Karta atleta

Export do excelu
  • David Richter
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Novák Miloslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1339 931
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - 1 - -
- - - 1 - - - 1 - 1 - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.04 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m 07.15 Cheb 20.08.2019
100 m 10.75 České Budějovice 04.07.2020
150 m 16.71 h Praha 17.12.2014
150 m 16.59 Cheb 27.07.2017
200 m 21.74 h Praha-Stromovka 21.02.2016
200 m 21.90 České Budějovice 04.07.2020
300 m 36.30 h Praha 06.12.2014
300 m 34.63 Cheb 04.09.2018
400 m 48.36 Ostrava 02.09.2018
400 m 49.34 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:40.63 Karlovy Vary 15.06.2011
1500 m 5:07.47 Třebíč 20.05.2010
60 m překážek (0.76) 11.37 h Praha 05.02.2011
60 m překážek (0.76) 10.79 Karlovy Vary 15.06.2011
skok vysoký 1.51 h Chodov 16.12.2011
skok vysoký 1.62 Chodov 15.12.2013
skok daleký 5.79 h Praha-Strahov 15.02.2014
skok daleký 5.96 Sušice 06.05.2017
vrh koulí 3kg 05.76 ZŠ Horníkova 27.05.2010
hod kriketovým míčkem 44.00 Brno 06.05.2010
pětiboj 1844 Karlovy Vary 15.06.2011
sprintérský trojboj 1661 Bílina 13.08.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 Cheb 27.07.2017
100 m 10.87 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 16.59 Cheb 27.07.2017
200 m 22.17 Pardubice 16.09.2017
300 m 35.15 Domažlice 19.08.2017
400 m 50.18 Pardubice 16.09.2017
skok daleký 5.96 Sušice 06.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B1 4 Pardubice 22.17
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B2 1 Pardubice 50.18
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 400 m/M/B1 1 Mariánské Lázně 51.16
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R2 2 Opava 11.03
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/FA 5 Opava 11.23
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B2 1 Opava 22.31
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23M/R1 Praha - Eden DNS
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R3 Praha - Eden DQ
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 1 Praha - Eden 22.00
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/R1 3 Domažlice 11.29
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/F 5 Domažlice 11.11
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B2 1 Domažlice 35.15
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B2 2 Cheb 07.20
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B2 2 Cheb 16.59
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 1 Kladno 11.23
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA 4 Kladno 11.29
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 Kladno DNF
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R2 3 Jablonec nad Nisou 10.87
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/R1 4 Jablonec nad Nisou 21.98
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/F 6 Jablonec nad Nisou 10.94
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/F 8 Jablonec nad Nisou 22.46
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R1 3 Stará Boleslav 11.24
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FA 6 Stará Boleslav 11.29
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B1 3 Stará Boleslav 22.45
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R1 2 České Budějovice 11.12
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/F České Budějovice 11.07
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B1 3 České Budějovice 22.46
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 2 České Budějovice 11.08
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FA 6 České Budějovice 11.45
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B1 4 České Budějovice 22.77
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/J/R2 Sušice DNS
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/J/B1 3 Sušice 22.01
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) skok daleký/J/F Sušice 5.96
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/J/B1 1 Karlovy Vary 07.48
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/J Karlovy Vary 11.28
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/M/R2 1 Chodov 11.57
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/M/F Chodov 11.39