Karta atleta

Export do excelu
  • Adamec Vojtěch
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Miroslav Nosek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.81 Praha 12.7.2014
60 m 07.34 h Ostrava 13.1.2018
100 m 11.33 Kolín 1.6.2018
150 m 18.30 Pardubice 25.5.2014
200 m 23.58 Nové Město nad Metují 3.9.2016
300 m 44.83 Pardubice 30.5.2012
400 m 50.82 Liberec 2.7.2016
800 m 2:31.47 Litomyšl 8.10.2011
1000 m 2:56.93 Břeclav 13.6.2014
1000 m 2:52.09 h Praha-Stromovka 7.2.2014
1500 m 4:50.56 Praha-Eden 20.5.2016
60 m překážek 10.55 Pardubice 30.5.2012
60 m překážek 08.26 h Praha-Stromovka 20.2.2016
100 m překážek 13.96 Jablonec nad Nisou 4.10.2014
110 m překážek 14.26 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m překážek 53.19 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
pětiboj 2026 Pardubice 3.5.2012
sedmiboj hala 4786 h Praha - Stromovka 9.2.2018
devítiboj 5255 Praha 12.7.2014
desetiboj 6671 Praha-Eden 20.5.2016
hod diskem 1kg 33.56 Praha 12.7.2014
hod diskem 1,5kg 37.76 Hradec Králové 12.6.2016
hod diskem 1,75kg 37.27 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 600g 45.43 Praha 12.7.2014
hod oštěpem 700g 46.94 Nové Město nad Metují 3.9.2016
hod oštěpem 800g 44.14 Pardubice 3.6.2017
hod kriketovým míčkem 54.32 Svitavy 18.9.2011
vrh koulí 4kg 12.38 Břeclav 13.6.2014
vrh koulí 4kg 11.32 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
vrh koulí 5kg 13.39 Ústí nad Orlicí 3.10.2015
vrh koulí 5kg 12.40 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
vrh koulí 6kg 13.89 Pardubice 6.5.2017
vrh koulí 6kg 13.13 h Ostrava 13.1.2018
skok daleký 6.47 Olomouc 26.5.2017
skok daleký 6.32 h Madrid 27.1.2018
skok o tyči 3.90 Ústí nad Orlicí 20.5.2017
skok o tyči 3.80 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok vysoký 1.86 Ústí nad Orlicí 13.5.2017
skok vysoký 1.85 h Pardubice 24.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 6.16 Čáslav 25.8.2019
skok vysoký 1.77 Čáslav 25.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 400 m př./J/B2 1 Trnava 54.86
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B1 Jičín DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) oštěp 800g/M 11 Jičín 38.44
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./J/R1 2 Jablonec nad Nisou 14.46
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./J/R2 1 Jablonec nad Nisou 53.19
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./J/F 5 Jablonec nad Nisou 14.36
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./J/F Jablonec nad Nisou 54.31
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J Kolín DNS
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./J/B1 MS Kolín 14.70
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./J/B1 MS Kolín 53.98
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./M/B1 Pardubice DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/M/F 8 Pardubice 6.03
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 800g/M/F 7 Pardubice 44.14
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B2 3 Olomouc 11.35
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B1 6 Olomouc 51.17
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m př./J/B1 2 Olomouc 14.77
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/J/F 8 Olomouc 1.84
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J/F 10 Olomouc 6.47
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 6kg/J/F 7 Olomouc 13.46
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) disk 1,75kg/J/F 6 Olomouc 37.27
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/J Olomouc 3.80
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 800g/J/F 10 Olomouc 38.52
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F 7 Olomouc 4:55.43
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj/J 6 Olomouc 6648
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m př./Dci/F Ústí nad Orlicí 14.81
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/M Ústí nad Orlicí 3.90
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 1,75kg/J Ústí nad Orlicí 35.44
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 Ústí nad Orlicí DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/M Ústí nad Orlicí 1.86
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 800g/M 12 Ústí nad Orlicí 39.63
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m př./J/F Pardubice 14.98
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/J Pardubice 6.32
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) koule 6kg/J Pardubice 13.89
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./J/R3 Ostrava DQ
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou NM
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/M/F2 11 Praha - Stromovka 6.08
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./J/B1 5 Praha - Stromovka 08.58
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) výška/M 12 Pardubice 1.72