Karta atleta

Export do excelu
  • Magdalena Burdová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 h České Budějovice 10.03.2012
60 m 08.30 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.22 České Budějovice 19.05.2013
100 m 13.39 České Budějovice 09.06.2013
150 m 20.44 h Praha-Strahov 05.02.2012
150 m 20.04 České Budějovice 19.05.2013
200 m 27.50 h Praha-Strahov 25.01.2014
200 m 26.59 Vlašim 11.06.2016
300 m 43.16 České Budějovice 19.05.2013
300 m 42.92 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 58.95 Vlašim 11.06.2016
400 m 58.88 h Praha - Stromovka 17.02.2018
500 m 1:22.24 h Highland 09.02.2019
600 m 1:36.85 h Maryville 20.02.2021
800 m 2:22.36 Sušice 06.05.2017
800 m 2:19.61 h Brookings 04.03.2022
1000 m 3:42.96 Tábor 09.10.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 09.99 České Budějovice 25.09.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h České Budějovice 12.11.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 09.91 h Praha 02.12.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.43 h Praha-Stromovka 14.02.2015
60 m překážek (0.84) 09.67 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.59 Kladno 04.05.2012
100 m překážek (0.76/8.50) 15.73 Olomouc 26.09.2015
100 m překážek (0.84) 15.89 Vlašim 11.06.2016
200 m překážek (0.76) 31.21 Olomouc 01.07.2012
300 m překážek (0.76) 46.73 Olomouc 26.09.2015
400 m překážek (0.76) 60.88 Gulf Shores 28.05.2021
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 27.03.2010
skok vysoký 1.15 Nová Včelnice 09.05.2010
skok o tyči 2.64 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
skok daleký 4.55 České Budějovice 22.05.2011
skok daleký 4.88 h Praha-Strahov 28.01.2012
vrh koulí 3kg 04.37 h Praha-Strahov 17.01.2009
hod kriketovým míčkem 37.70 České Budějovice 25.09.2011
pětiboj 2718 České Budějovice 25.09.2011
pětiboj hala [Z] 2834 h Manhattan 11.12.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 42.92 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 59.23 h Ostrava 18.02.2017
400 m 62.29 Sušice 06.05.2017
800 m 2:22.36 Sušice 06.05.2017
60 m překážek (0.84) 09.74 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m překážek (0.84) 15.93 České Budějovice 20.05.2017
400 m překážek (0.76) 62.64 České Budějovice 20.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 16.31
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 65.15
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 3 Kladno 64.18
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/R2 2 Jablonec nad Nisou 64.19
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 63.45
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Stará Boleslav 15.95
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 3 Stará Boleslav 62.91
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 400 m překážek (0.76)/Ž/B3 3 Praha - Přátelství 64.15
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 České Budějovice 15.93
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/F České Budějovice 62.64
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 České Budějovice 16.36
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 3 České Budějovice 63.03
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Jky/B1 4 Sušice 62.29
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 800 m/Jky/F Sušice 2:22.36
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/R2 3 Ostrava 59.23
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 60.27
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Stromovka 09.74
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 Praha - Strahov 10.64
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 300 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 42.92