Karta atleta

Export do excelu
  • Růžek Michal
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Miroslav Wastl
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 43.08 Svitavy 11.05.2014
400 m 54.06 Pardubice 20.09.2018
600 m 1:28.93 Pardubice 15.09.2015
800 m 1:59.97 Kolín 30.06.2016
1000 m 2:43.90 Kolín 01.05.2015
1000 m 2:41.62 h Praha - Strahov 20.01.2017
1500 m 4:06.70 Pardubice 27.05.2017
1500 m 4:16.04 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
2000 m 5:56.30 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 09:18.77 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
3000 m 09:28.49 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
5000 m 16:14.41 Praha-Juliska 23.06.2018
10000 m 35:59.01 Pardubice 10.10.2018
3000 m překážek 10:36.50 Ústí nad Labem 16.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 5000 m/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 16:31.14
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/J/F Pardubice 4:14.85
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/F 10 Stará Boleslav 2:00.94
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 1500 m/M/F Čáslav 4:17.05
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 3000 m/J/F SK Nové Město nad Metují 09:22.67
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 1500 m/M/F Nové Město nad Metují DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 1500 m/M/F 6 Jičín 4:11.62
27.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 1500 m/M/B2 13 Ostrava 4:13.38
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/J/F 9 Jablonec nad Nisou 4:11.06
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M/F Pardubice 2:02.77
13.06.2017 Veřejný závod (Hvězda Pardubice z.s.) 3000 m/M/F Pardubice 10:47.25
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M/B1 4 Pardubice 2:01.93
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/J/F Pardubice 4:06.70
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 800 m/M/B3 7 Turnov 2:00.64
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/B1 1 Ústí nad Orlicí 4:16.80
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/J/F Pardubice 4:11.58
11.02.2017 Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m, 30. ročník Memoriálu Karla Líbala (Sdružení přátel atletiky) 3000 m/M/B9 11 Jablonec nad Nisou 09:51.43
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 1500 m/M/F Jablonec nad Nisou 4:30.72
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/M/B3 4 Praha - Strahov 2:41.62
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 1500 m/M/B1 6 Praha - Strahov 4:20.52