Karta atleta

Export do excelu
  • Vilém Stráský
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 529 1005
    Desetiboj 219 1000
    akt. 19.10.2021
  • Úspěchy:
    2015: EYOF-dálka/12.; 2016: ME17-dálka/8., trojskok/Q-NM
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - 1 - 2 1 - 1 1 -
1 - - 1 - - 2 - - 1 1 - - - -
2 - - 2 - - 2 1 - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.00 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m 07.25 Moravská Třebová 25.09.2021
100 m 10.99 Kolín 02.06.2018
150 m 19.95 Znojmo 26.05.2013
150 m 19.15 h Bratislava 01.02.2014
200 m 24.11 Třinec 23.05.2015
400 m 50.85 Třinec 11.05.2019
600 m 1:45.63 Majano 08.09.2012
1000 m 2:48.83 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1000 m 2:59.27 Moravská Třebová 25.09.2021
1500 m 4:36.84 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.84) 09.90 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
60 m překážek (0.91) 09.16 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.99) 08.52 h Ostrava 15.01.2017
60 m překážek (1.06) 08.07 h Ostrava 16.02.2019
110 m překážek (0.91) 16.12 Prostějov 18.09.2016
110 m překážek (0.99) 15.04 Kolín 03.06.2018
110 m překážek (1.06) 14.36 Brno 04.07.2021
300 m překážek (0.91) 48.9 Brno 15.08.2016
skok vysoký 1.92 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok vysoký 1.94 Třinec 27.06.2020
skok o tyči 4.55 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
skok o tyči 4.40 h Praha - Stromovka 14.02.2021
skok daleký 7.24 h Ostrava 18.02.2017
skok daleký 7.19 Praha - Juliska 04.07.2020
trojskok 14.50 h Ostrava 07.01.2017
trojskok 14.60 Hodonín 08.09.2019
vrh koulí 4kg 10.35 Brno 10.09.2013
vrh koulí 4kg 10.45 h Brno 04.01.2014
vrh koulí 5kg 11.34 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 5kg 12.63 Brno 08.08.2016
vrh koulí 6kg 12.11 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 6kg 11.60 Třebíč 05.05.2018
vrh koulí 7,26kg 12.93 Třinec 27.06.2020
vrh koulí 7,26kg 12.56 h Praha - Stromovka 13.02.2021
hod diskem 1kg 21.85 Brno 09.07.2013
hod diskem 1,75kg 31.81 Brno 26.07.2017
hod diskem 2kg 37.24 Martin 23.05.2021
hod oštěpem 600g 39.82 Šumperk 14.09.2014
hod oštěpem 700g 46.74 Brno - Laštůvkova 77 02.05.2015
hod oštěpem 800g 51.25 Třinec 11.07.2021
hod kriketovým míčkem 50.03 Brno 12.09.2012
sedmiboj hala [Dci] 4030 h Olomouc 24.01.2015
sedmiboj hala [J] 4952 h Praha - Stromovka 12.02.2017
sedmiboj hala [M] 5373 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
desetiboj [J] 6711 Kolín 03.06.2018
desetiboj [M] 7001 Zlín 02.06.2019
vrhačský trojboj 1461 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.07 h Praha - Stromovka 11.02.2017
100 m 11.21 Břeclav 06.05.2017
1000 m 2:53.13 h Praha - Stromovka 12.02.2017
60 m překážek (0.99) 08.52 h Ostrava 15.01.2017
110 m překážek (1.06) 16.64 Brno 07.08.2017
110 m překážek (0.99) 15.99 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
skok vysoký 1.90 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.83 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
skok o tyči 3.20 h Praha - Stromovka 12.02.2017
skok daleký 7.24 h Ostrava 18.02.2017
skok daleký 7.16 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
trojskok 14.50 h Ostrava 07.01.2017
trojskok 13.75 Praha - Eden 02.09.2017
vrh koulí 6kg 12.11 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 6kg 11.53 Brno 26.07.2017
hod diskem 1,75kg 31.81 Brno 26.07.2017
hod oštěpem 800g 41.84 Olomouc 16.09.2017
sedmiboj hala [J] 4952 h Praha - Stromovka 12.02.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/J 5 Ostrava - Vítkovice 6.68
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.99)/J/B3 2 Ostrava - Vítkovice 15.99
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J 8 Ostrava - Vítkovice 12.83
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 110 m překážek (0.99)/J/F Olomouc 16.12
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok daleký/J Olomouc 6.49
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/J 5 Olomouc 41.84
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/M 9 Plzeň 1.80
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) skok daleký/M 5 Plzeň 6.78
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) skok daleký/U23M 9 Praha - Eden 6.68
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) trojskok/U23M 9 Praha - Eden 13.92
07.08.2017 4. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 110 m překážek (1.06)/M/F Brno 16.64
07.08.2017 4. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 6kg/J/F Brno 10.29
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 6kg/J Brno 11.53
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1,75kg/J Brno 31.81
26.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 40.55
12.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 6kg/J Brno 11.15
12.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1,75kg/J Brno 29.74
12.07.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 40.05
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek skok daleký/J 6 Trnava 6.91
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 8 Ostrava - Vítkovice 6.93
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) trojskok/M/F 10 Ostrava - Vítkovice 13.57
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F MS Uherské Hradiště 6.83
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/F Jablonec nad Nisou 7.36
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/J/F 5 Jablonec nad Nisou 13.71
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/J Ostrava - Vítkovice 6.95
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J Ostrava - Vítkovice 12.81
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M/F 7 Třinec 7.09
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M/F MB Hodonín 6.45
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 1.83
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava - Vítkovice 6.68
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/J/F 5 Ostrava - Vítkovice 13.00
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 10 Praha - Juliska 7.06
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/M Olomouc 6.92
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B4 1 Břeclav 11.21
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/J Břeclav 6.98
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J Břeclav 13.39
26.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 13 Praha - Stromovka 6.64
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F 13= Ostrava 1.81
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava 7.24
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/J/F Ostrava 14.04
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 2 Praha - Stromovka 07.07
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F 8 Praha - Stromovka 2:53.13
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B1 6 Praha - Stromovka 08.61
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F 4 Praha - Stromovka 1.90
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F 9 Praha - Stromovka 3.20
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha - Stromovka 7.06
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F 6 Praha - Stromovka 11.55
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J 7 Praha - Stromovka 4952
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok daleký/M/F Ostrava 7.16
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/J/F Ostrava 14.20
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) skok daleký/M Ostrava 7.16
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava 7.04
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 6kg/J/F Ostrava 12.11
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F 6 Ostrava 1.86
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 3 Ostrava 07.14
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/B1 2 Ostrava 08.52
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/J/F Ostrava 3:01.89
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F 4= Ostrava 2.83
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [J]/J/F Ostrava 4765
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 1 Ostrava 07.25
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/F Ostrava DNS
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 4 Ostrava 1.90
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) trojskok/M/F Ostrava 14.50