Karta atleta

Export do excelu
  • Katrin Sásová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Rakowski Zdeněk
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.94 Přerov 01.05.2011
60 m 08.36 Šumperk 14.05.2013
60 m 08.18 h Olomouc 18.01.2020
100 m 12.44 Zlín 14.08.2021
150 m 20.07 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
150 m 19.31 Olomouc 23.09.2020
200 m 26.20 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 25.15 Uherské Hradiště 03.07.2021
300 m 43.34 h Praha - Strahov 21.12.2013
300 m 42.08 Olomouc 21.08.2019
400 m 58.88 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
400 m 60.09 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
500 m 1:19.80 h Praha-Strahov 16.01.2015
600 m 1:45.07 h Bratislava 25.01.2014
600 m 1:40.45 Olomouc 19.08.2015
800 m 2:22.29 h Vídeň 31.01.2015
800 m 2:22.24 Třinec 22.08.2015
1000 m 3:12.44 Zlín 15.08.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 13.41 Olomouc 10.10.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 12.90 h Olomouc 21.01.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.61 h Olomouc 15.02.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 10.96 h Olomouc 18.01.2014
100 m překážek (0.84) 15.55 Uherské Hradiště 03.07.2021
200 m překážek (0.76) 30.61 Břeclav 18.07.2018
300 m překážek (0.76) 45.21 Třinec 07.06.2015
400 m překážek (0.76) 61.94 Uherské Hradiště 03.07.2021
skok vysoký 1.30 h Olomouc 14.01.2012
skok daleký 4.67 h Olomouc 15.02.2014
skok daleký 5.29 Castelnuovo 27.08.2015
vrh koulí 2kg 06.50 Šumperk 18.05.2009
vrh koulí 3kg 06.70 h Olomouc 15.02.2013
vrh koulí 4kg 06.47 Šternberk 09.06.2016
hod kriketovým míčkem 28.46 Olomouc 10.10.2008
pětiboj 1503 Olomouc 10.10.2009
pětiboj hala [Zky] 1776 h Olomouc 28.01.2012
sprintérský trojboj 2098 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 h Ostrava 07.01.2017
200 m 27.39 h Ostrava 04.02.2017
200 m 27.23 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
300 m 43.72 Olomouc 23.08.2017
400 m 62.49 h Vídeň 28.01.2017
400 m 61.87 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
800 m 2:26.47 h Vídeň 28.01.2017
400 m překážek (0.76) 68.28 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/Jky/B2 2 Olomouc 27.86
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/Jky/B1 5 Olomouc 62.54
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m překážek (0.76)/Jky/B1 3 Olomouc 69.25
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/Ž/B2 Hodonín DNS
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Ž/F Hodonín DNS
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 Hodonín DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B1 4 Ostrava - Vítkovice 27.23
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 4 Ostrava - Vítkovice 61.87
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Ostrava - Vítkovice 68.28
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/Ž/B1 Olomouc DNS
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/Ž/B1 4 Olomouc 43.72
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek/Ž/F Olomouc 48.54
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B2 1 Opava 28.28
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B1 4 Opava 62.49
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B4 Přerov DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/R2 7 Ostrava 2:31.44
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/B3 3 Ostrava 27.39
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Jky/B2 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Ž/F 13 Ostrava 2:30.91
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 400 m/Ž/B6 4 Vídeň 62.49
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 800 m/Ž/B5 3 Vídeň 2:26.47
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/R1 5 Ostrava 08.65
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava DNF
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 4 Ostrava 27.73