Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Kunčický
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1509 902
    1500 m 934 933
    akt. 19.10.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 Ostrava 17.05.2012
600 m 1:30.17 Ostrava 10.05.2016
800 m 1:54.58 h Ostrava 16.02.2019
800 m 1:53.79 Plzeň 28.08.2021
1000 m 3:22.31 Měsský stadion Ostrava - Vítkovice 18.05.2012
1000 m 2:31.40 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 3:56.52 h Ostrava 03.02.2021
1500 m 3:51.95 Ostrava 19.05.2021
3000 m 08:46.94 h Praha - Stromovka 09.02.2021
3000 m 08:48.29 Ústí nad Orlicí 16.06.2021
3000 m překážek 10:29.81 Ústí nad Labem 16.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:58.41 h Ostrava 11.02.2017
800 m 1:57.93 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
1500 m 4:14.60 h Ostrava 08.02.2017
1500 m 4:03.84 Ostrava 19.09.2017
3000 m 09:27.66 Čáslav 26.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/B2 1 Ostrava - Vítkovice 1:57.93
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/J 6 Ostrava - Vítkovice 4:13.98
19.09.2017 Běh na 1500 m v rámci Beskydského poháru minipřípravek (SSK Vítkovice) 1500 m/M Ostrava 4:03.84
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 1500 m/J/F Olomouc 4:07.74
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 800 m/M/B1 6 Čáslav 2:04.90
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 3000 m/M/F 4 Čáslav 09:27.66
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 800 m/M/B1 2 Jičín 2:00.33
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 1500 m/M/F Jičín 4:09.83
28.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 800 m/M/B2 7 Ostrava 1:59.31
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/J/R3 4 Jablonec nad Nisou 1:59.12
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/J/F 5 Jablonec nad Nisou 4:05.64
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/J/F Ostrava - Vítkovice 4:09.41
14.06.2017 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M 5 Ústí nad Orlicí 1:58.15
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M/B1 2 Pardubice 4:15.80
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/B1 9 Ostrava - Vítkovice 2:00.03
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/B1 4 Ústí nad Orlicí 2:00.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 4:20.98
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/J/F 5 Břeclav 2:00.54
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/J/R1 6 Ostrava 2:04.39
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/J/F 13 Ostrava 4:17.59
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/M/B 2 Ostrava 1:58.41
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B2 3 Ostrava 4:14.60
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/J/F 4 Ostrava 2:03.06
29.01.2017 Mezinárodní mítink Elán 1500 m/M/B3 4 Bratislava 4:17.43
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 800 m/M/B3 3 Ostrava 2:00.70
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 1500 m/M/B2 3 Praha - Strahov 4:26.54