Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Škaldová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2015: MEJ-4x400 m/7.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Uherské Hradiště 12.06.2013
60 m 07.99 h Bratislava 13.02.2016
100 m 12.58 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
150 m 19.23 Olomouc 19.08.2015
150 m 19.00 h Ostrava 24.01.2016
200 m 26.01 Třinec 22.08.2015
200 m 25.42 h Ostrava 06.02.2016
300 m 40.79 Olomouc 19.08.2015
300 m 40.44 h Ostrava 24.01.2016
400 m 56.42 Hodonín 30.08.2015
400 m 56.42 h Ostrava 27.02.2016
800 m 2:48.31 h Olomouc 14.12.2012
800 m 2:34.12 Chorzów 30.08.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 12.06 h Olomouc 14.12.2012
200 m překážek (0.76) 32.59 Kladno 05.10.2013
skok daleký 4.28 h Otrokovice 25.01.2013
skok daleký 4.46 Uherské Hradiště 30.04.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Ostrava 04.02.2017
100 m 12.58 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
150 m 19.84 h Praha - Strahov 10.01.2017
200 m 26.63 h Vídeň 28.01.2017
200 m 26.01 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
400 m 57.59 h Praha - Stromovka 25.02.2017
400 m 57.09 Jablonec nad Nisou 25.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R3 4 Ostrava - Vítkovice 12.87
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/FB 6 Ostrava - Vítkovice 12.94
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 26.78
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 57.95
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 400 m/Ž/B2 3 Plzeň 58.01
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23Z/R1 7 Praha - Eden 12.89
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23Z/R2 5 Praha - Eden 26.51
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R3 MB Břeclav 12.92
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B4 MB Břeclav 26.76
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 400 m/Jky Trnava 57.47
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B2 5 Ostrava - Vítkovice 57.74
28.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 100 m/Ž/B2 6 Ostrava 12.80
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/R3 2 Jablonec nad Nisou 12.59
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Jky/R3 1 Jablonec nad Nisou 58.52
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 12.42
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 57.09
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R1 6 Ostrava - Vítkovice 12.59
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 12.58
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 26.12
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/R3 6 Třinec 58.82
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B1 MS Třinec 26.38
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B1 MS Třinec 58.6
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 57.81
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 26.01
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B3 MS Olomouc 58.51
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B1 5 Břeclav 26.40
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R1 3 Praha - Stromovka 57.59
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/R1 2 Ostrava 58.21
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/F Ostrava 58.14
11.02.2017 Halové M-ZsAZ 200 m/Ž/B5 1 Bratislava 26.84
11.02.2017 Halové M-ZsAZ 400 m/Ž/B2 1 Bratislava 59.82
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R2 2 Ostrava 08.14
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/F 6 Ostrava 08.15
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/B1 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Jky/B2 1 Ostrava 59.98
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B7 2 Vídeň 26.63
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/Ž/B2 2 Praha - Strahov 19.84
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 08.26