Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Brázdilová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Uherské Hradiště 28.09.2013
60 m 08.24 h Praha - Strahov 21.12.2013
100 m 13.31 Uherské Hradiště 28.09.2013
150 m 19.67 Uherské Hradiště 15.09.2013
200 m 27.05 Uherské Hradiště 28.09.2013
800 m 3:03.5 Uherské Hradiště 02.06.2011
800 m 3:26.70 h Olomouc 26.01.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 11.7 Uherské Hradiště 02.06.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.66 h Olomouc 26.01.2013
skok vysoký 1.37 Uherské Hradiště 02.10.2011
skok vysoký 1.43 h Otrokovice 07.03.2013
skok daleký 5.52 h Bratislava 07.02.2015
skok daleký 5.62 Olomouc 12.09.2015
trojskok 12.15 h Praha-Stromovka 21.02.2015
trojskok 11.95 Ostrava 21.06.2015
vrh koulí 3kg 07.77 Uherské Hradiště 25.04.2012
vrh koulí 3kg 07.78 h Olomouc 26.01.2013
hod diskem 1kg 16.74 Uherské Hradiště 23.08.2017
hod kriketovým míčkem 23.82 Uherské Hradiště 02.06.2011
středoškolský pohár 0628 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 2053 Uherské Hradiště 02.06.2011
pětiboj hala [Zky] 2104 h Olomouc 26.01.2013
sprintérský trojboj 2200 Uherské Hradiště 28.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.45 Břeclav 26.08.2017
trojskok 11.64 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
hod diskem 1kg 16.74 Uherské Hradiště 23.08.2017
středoškolský pohár 0628 Břeclav 10.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 0628
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dky/F01 4 Břeclav 5.25
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) skok daleký/Dky/F Uherské Hradiště 5.18
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) středoškolský pohár/Dky Uherské Hradiště 0609
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Uherské Hradiště (Magda Horká, horka@guh.cz, 731) skok daleký/Dky/F Uherské Hradiště 5.33
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž/F Hodonín 5.20
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 4 Hodonín 11.14
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F Břeclav 5.45
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F Břeclav 11.26
23.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Ž 5 Uherské Hradiště 16.74
23.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž Uherské Hradiště 4.90
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž Uherské Hradiště 5.16
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 6 Uherské Hradiště 5.14
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F 9 Uherské Hradiště 10.46
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Jky/F 8 Jablonec nad Nisou 11.64
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky Ostrava - Vítkovice 11.59
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž/F 6 Třinec 5.23
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 5 Třinec 11.41
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky 4 Břeclav 5.27
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky Břeclav 11.19
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž Uherské Hradiště 5.06