Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Horák
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 h Jablonec nad Nisou 27.01.2018
100 m 11.97 Nové Město nad Metují 09.06.2018
200 m 27.35 h Jablonec nad Nisou 16.01.2016
200 m 23.71 Hradec Králové 18.05.2019
400 m 56.12 Hradec Králové 26.09.2018
60 m překážek (0.99) 09.42 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
60 m překážek (1.06) 08.91 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
110 m překážek (0.91) 16.12 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
110 m překážek (1.06) 16.39 Nové Město nad Metují 09.06.2018
110 m překážek (0.99) 15.65 Praha-Juliska 23.06.2018
skok daleký 5.65 Hradec Králové 26.09.2018
středoškolský pohár 2164 Hradec Králové 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
100 m 12.14 Pardubice 27.05.2017
200 m 24.61 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
110 m překážek (0.91) 16.12 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
110 m překážek (0.99) 15.98 Hradec Králové 04.06.2017
110 m překážek (1.06) 17.03 Jablonec nad Nisou 26.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 110 m překážek (1.06)/M/B2 6 Jablonec nad Nisou 17.03
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B3 1 SK Nové Město nad Metují 24.61
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/M/B3 3 Týniště nad Orlicí 12.72
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (1.06)/M/B2 5 Kolín 17.31
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/R3 6 Jablonec nad Nisou 18.18
04.06.2017 2. kolo společného krajského přeboru družstev mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m překážek (0.99)/J/B3 MB Hradec Králové 15.98
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R1 3 Pardubice 12.14
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/F2 Pardubice
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 2 Pardubice 16.31
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 6 Ústí nad Orlicí 24.71
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Ústí nad Orlicí 16.12
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F 7 Pardubice 16.29
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/R2 7 Jablonec nad Nisou 08.08
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/F2 Jablonec nad Nisou DNS