Karta atleta

Export do excelu
  • Hegrová Eliška
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 Šumperk 10.05.2016
60 m 07.93 h Ostrava 04.02.2017
100 m 12.43 Šumperk 13.05.2017
150 m 19.27 Olomouc 23.08.2017
200 m 25.57 Šumperk 01.07.2017
200 m 26.84 h Ostrava 06.02.2016
300 m 42.38 Šumperk 04.05.2017
sprintérský trojboj 2407 Přerov 01.05.2017
středoškolský pohár 1366 Břeclav 10.10.2017
hod oštěpem 600g 22.64 Hranice 30.06.2018
vrh koulí 3kg 10.81 Šumperk 04.05.2017
skok daleký 5.58 Hranice 03.06.2017
skok daleký 5.34 h Olomouc 11.02.2017
trojskok 10.51 Olomouc 08.05.2016
skok vysoký 1.25 Olomouc 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dky Břeclav 1366
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 60 m/Dky/B01 3 Břeclav 08.11
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav dálka/Dky/F01 8 Břeclav 4.97
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) strPohar/Dky 11 Olomouc 1319
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) 60 m/Dky/B01 1 Olomouc 08.25
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) dálka/Dky/F 4 Olomouc 4.95
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R1 4 Hodonín 12.70
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/FA Hodonín 12.55
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Hodonín 26.41
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Ž/F Hodonín NM
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 60 m/Ž/B1 3 Olomouc 08.24
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/Ž/B1 3 Olomouc 19.27
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B1 2 Šumperk 12.44
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Šumperk 25.57
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Ž/F 4 Šumperk 5.36
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/R1 2 Jablonec nad Nisou 12.38
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky/F 9 Jablonec nad Nisou 5.26
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/F 6 Jablonec nad Nisou 12.44
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/R2 2 Jablonec nad Nisou 25.73
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 25.56
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R1 5 Ostrava - Vítkovice 12.57
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 12.46
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Jky Ostrava - Vítkovice 4.98
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B1 1 Hranice 12.75
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Hranice 25.64
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/Ž/F Hranice 5.58
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/B2 4 Ostrava - Vítkovice 12.93
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Jky/F 7 Ostrava - Vítkovice 4.96
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 25.76
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B1 1 Šumperk 12.43
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Šumperk 25.76
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Ž/F Šumperk 5.64
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B2 2 Břeclav 12.90
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B2 Břeclav DNS
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky 8 Břeclav 5.03
04.05.2017 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) 60 m/Ž/B1 1 Šumperk 07.97
04.05.2017 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) 300 m/Ž/B1 MB Šumperk 42.38
04.05.2017 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) dálka/Ž/F Šumperk 5.61
04.05.2017 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk, Gymnázium Šumperk) koule 3kg/Ž/F Šumperk 10.81
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B1 4 Přerov 08.12
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B1 6 Přerov 12.80
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B1 4 Přerov 26.08
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Ž 4 Přerov 2407
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Jky/R1 1 Olomouc 08.07
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Jky/FA Olomouc 08.06
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Jky Olomouc 5.34
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R1 2 Ostrava 07.98
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/F Ostrava 07.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/B2 2 Ostrava 26.91
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Jky/F Ostrava 5.27
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Jky/F Ostrava DNS