Karta atleta

Export do excelu
  • Sabadinová Šárka
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 Cheb 12.08.2015
60 m 08.33 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m 13.08 Ostrava 20.06.2015
150 m 19.99 Karlovy Vary 10.06.2015
150 m 20.03 h Praha 17.12.2014
200 m 26.45 Klatovy 16.05.2015
200 m 26.76 h Praha-Stromovka 31.01.2015
300 m 42.98 Karlovy Vary 11.06.2014
300 m 44.50 h Praha 06.12.2014
400 m 63.99 Domažlice 18.09.2015
600 m 2:03.33 Sokolov 24.05.2011
800 m 2:41.82 Sokolov 21.05.2013
60 m překážek 13.57 Karlovy Vary 15.06.2011
sprintérský trojboj 2008 Karlovy Vary 01.05.2013
pětiboj 1438 Karlovy Vary 15.06.2011
hod kriketovým míčkem 27.60 Karlovy Vary 15.06.2011
skok daleký 3.40 Karlovy Vary 15.06.2011
Přespolní běh 0:08:52 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R3 6 Pardubice 13.74
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B3 2 Pardubice 27.41
14.09.2017 Bělská míle a rámcové atletické závody (Město Bělá nad Radbuzou, TJ St) 100 m/Ž/F Bělá nad Radbuzou 13.77
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 100 m/Ž/B2 2 Mariánské Lázně 13.81
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 150 m/Žky/B1 3 Mariánské Lázně 20.77
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B2 6 Nýřany 08.66
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Ž/B1 6 Nýřany 13.76
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Ž/B2 3 Nýřany 20.50
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 6 Kladno 14.00
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 6 Kladno 28.47
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 6 Domažlice 13.89
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B3 4 Domažlice 45.17
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 100 m/Ž/B2 1 Karlovy Vary 13.39
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/Ž/B1 5 Karlovy Vary 27.22
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R2 5 Liberec 13.62
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B1 7 Liberec 28.07
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Ž/B2 2 Stříbro 08.39
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/B2 3 Stříbro 13.22
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B2 2 Stříbro 26.88
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R1 3 Bílina 13.39
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B3 2 Bílina 27.12
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/R2 4 Sušice 12.86
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/F2 Sušice 13.11
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Jky/B2 1 Sušice 26.90
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž Karlovy Vary 08.67
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž Karlovy Vary 13.51
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž Karlovy Vary 27.50
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprint. tr/Ž Karlovy Vary 2008
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/Ž/R1 3 Chodov nezměřeno
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 300 m/Ž/B1 2 Chodov 44.09
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m/Ž/F 5 Chodov 13.80
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Jky/B1 5 Praha - Strahov 08.43
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Jky/B1 3 Praha - Strahov 27.33
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R08 5 Praha - Strahov 08.57
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B07 2 Praha - Strahov 27.57
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Ž/F 5 Praha - Stromovka 08.48
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Jky/F Praha - Stromovka 27.26
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B7 3 Praha - Strahov 20.81
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B22 1 Praha - Strahov 20.43