Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Musil
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Stará Boleslav 23.05.2014
60 m 07.55 h Praha - Stromovka 09.01.2022
100 m 12.19 Praha - Eden 17.09.2021
150 m 20.83 Beroun 05.09.2014
200 m 25.13 Čáslav 30.08.2017
200 m 25.48 h Praha - Strahov 12.01.2019
400 m 58.30 Slaný 14.09.2017
1000 m 3:31.50 Šumperk 24.09.2014
60 m překážek (0.99) 09.27 h Praha - Strahov 13.01.2018
60 m překážek (1.06) 09.25 h Praha - Stromovka 09.01.2022
110 m překážek (0.91) 17.82 Kladno 11.09.2016
110 m překážek (0.99) 18.35 Stará Boleslav 20.05.2017
110 m překážek (1.06) 17.90 Rumburk 22.06.2019
300 m překážek (0.84) 46.23 Vlašim 08.05.2016
400 m překážek (0.91) 63.85 Rumburk 22.06.2019
skok vysoký 1.41 Šumperk 24.09.2014
skok daleký 4.91 Vlašim 29.08.2018
hod kriketovým míčkem 40.50 Šumperk 24.09.2014
středoškolský pohár 0473 Slaný 14.09.2017
čtyřboj 1223 Šumperk 24.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Praha - Strahov 21.01.2017
100 m 12.22 Kolín 18.06.2017
150 m 24.93 Znojmo 21.09.2017
200 m 25.96 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 25.13 Čáslav 30.08.2017
400 m 58.30 Slaný 14.09.2017
110 m překážek (0.99) 18.35 Stará Boleslav 20.05.2017
400 m překážek (0.91) 65.83 Pardubice 16.09.2017
skok daleký 2.94 Znojmo 21.09.2017
hod kriketovým míčkem 37.79 Znojmo 21.09.2017
středoškolský pohár 0473 Slaný 14.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dci 105 Kolín 0423
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 400 m/Dci/B04 5 Kolín 59.72
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) skok daleký/Žcm/F 21 Znojmo 2.94
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 15 Znojmo 37.79
21.09.2017 Mistrovství Jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B04 5 Znojmo 24.93
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B2 7 Pardubice 18.60
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/B2 5 Pardubice 65.83
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) středoškolský pohár/Dci Slaný 0473
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) 400 m/Dci/B01 4 Slaný 58.30
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/J/B2 1 Čáslav 25.13
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 110 m překážek (0.99)/J/F Čáslav DNF
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R5 7 Kladno 12.50
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B5 5 Kladno 25.38
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R2 7 Mladá Boleslav 12.44
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B3 8 Mladá Boleslav 25.56
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.99)/J/B1 MS Kolín 18.47
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R3 4 Kolín 12.22
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/J/B1 Kolín DNS
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B2 4 Liberec 66.42
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J Stará Boleslav 18.35
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/B1 Stará Boleslav DNS
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/R2 4 Stará Boleslav 12.27
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J Stará Boleslav 19.61
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R6 6 Praha - Strahov 07.75
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/M/B5 3 Praha - Strahov 25.96