Karta atleta

Export do excelu
  • Richter David
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.15 Cheb 20.8.2019
60 m 07.04 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 10.86 Plzeň 4.6.2016
150 m 16.59 Cheb 27.7.2017
150 m 16.71 h Praha 17.12.2014
200 m 21.97 Ostrava 19.5.2016
200 m 21.74 h Praha-Stromovka 20.2.2016
300 m 34.63 Cheb 4.9.2018
300 m 36.30 h Praha 6.12.2014
400 m 48.36 Ostrava 1.9.2018
400 m 49.34 h Praha - Stromovka 2.2.2019
800 m 2:40.63 Karlovy Vary 15.6.2011
1500 m 5:07.47 Třebíč 20.5.2010
60 m překážek 10.79 Karlovy Vary 15.6.2011
60 m překážek 11.37 h Praha 5.2.2011
sprintérský trojboj 1661 Bílina 13.8.2016
pětiboj 1844 Karlovy Vary 15.6.2011
hod kriketovým míčkem 44.00 Brno 6.5.2010
vrh koulí 3kg 05.76 ZŠ Horníkova 27.5.2010
skok daleký 5.96 Sušice 6.5.2017
skok daleký 5.79 h Praha-Strahov 15.2.2014
skok vysoký 1.62 Chodov 15.12.2013
skok vysoký 1.51 h Chodov 16.12.2011
Přespolní běh 0:15:05 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.15 Cheb 20.8.2019
60 m 07.04 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m 10.97 Bělá nad Radbuzou 12.9.2019
150 m 16.59 Cheb 20.8.2019
200 m 21.99 Stará Boleslav 23.6.2019
200 m 22.05 h Praha - Stromovka 2.2.2019
400 m 48.64 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 49.34 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B1 4 Pardubice 22.17
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B2 1 Pardubice 50.18
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 400 m/M/B1 1 Mariánské Lázně 51.16
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R2 2 Opava 11.03
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/FA 5 Opava 11.23
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B2 1 Opava 22.31
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23M/R1 Praha - Eden DNS
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R3 Praha - Eden DQ
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 1 Praha - Eden 22.00
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/R1 3 Domažlice 11.29
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/F 5 Domažlice 11.11
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B2 1 Domažlice 35.15
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B2 2 Cheb 07.20
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B2 2 Cheb 16.59
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 1 Kladno 11.23
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA 4 Kladno 11.29
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 Kladno DNF
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R2 3 Jablonec nad Nisou 10.87
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/R1 4 Jablonec nad Nisou 21.98
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/F 6 Jablonec nad Nisou 10.94
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/F 8 Jablonec nad Nisou 22.46
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R1 3 Stará Boleslav 11.24
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FA 6 Stará Boleslav 11.29
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B1 3 Stará Boleslav 22.45
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R1 2 České Budějovice 11.12
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/F České Budějovice 11.07
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B1 3 České Budějovice 22.46
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 2 České Budějovice 11.08
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA 6 České Budějovice 11.45
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B1 4 České Budějovice 22.77
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/J/R2 Sušice DNS
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/J/B1 3 Sušice 22.01
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) dálka/J/F Sušice 5.96
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/J/B1 1 Karlovy Vary 07.48
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/J Karlovy Vary 11.28
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/M/R2 1 Chodov 11.57
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/M/F Chodov 11.39