Karta atleta

Export do excelu
  • Hron Václav
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
středoškolský pohár 0676 Tábor 20.9.2017
vrhačský trojboj 1382 Pacov 15.10.2016
vrhačský čtyřboj 1785 Pacov 10.10.2015
vrhačský pětiboj 2202 Pacov 10.10.2015
hod břemenem 12kg 09.37 Pacov 10.10.2015
hod diskem 1kg 32.85 Pacov 5.7.2014
hod diskem 1,5kg 33.04 Tábor 20.9.2015
hod diskem 1,75kg 35.03 Praha - Juliska 14.6.2018
hod diskem 2kg 33.15 Plzeň 9.6.2018
hod kladivem 4kg 28.31 Pacov 5.7.2014
hod kladivem 5kg 33.77 Plzeň 4.6.2016
hod kladivem 6kg 30.81 České Budějovice 20.5.2017
hod kladivem 7,26kg 29.82 Praha - Děkanka 20.5.2018
hod oštěpem 600g 28.13 Tábor 1.5.2014
hod oštěpem 700g 26.29 Bechyně 1.5.2015
hod oštěpem 800g 22.19 Písek 26.8.2017
hod kriketovým míčkem 40.68 Znojmo 10.10.2014
vrh koulí 4kg 13.19 Tábor 17.6.2014
vrh koulí 4kg 10.92 h Praha 14.12.2013
vrh koulí 5kg 13.39 Klatovy 7.5.2016
vrh koulí 5kg 12.76 h Praha-Stromovka 16.2.2016
vrh koulí 6kg 12.17 Sušice 17.6.2018
vrh koulí 6kg 12.68 h Praha-Stromovka 16.1.2018
vrh koulí 7,26kg 10.78 Jihlava 28.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 2kg 29.67 Sušice 19.5.2019
vrh koulí 7,26kg 10.25 Sušice 19.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) disk 1,75kg/J Tábor 30.74
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 6kg/J Tábor 26.00
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) koule 6kg/J Tábor 11.17
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dci Tábor 0676
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) koule 5kg/Dci/F01 Tábor 13.15
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) koule 7,26kg/M/F 21 Vlašim 09.59
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) disk 2kg/M/F Vlašim NM
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) kladivo 7,26kg/M/F 9 Vlašim 22.43
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z. s.) disk 1,75kg/J/F 7 Písek 28.08
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z. s.) koule 6kg/J/F 4 Písek 11.98
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z. s.) oštěp 800g/J/F 7 Písek 22.19
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 6kg/J/F Pacov 12.05
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1,75kg/J/F Pacov 29.99
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 6kg/J/F Pacov NM
03.08.2017 6. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 6kg/J Kolín 26.47
03.08.2017 6. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J Kolín 28.30
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s.) koule 6kg/J/F Tábor 12.11
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 7,26kg/M/F 16 Pacov 10.65
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 2kg/M/F 15 Pacov 28.97
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 7,26kg/M/F Pacov NM
09.06.2017 Podvečerní vrhačské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně a) koule 6kg/J Tábor 11.70
09.06.2017 Podvečerní vrhačské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně a) disk 1,75kg/J Tábor 30.31
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) koule 6kg/J/F České Budějovice 11.78
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) disk 1,75kg/J/F 5 České Budějovice 31.48
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) kladivo 6kg/J/F České Budějovice 30.81
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) koule 7,26kg/M 12 Praha - Děkanka 10.50
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) disk 2kg/M 16 Praha - Děkanka 27.38
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) kladivo 7,26kg/M 13 Praha - Děkanka 28.31
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) koule 6kg/J/F 4 Sušice 12.00
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) kladivo 6kg/J/F 6 Sušice 29.65
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) oštěp 800g/J/F Sušice DNS
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) koule 6kg/J/F Praha - Stromovka 11.82
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 6kg/J 5 Praha - Stromovka 11.73