Karta atleta

Export do excelu
  • Stráský Vilém
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér Ton Svatoslav
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 663 974
    Dálka 893 929
    Desetiboj 214 1011
    akt. 24.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.5 Brno, Laštůvkova 77 23.05.2014
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m 10.99 Kolín 01.06.2018
150 m 19.95 Znojmo 26.05.2013
150 m 19.15 h Bratislava 01.02.2014
200 m 24.11 Třinec 23.05.2015
400 m 50.85 Třinec 11.05.2019
600 m 1:45.63 Majano 08.09.2012
1000 m 2:48.83 h Praha - Stromovka 07.02.2020
1500 m 4:36.84 Kolín 01.06.2018
60 m překážek 08.07 h Ostrava 16.02.2019
110 m překážek 14.42 Praha - Eden 15.06.2019
300 m překážek 48.9 Brno 15.08.2016
sedmiboj hala 5373 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
desetiboj 7001 Zlín 31.05.2019
vrhačský trojboj 1461 Přerov 01.05.2019
hod diskem 1kg 21.85 Brno 09.07.2013
hod diskem 1,75kg 31.81 Brno 26.07.2017
hod diskem 2kg 33.63 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 600g 39.82 Šumperk 14.09.2014
hod oštěpem 700g 46.74 Brno - Laštůvkova 77 02.05.2015
hod oštěpem 800g 48.58 Kolín 01.06.2018
hod kriketovým míčkem 50.03 Brno 11.09.2012
vrh koulí 4kg 10.35 Brno 10.09.2013
vrh koulí 4kg 10.45 h Brno 04.01.2014
vrh koulí 5kg 12.63 Brno 08.08.2016
vrh koulí 5kg 11.34 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 6kg 11.60 Třebíč 05.05.2018
vrh koulí 6kg 12.11 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 7,26kg 12.16 Třinec 11.05.2019
vrh koulí 7,26kg 12.12 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 7.18 Brno 11.06.2016
skok daleký 7.24 h Ostrava 18.02.2017
trojskok 14.60 Hodonín 07.09.2019
trojskok 14.50 h Ostrava 07.01.2017
skok o tyči 4.40 Zlín 31.05.2019
skok o tyči 4.40 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.93 Brno 16.09.2015
skok vysoký 1.92 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
1000 m 2:48.83 h Praha - Stromovka 07.02.2020
60 m překážek 08.28 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj hala 5373 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 7,26kg 11.99 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 6.99 h Praha - Strahov 13.01.2020
trojskok 14.10 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok o tyči 4.40 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.92 h Praha - Stromovka 07.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) dálka/J 5 Ostrava - Vítkovice 6.68
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 110 m př./J/B3 2 Ostrava - Vítkovice 15.99
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J 8 Ostrava - Vítkovice 12.83
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 110 m př./J/F Olomouc 16.12
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) dálka/J Olomouc 6.49
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) oštěp 800g/J 5 Olomouc 41.84
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) výška/M 9 Plzeň 1.80
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) dálka/M 5 Plzeň 6.78
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23M 9 Praha - Eden 6.68
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) trojskok/U23M 9 Praha - Eden 13.92
07.08.2017 4. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 110 m př./M/F Brno 16.64
07.08.2017 4. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 6kg/J/F Brno 10.29
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 6kg/J Brno 11.53
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1,75kg/J Brno 31.81
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 800g/M Brno 40.55
12.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 6kg/J Brno 11.15
12.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1,75kg/J Brno 29.74
12.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 800g/M Brno 40.05
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek dálka/J 6 Trnava 6.91
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) dálka/M/F 8 Ostrava - Vítkovice 6.93
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) trojskok/M/F 10 Ostrava - Vítkovice 13.57
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F MS Uherské Hradiště 6.83
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/J/F Jablonec nad Nisou 7.36
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/J/F 5 Jablonec nad Nisou 13.71
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/J Ostrava - Vítkovice 6.95
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J Ostrava - Vítkovice 12.81
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/M/F 7 Třinec 7.09
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/M/F MB Hodonín 6.45
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) výška/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 1.83
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/J/F Ostrava - Vítkovice 6.68
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J/F 5 Ostrava - Vítkovice 13.00
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/M 10 Praha - Juliska 7.06
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/M Olomouc 6.92
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B4 1 Břeclav 11.21
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/J Břeclav 6.98
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J Břeclav 13.39
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) dálka/M/F 13 Praha - Stromovka 6.64
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) výška/J/F 13= Ostrava 1.81
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/J/F Ostrava 7.24
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J/F Ostrava 14.04
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 2 Praha - Stromovka 07.07
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F 8 Praha - Stromovka 2:53.13
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 6 Praha - Stromovka 08.61
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/J/F 4 Praha - Stromovka 1.90
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/J/F 9 Praha - Stromovka 3.20
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/J/F Praha - Stromovka 7.06
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J/F 6 Praha - Stromovka 11.55
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/J 7 Praha - Stromovka 4952
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/M/F Ostrava 7.16
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/J/F Ostrava 14.20
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) dálka/M Ostrava 7.16
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/J/F Ostrava 7.04
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 6kg/J/F Ostrava 12.11
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/J/F 6 Ostrava 1.86
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 3 Ostrava 07.14
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./J/B1 2 Ostrava 08.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/J/F Ostrava 3:01.89
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) tyč/J/F 4= Ostrava 2.83
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj h/J/F Ostrava 4765
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 1 Ostrava 07.25
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/F Ostrava DNS
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) výška/M/F 4 Ostrava 1.90
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) trojskok/M/F Ostrava 14.50