulí 4kg 08.63 Ústí nad Orlicí 22.09.2013
vrh koulí 5kg 10.22 Litomyšl 18.07.2015
vrh koulí 6kg 11.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 6kg 12.34 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 7,26kg 10.69 h Ostrava 13.01.2018
hod diskem 1kg 27.75 Ústí nad Orlicí 21.09.2013
hod diskem 1,5kg 28.16 Litomyšl 18.07.2015
hod diskem 1,75kg 36.43 Olomouc 28.05.2017
hod oštěpem 600g 23.28 Ústí nad Orlicí 21.09.2013
hod oštěpem 800g 42.24 Pardubice 09.06.2018
hod kriketovým míčkem 40.63 Litomyšl 08.10.2011
středoškolský pohár 1239 Pardubice 19.09.2017
pětiboj 1614 Pardubice 03.05.2012
sedmiboj hala [J] 4210 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
sedmiboj hala [M] 4247 h Ostrava 14.01.2018
devítiboj 3221 Ústí nad Orlicí 22.09.2013
desetiboj [J] 5793 Olomouc 28.05.2017
sprintérský trojboj 0454 Litomyšl 01.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
100 m 11.96 Olomouc 27.05.2017
400 m 53.92 Pardubice 06.05.2017
1000 m 3:01.75 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
1500 m 4:58.95 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.99) 08.73 h Praha - Stromovka 12.02.2017
110 m překážek (0.99) 16.16 Pardubice 06.05.2017
400 m překážek (0.91) 57.86 Pardubice 03.06.2017
skok vysoký 1.84 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.87 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 2.63 h Pardubice 21.01.2017
skok o tyči 3.70 Ústí nad Orlicí 01.10.2017
skok daleký 6.12 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok daleký 6.50 Pardubice 19.06.2017
trojskok 13.04 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
trojskok 13.00 Čáslav 26.08.2017
vrh koulí 6kg 11.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 6kg 12.34 Olomouc 27.05.2017
hod diskem 1,75kg 36.43 Olomouc 28.05.2017
hod oštěpem 800g 38.03 Olomouc 28.05.2017
středoškolský pohár 1239 Pardubice 19.09.2017
sedmiboj hala [J] 4210 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
desetiboj [J] 5793 Olomouc 28.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/B1 7 Ústí nad Orlicí 12.46
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B2 1 Ústí nad Orlicí 54.86
01.10.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 1500 m/M 4 Ústí nad Orlicí 4:59.97
01.10.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J Ústí nad Orlicí 16.71
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/M Ústí nad Orlicí 1.75
01.10.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/M Ústí nad Orlicí 3.70
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M Ústí nad Orlicí 6.39
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 6kg/J Ústí nad Orlicí 11.56
01.10.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod diskem 1,75kg/J Ústí nad Orlicí 33.25
01.10.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 800g/M 5 Ústí nad Orlicí 34.86
01.10.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) desetiboj [J]/J Ústí nad Orlicí 5652
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) středoškolský pohár/Dci Pardubice 1239
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) skok daleký/Dci/F Pardubice 6.04
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) skok vysoký/Dci/F 2= Pardubice 1.82
18.09.2017 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.18
18.09.2017 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 400 m/M 4 Pardubice 54.37
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/J/F 12 Pardubice 1.75
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/J/F 10 Pardubice 5.93
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/J/F 4 Pardubice 12.75
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M/F 9= Jablonec nad Nisou 1.75
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M/F 11 Jablonec nad Nisou 6.22
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/M/F 12 Jablonec nad Nisou 12.46
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) skok vysoký/M 5 Čáslav 1.75
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) skok daleký/M Čáslav DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) trojskok/M Čáslav 13.00
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok vysoký/M 7 Jičín 1.65
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok o tyči/M Jičín DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/M 12 Jičín 5.67
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R3 8 Jablonec nad Nisou 61.15
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/F 16 Jablonec nad Nisou 6.17
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/J/F 8 Jablonec nad Nisou 12.91
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M/F 7 Pardubice 6.50
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J Kolín DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/J MS Kolín 6.34
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/J/B1 MS Kolín 60.93
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Pardubice 57.86
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/M/F Pardubice 13.03
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/M/F 6 Pardubice 1.78
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B2 8 Olomouc 11.96
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B2 5 Olomouc 54.48
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B2 5 Olomouc 16.46
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/J/F 7 Olomouc 1.87
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/J/F 12 Olomouc 6.23
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 9 Olomouc 12.34
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 7 Olomouc 36.43
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/J 11 Olomouc 2.80
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 800g/J/F 12 Olomouc 38.03
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F 8 Olomouc 4:58.95
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj [J]/J 12 Olomouc 5793
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Ústí nad Orlicí 16.53
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/M Ústí nad Orlicí 3.40
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 6kg/J Ústí nad Orlicí 11.63
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M 5= Ústí nad Orlicí 1.80
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M/F Ústí nad Orlicí 6.36
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) trojskok/M Ústí nad Orlicí 12.70
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B2 3 Pardubice 53.92
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F 6 Pardubice 16.16
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/J Pardubice 6.34
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/R3 5 Ostrava 08.76
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J/F 9 Ostrava 12.96
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B2 8 Praha - Stromovka 07.72
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F Praha - Stromovka DNS
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B2 3 Praha - Stromovka 08.73
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F 7 Praha - Stromovka 1.84
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F Praha - Stromovka NM
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 15 Praha - Stromovka 5.98
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F 10 Praha - Stromovka 10.90
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J Praha - Stromovka DNF
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m překážek (0.99)/J/F Jablonec nad Nisou 08.83
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) trojskok/M Jablonec nad Nisou 13.04
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) vrh koulí 6kg/J Jablonec nad Nisou 11.53
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 5 Pardubice 1.84
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/M Pardubice 12.76
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok o tyči/M 6 Pardubice 2.63
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/J/B2 7 Jablonec nad Nisou 07.64
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/J/B2 2 Jablonec nad Nisou 3:01.75
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.99)/J/B3 2 Jablonec nad Nisou 08.82
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/J/F1 7 Jablonec nad Nisou 1.84
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/J/F2 5 Jablonec nad Nisou 2.60
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/J/F 12 Jablonec nad Nisou 6.12
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 6kg/J/F 6 Jablonec nad Nisou 11.42
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) sedmiboj hala [J]/J/F 12 Jablonec nad Nisou 4210
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.99)/J/B2 2 Praha - Strahov 08.98
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) skok vysoký/M 5 Praha - Strahov 1.83