Karta atleta

Export do excelu
  • Páleník Ondřej
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Chomutov 03.09.2016
60 m 07.33 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m 12.00 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
150 m 18.56 Chomutov 03.09.2016
200 m 24.72 Praha-Juliska 31.08.2016
200 m 23.52 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 39.80 Praha - Eden 29.04.2016
300 m 43.17 h Praha - Strahov 13.12.2014
400 m 55.73 Praha - Eden 30.09.2017
400 m 58.82 h Praha-Stromovka 24.01.2015
600 m 1:42.25 Vlašim 14.06.2014
800 m 2:18.11 Lovosice 08.06.2014
800 m 2:22.82 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
1000 m 3:15.51 Louny 10.08.2013
1000 m 2:55.42 h Praha - Stromovka 07.02.2020
1500 m 5:02.40 Jihlava 07.05.2016
60 m překážek 08.63 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
110 m překážek 16.20 Praha-Juliska 31.08.2016
300 m překážek 46.02 Ústí nad Labem 10.05.2015
400 m překážek 65.65 Lovosice 31.05.2015
sprintérský trojboj 1536 Bílina 15.08.2015
středoškolský pohár 2329 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
sedmiboj hala 4874 h Praha - Stromovka 07.02.2020
desetiboj 5421 Praha - Eden 30.09.2017
hod diskem 1,5kg 25.05 Jihlava 07.05.2016
hod diskem 1,75kg 23.19 Praha - Eden 30.09.2017
hod oštěpem 600g 22.49 Děčín 21.05.2013
hod oštěpem 700g 34.38 Kladno 10.10.2015
hod oštěpem 800g 36.96 Praha - Eden 30.09.2017
vrh koulí 5kg 09.98 Jihlava 07.05.2016
vrh koulí 5kg 09.92 h Praha-Strahov 30.01.2016
vrh koulí 6kg 10.14 Praha - Eden 30.09.2017
vrh koulí 6kg 10.15 h Praha - Stromovka 09.02.2018
vrh koulí 7,26kg 10.21 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.51 Praha - Eden 28.09.2018
skok daleký 6.54 h Praha - Stromovka 07.02.2020
trojskok 13.18 Praha - Eden 10.06.2018
skok o tyči 4.35 Hradec Králové 15.09.2018
skok o tyči 4.60 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.68 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
skok vysoký 1.80 h Praha - Stromovka 07.02.2020
Přespolní běh 0:09:13 Bílina-Kyselka, lázeňský park 22.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.33 h Praha - Stromovka 07.02.2020
200 m 23.52 h Praha - Stromovka 25.01.2020
1000 m 2:55.42 h Praha - Stromovka 07.02.2020
60 m překážek 08.63 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
sedmiboj hala 4874 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 7,26kg 10.21 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.54 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok o tyči 4.60 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.80 h Praha - Stromovka 07.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/F MS Praha - Eden 12.12
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/F MS Praha - Eden 55.73
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F MS Praha - Eden 5:04.32
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/F MS Praha - Eden 16.64
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/J MS Praha - Eden 1.63
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/J MS Praha - Eden 4.20
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/J MS Praha - Eden 6.25
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J MS Praha - Eden 10.14
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J MS Praha - Eden 23.19
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J MS Praha - Eden 36.96
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/J MS Praha - Eden 5421
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) dálka/J 11 Ostrava - Vítkovice 6.23
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) tyč/J 5= Ostrava - Vítkovice 3.80
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J 7 Ostrava - Vítkovice 13.02
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) tyč/J/F Praha - Eden 4.30
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J/F Praha - Eden 13.16
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) tyč/M Kladno 4.22
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M 6 Kladno 6.09
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 5 Kladno 12.13
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/J/B2 3 Praha - Podvinný mlýn 12.00
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/J/B5 1 Praha - Podvinný mlýn 24.94
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) dálka/J/F 4 Praha - Podvinný mlýn 6.20
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) tyč/M/F Mladá Boleslav 3.90
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) dálka/M/F 7 Mladá Boleslav 6.00
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/M/F 6 Mladá Boleslav 12.50
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/J/F 8 Jablonec nad Nisou 4.03
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) tyč/M Liberec 3.72
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/M 7 Liberec 5.99
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) tyč/M/F 5 Praha - Přátelství 4.10
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) tyč/J Praha - Přátelství 4.10
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) tyč/M Bílina 3.80
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M 8 Bílina 6.17
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/M/B1 3 Kadaň 07.83
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 150 m/M/B1 4 Kadaň 18.56
21.02.2017 Zimní pražská tyčka 2017 (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/M/FB 6 Praha - Zličín 3.90
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) tyč/J/F 7 Ostrava 4.11
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) tyč/M 11 Praha - Stromovka 4.20
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B08 1 Praha - Strahov 24.57
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) tyč/M/F Praha - Strahov 3.80
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/M/F 12 Praha - Strahov 6.07
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B5 MS Praha - Stromovka 24.35
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) tyč/M/F MS Praha - Stromovka 4.00