Karta atleta

Export do excelu
  • Valerij Lunhul
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.37 Bílina 19.08.2017
60 m 07.30 h Chemnitz 06.01.2018
100 m 11.36 Jablonec nad Nisou 26.08.2017
200 m 22.85 Kolín 01.07.2017
200 m 23.06 h Chemnitz 06.01.2018
300 m 35.65 Klatovy 10.05.2018
400 m 50.51 Praha-Juliska 23.06.2018
800 m 2:54.94 Bílina 20.05.2012
60 m překážek (0.76) 11.18 Ústí nad Labem 05.10.2011
60 m překážek (0.76) 11.32 h Praha-Strahov 05.02.2012
60 m překážek (0.84) 10.88 h Praha-Strahov 23.02.2013
60 m překážek (0.91) 09.56 h Dresden 17.12.2016
60 m překážek (0.99) 09.27 h Praha - Stromovka 18.02.2017
100 m překážek (0.84) 16.39 Bílina 02.09.2014
110 m překážek (1.06) 20.11 Mladá Boleslav 24.08.2019
200 m překážek (0.76) 35.16 Děčín 21.05.2013
400 m překážek (0.91) 63.09 Ústí nad Labem 16.09.2018
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 26.01.2014
skok vysoký 1.56 Most 20.05.2014
skok daleký 6.21 h Chemnitz 07.01.2017
skok daleký 6.30 Břeclav 10.10.2017
vrh koulí 3kg 06.75 Bílina 14.06.2011
vrh koulí 5kg 10.04 h Praha-Strahov 08.02.2015
vrh koulí 5kg 12.91 Bílina 03.10.2017
hod diskem 1kg 30.07 Bílina 02.09.2014
hod kladivem 6kg 21.31 Ústí nad Labem 02.06.2018
hod oštěpem 600g 35.51 Lovosice 13.05.2014
hod oštěpem 800g 36.92 Děčín 15.05.2015
hod kriketovým míčkem 54.07 Bílina 18.09.2012
středoškolský pohár 2554 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1342 Bílina 20.05.2012
sprintérský trojboj 2282 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.47 h Lipsko 11.02.2017
60 m 07.37 Bílina 19.08.2017
100 m 11.36 Jablonec nad Nisou 26.08.2017
200 m 23.81 h Lipsko 11.02.2017
200 m 22.85 Kolín 01.07.2017
60 m překážek (0.99) 09.27 h Praha - Stromovka 18.02.2017
skok daleký 6.21 h Chemnitz 07.01.2017
skok daleký 6.30 Břeclav 10.10.2017
vrh koulí 5kg 12.91 Bílina 03.10.2017
středoškolský pohár 2554 Břeclav 10.10.2017
sprintérský trojboj 2282 Bílina 19.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dci Břeclav 2554
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dci/F01 4 Břeclav 6.30
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav vrh koulí 5kg/Dci 16 Břeclav 11.98
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) skok daleký/Dci/F Bílina 6.25
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) vrh koulí 5kg/Dci/F Bílina 12.91
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R3 5 Jablonec nad Nisou 11.36
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.38
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B2 8 Jablonec nad Nisou 24.42
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B3 3 Bílina 07.37
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B3 2 Bílina 11.58
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B4 1 Bílina 22.94
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprintérský trojboj/M/F 12 Bílina 2282
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB 5 Kolín 11.46
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 4 Kolín 11.56
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B2 2 Kolín 22.85
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R3 5 Jablonec nad Nisou 11.37
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/R3 5 Jablonec nad Nisou 23.10
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R1 2 Děčín 11.78
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/F 6 Děčín 11.53
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B1 4 Děčín 23.06
05.06.2017 Dukla mítink 100 m/M/BB Praha - Juliska DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R3 4 Nové Město nad Metují 11.61
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/FB 6 Nové Město nad Metují 11.52
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 3 Nové Město nad Metují 23.11
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) 100 m/M/B1 3 Ústí nad Labem 11.64
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) skok daleký/M Ústí nad Labem 6.07
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/R1 3 Meziboří 11.62
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/F 4 Meziboří 11.46
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/M/B1 4 Meziboří 23.30
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B6 1 Hradec Králové 23.50
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M 20 Hradec Králové 5.89
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/M/F Ústí nad Labem 6.15
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/J/R1 3 Ústí nad Labem 12.45
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J Praha - Stromovka 09.27
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B6 4 Praha - Stromovka 23.98
11.02.2017 15. Sparkassen - Schülerhallensportfest (SV Automation 61 Leipzig) 200 m/J/B1 2 Lipsko 23.81
11.02.2017 15. Sparkassen - Schülerhallensportfest (SV Automation 61 Leipzig) 60 m/J/B1 5 Lipsko 07.47
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok daleký/M 4 Jablonec nad Nisou 5.88
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) skok daleký/J/F 5 Praha - Strahov 6.20
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B11 1 Praha - Strahov 24.31
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/M/F 11 Praha - Strahov 6.07
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/M/F2 23 Praha - Stromovka 5.40
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B20 3 Praha - Stromovka 24.14
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B2 3 Praha - Stromovka 09.67
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B7 6 Praha - Stromovka 07.62
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R1 6 Chemnitz 07.51
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/M/B2 1 Chemnitz 24.59
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/M 7 Chemnitz 6.21