Karta atleta

Export do excelu
  • Šilhavý Šimon
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.64 Praha - Děkanka 09.05.2017
200 m 25.25 Praha - Děkanka 09.05.2017
300 m 39.14 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 41.02 h Praha - Strahov 13.01.2017
400 m 59.64 Praha 09.06.2015
500 m 1:09.93 Praha - Juliska 06.05.2017
600 m 1:29.77 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 1:58.70 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
800 m 2:02.48 h Praha - Strahov 10.02.2017
1000 m 2:42.46 Praha - Eden 04.05.2018
1000 m 2:46.51 h Praha - Strahov 20.01.2017
1500 m 4:08.91 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
1500 m 4:19.02 h Praha-Stromovka 26.01.2016
2000 m 6:14.49 h Praha-Strahov 15.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/B2 4 Ostrava - Vítkovice 1:58.70
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/J 8 Ostrava - Vítkovice 4:14.58
16.09.2017 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů, sk. B 1500 m/J Leiria 4:45.02
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/B1 2 Praha - Eden 4:19.76
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/M/B1 2 Vlašim 2:00.05
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/J/B4 4 Praha - Podvinný mlýn 12.97
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/J/B4 5 Praha - Podvinný mlýn 25.31
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/M/B2 6 Domažlice 4:17.15
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/J/F 6 Jablonec nad Nisou 4:08.91
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/M/B1 3 Sušice 2:02.00
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 1500 m/M/B2 3 Praha - Přátelství 4:13.45
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 800 m/J/F 6 Praha - Přátelství 2:06.38
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/M/F Praha - Děkanka 4:14.97
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/J/B2 5 Praha - Děkanka 12.64
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/J/B1 4 Praha - Děkanka 25.25
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B4 5 Praha - Juliska 39.42
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/M/B5 3 Praha - Juliska 1:09.93
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B3 6 Praha - Strahov 2:02.48
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/J/F 4 Praha - Stromovka 4:20.56
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/M/B1 9 Praha - Strahov 2:03.41
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/M/B2 2 Praha - Stromovka 4:28.64
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/M/B4 1 Praha - Strahov 2:46.51
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B21 4 Praha - Strahov 41.02
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B5 6 Praha - Strahov 1:29.77