Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Täuberová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.70 h Otrokovice 22.01.2015
60 m 08.70 Vyškov 27.05.2012
60 m 08.20 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
100 m 13.02 Břeclav 30.05.2015
150 m 21.55 Vyškov 27.05.2012
200 m 28.68 Břeclav 30.05.2015
skok daleký 5.13 h Olomouc 11.02.2017
skok daleký 5.46 Jihlava 19.05.2018
vrh koulí 3kg 08.69 Brno 09.07.2014
vrh koulí 4kg 06.00 Opava 27.09.2014
hod diskem 1kg 13.12 Opava 27.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 h Praha - Strahov 10.01.2017
100 m 13.29 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
skok daleký 5.13 h Olomouc 11.02.2017
skok daleký 5.11 Jablonec nad Nisou 24.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R1 5 Uherské Hradiště 13.52
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/FB Uherské Hradiště 13.38
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 13 Uherské Hradiště 4.87
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Jky/F 12 Jablonec nad Nisou 5.11
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R2 3 Ostrava - Vítkovice 13.29
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 4.82
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž/F 13 Třinec 4.99
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B3 Ostrava - Vítkovice DNS
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F Ostrava - Vítkovice 5.33
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R3 MS Olomouc 13.70
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž MS Olomouc 4.80
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B3 3 Břeclav 13.61
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky 7 Břeclav 5.04
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F 14 Ostrava 5.05
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Jky Olomouc 5.13
09.02.2017 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2017 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Ž/F Otrokovice 4.95
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F 13 Ostrava 4.66
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok daleký/Jky/F 5 Ostrava 5.04
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 skok daleký/Jky 6 Bratislava 4.91
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/Ž 9 Pardubice 4.82
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B5 1 Praha - Strahov 08.45
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) skok daleký/Ž 12 Praha - Strahov 4.86