Karta atleta

Export do excelu
  • Lunhul Valerij
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.37 Bílina 19.8.2017
60 m 07.30 h Chemnitz 6.1.2018
100 m 11.36 Jablonec nad Nisou 26.8.2017
200 m 22.85 Kolín 1.7.2017
200 m 23.06 h Chemnitz 6.1.2018
300 m 35.65 Klatovy 10.5.2018
400 m 50.51 Praha-Juliska 23.6.2018
800 m 2:54.94 Bílina 19.5.2012
60 m překážek 11.18 Ústí nad Labem 5.10.2011
60 m překážek 09.27 h Praha - Stromovka 18.2.2017
100 m překážek 16.39 Bílina 2.9.2014
200 m překážek 32.1 Most 27.5.2014
400 m překážek 63.09 Ústí nad Labem 16.9.2018
sprintérský trojboj 2282 Bílina 19.8.2017
středoškolský pohár 2554 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1342 Bílina 19.5.2012
hod diskem 1kg 30.07 Bílina 2.9.2014
hod kladivem 6kg 21.31 Ústí nad Labem 2.6.2018
hod oštěpem 600g 35.51 Lovosice 13.5.2014
hod oštěpem 800g 36.92 Děčín 15.5.2015
hod kriketovým míčkem 54.07 Bílina 18.9.2012
vrh koulí 3kg 06.75 Bílina 14.6.2011
vrh koulí 5kg 12.91 Bílina 3.10.2017
vrh koulí 5kg 10.04 h Praha-Strahov 8.2.2015
skok daleký 6.30 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 6.21 h Chemnitz 7.1.2017
skok vysoký 1.56 Most 20.5.2014
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 26.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.56 Hradec Králové 18.5.2019
400 m 52.86 Kolín 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 2554
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav dálka/Dci/F01 4 Břeclav 6.30
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav koule 5kg/Dci 16 Břeclav 11.98
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) dálka/Dci/F Bílina 6.25
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) koule 5kg/Dci/F Bílina 12.91
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R3 5 Jablonec nad Nisou 11.36
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.38
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B2 8 Jablonec nad Nisou 24.42
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B3 3 Bílina 07.37
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B3 2 Bílina 11.58
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B4 1 Bílina 22.94
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprint. tr/M/F 12 Bílina 2282
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB 5 Kolín 11.46
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 4 Kolín 11.56
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B2 2 Kolín 22.85
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/J/R3 5 Jablonec nad Nisou 11.37
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/R3 5 Jablonec nad Nisou 23.10
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R1 2 Děčín 11.78
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/F 6 Děčín 11.53
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B1 4 Děčín 23.06
05.06.2017 Dukla mítink 100 m/M/BB Praha - Juliska DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R3 4 Nové Město nad Metují 11.61
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/FB 6 Nové Město nad Metují 11.52
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 3 Nové Město nad Metují 23.11
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) 100 m/M/B1 3 Ústí nad Labem 11.64
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) dálka/M Ústí nad Labem 6.07
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/R1 3 Meziboří 11.62
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/F 4 Meziboří 11.46
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/M/B1 4 Meziboří 23.30
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B6 1 Hradec Králové 23.50
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M 20 Hradec Králové 5.89
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/M/F Ústí nad Labem 6.15
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/J/R1 3 Ústí nad Labem 12.45
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J Praha - Stromovka 09.27
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B6 4 Praha - Stromovka 23.98
11.02.2017 15. Sparkassen - Schülerhallensportfest (SV Automation 61 Leipzig) 200 m/J/B1 2 Lipsko 23.81
11.02.2017 15. Sparkassen - Schülerhallensportfest (SV Automation 61 Leipzig) 60 m/J/B1 5 Lipsko 07.47
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M 4 Jablonec nad Nisou 5.88
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) dálka/J/F 5 Praha - Strahov 6.20
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B11 1 Praha - Strahov 24.31
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/M/F 11 Praha - Strahov 6.07
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/M/F2 23 Praha - Stromovka 5.40
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B20 3 Praha - Stromovka 24.14
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./J/B2 3 Praha - Stromovka 09.67
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B7 6 Praha - Stromovka 07.62
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R1 6 Chemnitz 07.51
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/M/B2 1 Chemnitz 24.59
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/M 7 Chemnitz 6.21