Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Páleník
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér: Purmanová Veronika
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Chomutov 03.09.2016
60 m 07.33 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 11.69 Praha - Eden 25.07.2020
150 m 18.56 Chomutov 03.09.2016
200 m 24.72 Praha-Juliska 31.08.2016
200 m 23.52 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 43.17 h Praha - Strahov 13.12.2014
300 m 39.80 Praha - Eden 29.04.2016
400 m 58.82 h Praha-Stromovka 24.01.2015
400 m 53.63 Praha - Eden 25.07.2020
600 m 1:42.25 Vlašim 14.06.2014
800 m 2:18.11 Lovosice 08.06.2014
800 m 2:22.82 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
1000 m 3:15.51 Louny 10.08.2013
1000 m 2:55.42 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 5:00.66 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.91) 10.13 h Praha-Stromovka 23.01.2016
60 m překážek (0.99) 08.79 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m překážek (1.06) 08.63 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
110 m překážek (0.91) 16.20 Praha-Juliska 31.08.2016
110 m překážek (1.06) 16.95 Praha - Eden 10.06.2018
110 m překážek (0.99) 16.52 Děčín 16.06.2018
300 m překážek (0.84) 46.02 Ústí nad Labem 10.05.2015
400 m překážek (0.91) 65.65 Lovosice 31.05.2015
skok vysoký 1.80 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.75 Klášterec nad Ohří 11.10.2020
skok o tyči 4.60 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok o tyči 4.56 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
skok daleký 6.54 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok daleký 6.89 Praha - Eden 25.07.2020
trojskok 13.18 Praha - Eden 10.06.2018
vrh koulí 5kg 09.92 h Praha-Strahov 30.01.2016
vrh koulí 5kg 09.98 Jihlava 07.05.2016
vrh koulí 6kg 10.14 Praha - Eden 30.09.2017
vrh koulí 6kg 10.15 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 7,26kg 10.21 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 7,26kg 10.81 Klášterec nad Ohří 01.08.2020
hod diskem 1,5kg 25.05 Jihlava 08.05.2016
hod diskem 1,75kg 23.19 Praha - Eden 01.10.2017
hod diskem 2kg 31.41 Klášterec nad Ohří 27.09.2020
hod oštěpem 600g 22.49 Děčín 21.05.2013
hod oštěpem 700g 34.38 Kladno 11.10.2015
hod oštěpem 800g 40.50 Karlovy Vary 20.06.2020
středoškolský pohár 2329 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
sedmiboj hala [J] 4246 h Praha - Stromovka 11.02.2018
sedmiboj hala [M] 4874 h Praha - Stromovka 09.02.2020
desetiboj [Dci] 4937 Jihlava 08.05.2016
desetiboj [J] 5421 Praha - Eden 01.10.2017
desetiboj [M] 6041 Praha - Eden 26.07.2020
sprintérský trojboj 1536 Bílina 15.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.83 Kadaň 09.05.2017
100 m 12.00 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
150 m 18.56 Kadaň 09.05.2017
200 m 24.35 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 24.94 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
400 m 55.73 Praha - Eden 30.09.2017
1500 m 5:04.32 Praha - Eden 01.10.2017
110 m překážek (0.99) 16.64 Praha - Eden 01.10.2017
skok vysoký 1.63 Praha - Eden 30.09.2017
skok o tyči 4.20 h Praha - Stromovka 04.02.2017
skok o tyči 4.30 Praha - Eden 29.08.2017
skok daleký 6.07 h Praha - Strahov 29.01.2017
skok daleký 6.25 Praha - Eden 30.09.2017
trojskok 13.16 Praha - Eden 29.08.2017
vrh koulí 6kg 10.14 Praha - Eden 30.09.2017
hod diskem 1,75kg 23.19 Praha - Eden 01.10.2017
hod oštěpem 800g 36.96 Praha - Eden 01.10.2017
desetiboj [J] 5421 Praha - Eden 01.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J/F MS Praha - Eden 12.12
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J/F MS Praha - Eden 55.73
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J/F MS Praha - Eden 5:04.32
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Eden 16.64
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/J MS Praha - Eden 1.63
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J MS Praha - Eden 4.20
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/J MS Praha - Eden 6.25
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J MS Praha - Eden 10.14
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J MS Praha - Eden 23.19
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J MS Praha - Eden 36.96
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [J]/J MS Praha - Eden 5421
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/J 11 Ostrava - Vítkovice 6.23
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/J 5= Ostrava - Vítkovice 3.80
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J 7 Ostrava - Vítkovice 13.02
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J/F Praha - Eden 4.30
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J/F Praha - Eden 13.16
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M Kladno 4.22
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 6 Kladno 6.09
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 5 Kladno 12.13
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/J/B2 3 Praha - Podvinný mlýn 12.00
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/J/B5 1 Praha - Podvinný mlýn 24.94
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) skok daleký/J/F 4 Praha - Podvinný mlýn 6.20
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) skok o tyči/M/F Mladá Boleslav 3.90
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/M/F 7 Mladá Boleslav 6.00
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/M/F 6 Mladá Boleslav 12.50
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/J/F 8 Jablonec nad Nisou 4.03
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/M Liberec 3.72
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/M 7 Liberec 5.99
27.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) skok o tyči/M/F 5 Praha - Přátelství 4.10
20.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) skok o tyči/J Praha - Přátelství 4.10
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok o tyči/M Bílina 3.80
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/M 8 Bílina 6.17
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/M/B1 3 Kadaň 07.83
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 150 m/M/B1 4 Kadaň 18.56
21.02.2017 Zimní pražská tyčka 2017 (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/M/FB 6 Praha - Zličín 3.90
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F 7 Ostrava 4.11
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) skok o tyči/M 11 Praha - Stromovka 4.20
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B08 1 Praha - Strahov 24.57
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) skok o tyči/M/F Praha - Strahov 3.80
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/M/F 12 Praha - Strahov 6.07
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B5 MS Praha - Stromovka 24.35
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) skok o tyči/M/F MS Praha - Stromovka 4.00