Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Adamec
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Nosek Miroslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2017: MEJ-400 m př./R-DNS
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 1 - 1 - - 2 - -
- - - - - - 1 - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.81 Praha 13.07.2014
60 m 07.34 h Ostrava 13.01.2018
100 m 11.33 Kolín 02.06.2018
150 m 18.30 Pardubice 25.05.2014
200 m 23.58 Nové Město nad Metují 03.09.2016
300 m 44.83 Pardubice 30.05.2012
400 m 50.82 Liberec 02.07.2016
800 m 2:31.47 Litomyšl 08.10.2011
1000 m 2:52.09 h Praha-Stromovka 08.02.2014
1000 m 2:56.93 Břeclav 13.06.2014
1500 m 4:50.56 Praha-Eden 21.05.2016
60 m překážek (0.76) 10.4 h Pardubice 04.02.2012
60 m překážek (0.76) 10.55 Pardubice 30.05.2012
60 m překážek (0.84) 08.93 h Jablonec nad Nisou 01.03.2014
60 m překážek (0.91) 08.26 h Praha-Stromovka 20.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.42 h Praha - Stromovka 11.02.2018
100 m překážek (0.84) 13.96 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
110 m překážek (0.91) 14.54 Pardubice 07.05.2016
110 m překážek (0.99) 14.26 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m překážek (0.91) 53.19 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
skok vysoký 1.85 h Pardubice 24.01.2015
skok vysoký 1.86 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
skok o tyči 3.90 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
skok o tyči 3.80 h Praha - Stromovka 11.02.2018
skok daleký 6.47 Olomouc 27.05.2017
skok daleký 6.32 h Madrid 27.01.2018
vrh koulí 4kg 11.32 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
vrh koulí 4kg 12.38 Břeclav 13.06.2014
vrh koulí 5kg 13.39 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
vrh koulí 5kg 12.40 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
vrh koulí 6kg 13.89 Pardubice 06.05.2017
vrh koulí 6kg 13.13 h Ostrava 13.01.2018
hod diskem 1kg 33.56 Praha 12.07.2014
hod diskem 1,5kg 37.76 Hradec Králové 12.06.2016
hod diskem 1,75kg 37.27 Olomouc 28.05.2017
hod oštěpem 600g 45.43 Praha 12.07.2014
hod oštěpem 700g 46.94 Nové Město nad Metují 03.09.2016
hod oštěpem 800g 44.14 Pardubice 03.06.2017
hod kriketovým míčkem 54.32 Svitavy 18.09.2011
pětiboj 2026 Pardubice 03.05.2012
sedmiboj hala [Zci] 3909 h Praha-Stromovka 08.02.2014
sedmiboj hala [Dci] 4271 h Praha-Stromovka 08.02.2015
sedmiboj hala [J] 4786 h Praha - Stromovka 11.02.2018
devítiboj 5255 Praha 13.07.2014
desetiboj [Dci] 6671 Praha-Eden 21.05.2016
desetiboj [J] 6648 Olomouc 28.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.35 Olomouc 27.05.2017
400 m 51.17 Olomouc 27.05.2017
1500 m 4:55.43 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.99) 08.58 h Praha - Stromovka 24.01.2017
110 m překážek (0.91) 14.81 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
110 m překážek (0.99) 14.70 Kolín 18.06.2017
400 m překážek (0.91) 53.19 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
skok vysoký 1.72 h Pardubice 21.01.2017
skok vysoký 1.86 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
skok o tyči 3.90 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
skok daleký 6.08 h Praha - Stromovka 24.01.2017
skok daleký 6.47 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 6kg 13.89 Pardubice 06.05.2017
hod diskem 1,75kg 37.27 Olomouc 28.05.2017
hod oštěpem 800g 44.14 Pardubice 03.06.2017
desetiboj [J] 6648 Olomouc 28.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 400 m překážek (0.91)/J/B2 1 Trnava 54.86
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B1 Jičín DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) hod oštěpem 800g/M 11 Jičín 38.44
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/R1 2 Jablonec nad Nisou 14.46
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R2 1 Jablonec nad Nisou 53.19
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F 5 Jablonec nad Nisou 14.36
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/F Jablonec nad Nisou 54.31
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,75kg/J Kolín DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.99)/J/B1 MS Kolín 14.70
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/J/B1 MS Kolín 53.98
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B1 Pardubice DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M/F 8 Pardubice 6.03
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 800g/M/F 7 Pardubice 44.14
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B2 3 Olomouc 11.35
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B1 6 Olomouc 51.17
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 2 Olomouc 14.77
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/J/F 8 Olomouc 1.84
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/J/F 10 Olomouc 6.47
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 7 Olomouc 13.46
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 6 Olomouc 37.27
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/J Olomouc 3.80
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 800g/J/F 10 Olomouc 38.52
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F 7 Olomouc 4:55.43
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj [J]/J 6 Olomouc 6648
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Ústí nad Orlicí 14.81
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/M Ústí nad Orlicí 3.90
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1,75kg/J Ústí nad Orlicí 35.44
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 Ústí nad Orlicí DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M Ústí nad Orlicí 1.86
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 800g/M 12 Ústí nad Orlicí 39.63
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F Pardubice 14.98
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/J Pardubice 6.32
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 6kg/J Pardubice 13.89
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/R3 Ostrava DQ
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) vrh koulí 6kg/J Jablonec nad Nisou NM
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/M/F2 11 Praha - Stromovka 6.08
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 5 Praha - Stromovka 08.58
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 12 Pardubice 1.72