Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Vácha
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2016: ME17-100 m/SF, 100-200-300-400 m/6.; 2017: MEJ-4x100 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.49 Přerov 28.09.2014
60 m 06.95 h Ostrava 17.01.2017
60 m 07.11 Uherské Hradiště 16.08.2017
100 m 10.77 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 16.51 h Ostrava 17.01.2017
150 m 16.70 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
200 m 21.93 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
200 m 21.95 h Ostrava 25.02.2018
300 m 36.26 Uherské Hradiště 04.05.2016
300 m 35.87 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
400 m 52.45 Uherské Hradiště 17.09.2015
400 m 50.81 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
600 m 1:43.80 Ostrava - Vítkovice 23.05.2012
800 m 2:40.09 h Ostrava 14.12.2012
800 m 2:16.73 Frýdek-Místek 01.05.2014
1000 m 3:03.83 h Praha-Stromovka 08.02.2014
1000 m 2:58.16 Třinec 05.10.2014
1500 m 4:38.33 Břeclav 10.10.2017
60 m překážek [91,4 cm] 09.25 h Opava 11.01.2015
60 m překážek [83,8 cm] 08.35 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.28 Třinec 07.07.2012
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.06 h Ostrava 14.12.2012
100 m překážek [83,8cm] 14.14 Brno 08.09.2014
200 m překážek [76,2 cm] 27.72 Opava 22.06.2014
300 m překážek [83,8 cm] 41.10 Třinec 23.05.2015
skok vysoký 1.56 h Olomouc 25.01.2014
skok vysoký 1.51 Třinec 08.06.2014
skok o tyči 2.84 h Olomouc 25.01.2014
skok o tyči 2.60 Třinec 07.06.2014
skok daleký 6.45 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.49 Uherské Hradiště 01.06.2019
vrh koulí 3kg 09.60 Havířov 26.04.2012
vrh koulí 3kg 10.83 h Ostrava 30.11.2012
vrh koulí 4kg 11.30 h Olomouc 25.01.2014
vrh koulí 4kg 12.25 Frýdek-Místek 29.05.2015
hod diskem 1kg 35.42 Třinec 07.06.2014
hod oštěpem 600g 33.85 Praha 12.07.2014
hod oštěpem 700g 27.88 Opava 08.07.2014
hod kriketovým míčkem 48.79 Třinec 09.06.2012
středoškolský pohár 2716 Uherské Hradiště 21.09.2017
pětiboj 2078 Třinec 09.06.2012
pětiboj hala 1526 h Olomouc 10.03.2012
sedmiboj hala [Zci] 3837 h Praha-Stromovka 08.02.2014
čtyřboj 2555 Opava 28.05.2014
devítiboj 4908 Třinec 08.06.2014
sprintérský trojboj 2589 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.95 h Ostrava 17.01.2017
60 m 07.11 Uherské Hradiště 16.08.2017
100 m 10.77 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
150 m 16.51 h Ostrava 17.01.2017
150 m 16.77 Zlín 14.06.2017
200 m 22.25 h Ostrava 19.02.2017
200 m 21.93 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
300 m 36.48 Uherské Hradiště 16.08.2017
400 m 53.72 Uherské Hradiště 21.09.2017
1500 m 4:38.33 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 6.45 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.09 Uherské Hradiště 14.09.2017
středoškolský pohár 2716 Uherské Hradiště 21.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dci Břeclav 0691
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 1500 m/Dci/B03 7 Břeclav 4:38.33
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/R4 1 Ostrava - Vítkovice 11.07
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/FA 5 Ostrava - Vítkovice 11.02
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 4 Ostrava - Vítkovice 22.22
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) středoškolský pohár/Dci Uherské Hradiště 2716
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) 100 m/Dci/B02 1 Uherské Hradiště 11.11
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Zlínský kraj (Magda Horká, horka@guh.cz, 731525963) 400 m/Dci/B02 1 Uherské Hradiště 53.72
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/J/B1 1 Olomouc 11.13
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/J/B1 1 Olomouc 22.31
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Uherské Hradiště (Magda Horká, horka@guh.cz, 731) 100 m/Dci/B1 1 Uherské Hradiště 11.13
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Uherské Hradiště (Magda Horká, horka@guh.cz, 731) skok daleký/Dci/F Uherské Hradiště 6.09
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/R2 5 Plzeň 11.21
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 100 m/M/FB Plzeň 11.09
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 200 m/M/B2 4 Plzeň 22.39
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23M/R1 4 Praha - Eden 10.98
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/R1 3 Praha - Eden 22.24
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R2 1 Jablonec nad Nisou 11.14
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/F 5 Jablonec nad Nisou 11.14
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 4 Jablonec nad Nisou 22.32
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/M/B1 1 Uherské Hradiště 07.11
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/M/B1 2 Uherské Hradiště 16.39
16.08.2017 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/M/F 4 Uherské Hradiště 36.48
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 100 m/J/B2 1 Trnava 10.80
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/R1 3 Ostrava - Vítkovice 10.98
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m/M/F2 Ostrava - Vítkovice 10.89
28.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 100 m/M/B2 2 Ostrava 10.98
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R3 1 Jablonec nad Nisou 10.77
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/R1 2 Jablonec nad Nisou 21.84
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/F 5 Jablonec nad Nisou 10.87
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/F 7 Jablonec nad Nisou 21.93
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/J/R1 1 Ostrava - Vítkovice 10.97
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/J/F Ostrava - Vítkovice 10.99
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B2 MS Zlín 07.12
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žci/B2 MS Zlín 16.77
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R3 5 Třinec 11.02
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 11.07
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 5 Ostrava - Vítkovice 22.11
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R2 4 Praha - Juliska 10.92
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 1 Praha - Juliska 22.19
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R1 3 Olomouc 11.13
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/F 5 Olomouc 10.99
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B1 1 Břeclav 11.12
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B1 1 Břeclav 22.30
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R2 3 Praha - Stromovka 06.97
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R3 1 Ostrava 07.02
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F 4 Ostrava 07.01
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/R1 2 Ostrava 22.25
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 2 Ostrava 07.03
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/F1 Ostrava 07.07
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 1 Ostrava 22.68
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R2 Ostrava DQ
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/J/B1 4 Ostrava 22.75
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/B1 3 Ostrava 06.95
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 150 m/M/B1 2 Ostrava 16.51
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/FA 4 Ostrava 06.99
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F 4 Ostrava 6.45
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J/F Ostrava DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F Ostrava DNS
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B2 Ostrava DNS
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 1 Ostrava 07.02
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/J/F Ostrava DNS
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F Ostrava DNS
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [J]/J/F Ostrava DNF