Karta atleta

Export do excelu
  • Praský Tomáš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.42 Bílina 13.8.2016
60 m 07.37 h Praha - Stromovka 10.2.2017
100 m 11.39 Olomouc 26.5.2017
150 m 18.26 Lovosice 8.6.2014
150 m 19.10 h Praha-Strahov 18.1.2014
200 m 23.43 Opava 9.9.2017
200 m 23.80 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 39.21 Bílina 2.9.2014
300 m 38.26 h Dresden 27.11.2018
400 m 53.12 Olomouc 26.5.2017
800 m 2:44.69 Bílina 19.5.2012
1000 m 3:03.35 Praha 12.7.2014
1000 m 2:53.36 h Praha-Stromovka 12.2.2016
1500 m 5:00.10 Olomouc 26.5.2017
60 m překážek 10.41 Bílina 18.9.2012
60 m překážek 08.43 h Praha - Strahov 13.12.2014
100 m překážek 13.77 Plzeň 20.9.2014
110 m překážek 14.93 Bílina 18.6.2016
200 m překážek 26.34 Plzeň 20.9.2014
300 m překážek 40.21 Bílina 18.6.2016
400 m překážek 58.19 Praha - Eden 2.9.2017
sprintérský trojboj 2214 Bílina 19.8.2017
pětiboj 1467 Bílina 19.5.2012
sedmiboj hala 4643 h Praha-Stromovka 12.2.2016
devítiboj 5030 Praha 12.7.2014
desetiboj 5799 Bílina 6.5.2017
hod diskem 1kg 34.94 Praha 12.7.2014
hod diskem 1,5kg 32.45 Kladno 10.10.2015
hod diskem 1,75kg 31.98 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 600g 37.24 Most 27.5.2014
hod oštěpem 700g 38.67 Stará Boleslav 22.5.2015
hod oštěpem 800g 31.81 Kolín 1.6.2018
hod kriketovým míčkem 37.56 Bílina 19.5.2012
vrh koulí 3kg 09.74 Bílina 18.9.2012
vrh koulí 3kg 08.35 h Praha-Strahov 5.2.2012
vrh koulí 4kg 11.48 Praha 12.7.2014
vrh koulí 5kg 12.24 Praha-Eden 20.5.2016
vrh koulí 5kg 11.80 h Praha-Stromovka 19.1.2016
vrh koulí 6kg 12.25 Bílina 6.5.2017
vrh koulí 6kg 10.95 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 6.59 Olomouc 26.5.2017
skok daleký 6.50 h Praha - Stromovka 10.2.2017
skok o tyči 3.30 Kolín 1.6.2018
skok o tyči 3.30 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok vysoký 1.98 Bílina 15.9.2016
skok vysoký 1.93 h Praha - Stromovka 10.2.2017
Přespolní běh 0:08:17 Meziboří 13.4.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019
200 m 23.80 h Praha - Strahov 27.1.2019
60 m překážek 09.05 h Praha - Stromovka 20.1.2019
110 m překážek 18.65 Nové Město nad Metují 8.6.2019
400 m překážek 64.84 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 6.03 h Praha - Strahov 7.1.2019
skok vysoký 1.78 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B3 MB Opava 23.43
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 110 m př./M/B2 MB Opava 16.61
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m př./U23M/R1 5 Praha - Eden 58.19
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23M 12 Praha - Eden 6.48
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m př./M/B2 2 Jablonec nad Nisou 59.28
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/M/F 9 Jablonec nad Nisou 6.55
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B4 1 Bílina 07.34
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B3 5 Bílina 11.70
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B3 5 Bílina 23.51
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprint. tr/M/F 16 Bílina 2214
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) výška/M Chomutov 1.80
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) dálka/M Chomutov 6.53
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M MS Kolín 6.22
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./M/B3 MS Kolín 59.68
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./J/R1 4 Jablonec nad Nisou 15.26
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/J/F 15 Jablonec nad Nisou 1.81
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/J/F 14 Jablonec nad Nisou 6.34
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 400 m př./M/F Děčín 60.21
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) výška/M Děčín 1.80
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) dálka/M Děčín 6.47
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m př./M/B3 MB Nové Město nad Metují 60.67
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) výška/M/F MB Nové Město nad Metují 1.86
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/M/F MB Nové Město nad Metují 6.43
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B1 5 Olomouc 11.39
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B2 2 Olomouc 53.12
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m př./J/B2 1 Olomouc 15.72
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/J/F 12 Olomouc 1.72
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J/F 8 Olomouc 6.59
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 6kg/J/F 14 Olomouc 10.61
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1,75kg/J/F 10 Olomouc 31.98
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/J 8 Olomouc 3.20
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 800g/J/F 15 Olomouc 29.12
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F 10 Olomouc 5:00.10
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj/J 13 Olomouc 5773
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) výška/M Hradec Králové DNS
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M 16 Hradec Králové 6.15
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m/J/B2 1 Bílina 11.62
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 400 m/J/B2 1 Bílina 53.33
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 1500 m/J/F 6 Bílina 5:10.66
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 110 m př./J/B1 2 Bílina 15.87
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) výška/J/F Bílina 1.88
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) tyč/J/F 6 Bílina 3.10
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) dálka/J/F Bílina 6.32
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) koule 6kg/J/F Bílina 12.25
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) disk 1,75kg/J/F Bílina 31.77
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) oštěp 800g/J/F 7 Bílina 30.15
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) desetiboj/J Bílina 5799
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 60 m/M/B2 2 Bílina 07.52
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) výška/M Bílina 1.80
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) dálka/M Bílina 6.30
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./J/R1 5 Ostrava 08.58
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) výška/J/F 12 Ostrava 1.86
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/J/F 15 Ostrava 6.41
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B2 2 Praha - Stromovka 07.37
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F 13 Praha - Stromovka 2:57.16
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B2 2 Praha - Stromovka 08.64
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/J/F Praha - Stromovka 1.93
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/J/F 12 Praha - Stromovka 3.10
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/J/F 7 Praha - Stromovka 6.50
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J/F 13 Praha - Stromovka 10.38
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/J 9 Praha - Stromovka 4600
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./J/R2 Praha - Stromovka DNS
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/J 6 Praha - Stromovka 1.79
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m př./J/F Praha - Strahov 08.70
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) výška/J/F Praha - Strahov 1.86
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) dálka/J/F Praha - Strahov 6.42
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R03 2 Praha - Strahov 07.42
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/F 6 Praha - Strahov 07.44
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./J/B 1 Praha - Strahov 08.76
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) výška/M/F Praha - Strahov 1.88
08.01.2017 Hochsprungmeeting výška/J Herzebrock-Clarholz 1.86