Karta atleta

Export do excelu
  • Roztočil Adam
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Plzeň 20.09.2014
60 m 07.27 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m 11.40 Praha - Eden 10.06.2018
150 m 17.68 Plzeň 20.09.2014
150 m 17.88 h Praha 31.01.2014
200 m 23.36 Olomouc 26.09.2015
200 m 23.23 h Ostrava 14.01.2016
300 m 39.90 Stará Boleslav 10.06.2014
300 m 39.77 h Praha-Strahov 26.01.2014
400 m 59.87 h Praha - Strahov 07.12.2013
vrh koulí 4kg 10.77 h Praha - Strahov 06.12.2014
vrh koulí 5kg 08.40 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
skok daleký 5.00 Kladno 14.06.2014
skok daleký 4.65 h Praha-Strahov 16.02.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R4 3 Mladá Boleslav 11.83
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B3 4 Mladá Boleslav 24.31
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J Kolín DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R2 1 Kolín 11.68
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B2 2 Kolín 23.84
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/F 5 Kolín 11.79
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R3 3 Liberec 11.92
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B3 5 Liberec 24.00
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/B1 4 Stará Boleslav 11.75
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R6 MB Bílina 11.67
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B6 MB Bílina 23.79
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/J/B2 2 Praha - Strahov 07.53
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/J/B3 Praha - Strahov DNS
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B1 Praha - Stromovka DNS
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B13 6 Praha - Stromovka 07.52
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R5 2 Praha - Strahov 07.48
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/M/B3 2 Praha - Strahov 24.44
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B7 2 Praha - Strahov 18.17
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B3 5 Praha - Strahov 07.49