Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Kopec
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.82 Přerov 21.04.2016
60 m 07.51 h Ostrava 20.01.2018
60 m 07.52 Přerov 16.09.2021
100 m 11.90 Přerov 01.10.2021
150 m 18.10 Hranice 26.04.2017
200 m 23.74 Přerov 01.05.2019
200 m 24.40 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 38.23 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
300 m 38.20 Přerov 25.04.2018
400 m 51.93 h Ostrava 20.01.2018
400 m 53.10 Šumperk 22.08.2021
800 m 2:48.83 Přerov 14.06.2011
800 m 2:54.86 h Olomouc 13.12.2013
1000 m 3:30.85 h Olomouc 19.03.2016
1000 m 3:16.3 Přerov 18.09.2019
1500 m 5:06.55 Přerov 26.09.2017
60 m překážek (0.76) 11.24 Přerov 20.06.2012
60 m překážek (0.76) 10.15 h Olomouc 14.12.2012
60 m překážek (0.84) 09.29 h Olomouc 12.12.2014
60 m překážek (0.91) 09.30 h Olomouc 19.03.2016
60 m překážek (0.99) 10.09 h Olomouc 11.03.2017
100 m překážek (0.84) 16.07 Olomouc 03.09.2014
110 m překážek (1.06) 19.40 Olomouc 19.08.2015
110 m překážek (0.91) 16.86 Břeclav 21.05.2016
200 m překážek (0.76) 30.95 Olomouc 25.06.2014
300 m překážek (0.84) 43.35 Třinec 10.09.2016
400 m překážek (0.91) 57.10 Praha-Juliska 23.06.2018
skok vysoký 1.62 h Olomouc 11.03.2017
skok vysoký 1.69 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
skok o tyči 2.28 h Olomouc 11.03.2017
skok o tyči 2.52 Přerov 26.09.2017
skok daleký 6.00 h Olomouc 27.01.2018
skok daleký 6.18 Šumperk 22.06.2019
vrh koulí 3kg 05.96 Přerov 08.06.2012
vrh koulí 4kg 07.17 h Olomouc 15.03.2014
vrh koulí 4kg 08.16 Přerov 08.08.2014
vrh koulí 5kg 08.51 Přerov 11.03.2016
vrh koulí 5kg 08.15 h Olomouc 19.03.2016
vrh koulí 6kg 08.10 h Olomouc 10.03.2018
vrh koulí 6kg 08.14 Přerov 17.10.2018
vrh koulí 7,26kg 07.57 Přerov 16.06.2020
hod diskem 1kg 22.68 Přerov 19.09.2014
hod diskem 1,5kg 20.03 Přerov 26.10.2016
hod diskem 1,75kg 22.05 Přerov 17.10.2018
hod diskem 2kg 21.94 Přerov 16.06.2020
hod kladivem 4kg 17.96 Přerov 24.10.2014
hod kladivem 5kg 16.95 Přerov 26.10.2016
hod kladivem 7,26kg 12.43 Přerov 12.06.2019
hod oštěpem 600g 27.60 Pacov 26.07.2014
hod oštěpem 700g 29.43 Přerov 21.10.2016
hod oštěpem 800g 28.79 Přerov 12.06.2019
hod kriketovým míčkem 45.80 Přerov 17.09.2014
středoškolský pohár 1131 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
pětiboj 1281 Olomouc 17.10.2012
sedmiboj hala [Zci] 2134 h Olomouc 15.03.2014
čtyřboj 1430 Přerov 17.09.2014
sedmiboj hala [Dci] 3099 h Olomouc 19.03.2016
sedmiboj hala [J] 3072 h Olomouc 11.03.2017
devítiboj 2756 Pacov 27.07.2014
desetiboj [J] 3932 Přerov 26.09.2017
sprintérský trojboj 2129 Přerov 01.05.2018
vrhačský trojboj 0938 Přerov 17.10.2018
vrhačský čtyřboj 1025 Přerov 26.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.66 h Ostrava 04.02.2017
60 m 07.62 Přerov 01.05.2017
100 m 12.04 Přerov 01.05.2017
150 m 18.10 Hranice 26.04.2017
200 m 24.52 Přerov 01.05.2017
300 m 39.88 Hranice 26.04.2017
400 m 54.76 h Ostrava 04.02.2017
400 m 54.21 Přerov 25.09.2017
1000 m 3:34.19 h Olomouc 11.03.2017
1500 m 5:06.55 Přerov 26.09.2017
60 m překážek (0.99) 10.09 h Olomouc 11.03.2017
400 m překážek (0.91) 57.97 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
skok vysoký 1.62 h Olomouc 11.03.2017
skok vysoký 1.67 Olomouc 03.10.2017
skok o tyči 2.28 h Olomouc 11.03.2017
skok o tyči 2.52 Přerov 26.09.2017
skok daleký 5.56 h Olomouc 11.03.2017
skok daleký 5.90 Břeclav 10.10.2017
vrh koulí 6kg 07.79 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 6kg 08.03 Přerov 22.09.2017
hod diskem 1,75kg 19.52 Přerov 26.09.2017
hod oštěpem 800g 27.77 Přerov 26.09.2017
středoškolský pohár 1041 Přerov 20.09.2017
sedmiboj hala [J] 3072 h Olomouc 11.03.2017
desetiboj [J] 3932 Přerov 26.09.2017
sprintérský trojboj 1965 Přerov 01.05.2017
vrhačský trojboj 0835 Přerov 22.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dci Břeclav 1014
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok vysoký/Dci/F02 15 Břeclav 1.58
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dci/F02 Břeclav 5.90
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) středoškolský pohár/Dci 27 Olomouc 0973
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) 400 m/Dci/B01 Olomouc DNS
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok daleký/Dci/F 6 Olomouc 5.36
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) skok vysoký/Dci/F 12 Olomouc 1.67
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,75kg/J Přerov 19.52
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/J Přerov 12.21
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/J Přerov 5.86
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/J Přerov 1.61
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 400 m/J Přerov 54.21
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 110 m překážek (0.99)/J Přerov DNF
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok o tyči/J Přerov 2.52
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/J Přerov 27.77
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/J Přerov 5:06.55
26.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) desetiboj [J]/J Přerov 3932
22.09.2017 Klvaňa Cup (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J Přerov 08.03
22.09.2017 Klvaňa Cup (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1,75kg/J Přerov 19.14
22.09.2017 Klvaňa Cup (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M 4 Přerov 23.68
22.09.2017 Klvaňa Cup (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/J Přerov 0835
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dci Přerov 1041
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 400 m/Dci/B01 3 Přerov 54.96
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok vysoký/Dci 7 Přerov 1.57
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/B1 2 Olomouc 59.11
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok daleký/J 9 Olomouc 5.36
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Hodonín 60.05
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M/F 11 Hodonín 5.67
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R1 7 Uherské Hradiště 12.34
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Uherské Hradiště 60.45
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F 18 Uherské Hradiště 5.19
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R2 5 Jablonec nad Nisou 57.97
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.91)/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 59.23
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R2 5 Třinec 12.13
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 Třinec 59.92
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/B2 8 Ostrava - Vítkovice 12.32
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.91)/J/B2 1 Ostrava - Vítkovice 58.89
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/M/B2 3 Olomouc 60.75
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B2 7 Břeclav 12.40
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B3 4 Břeclav 25.10
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B2 2 Břeclav 62.75
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B2 4 Přerov 07.62
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B2 5 Přerov 12.04
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B3 3 Přerov 24.52
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/M 14 Přerov 1965
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 60 m/M/B2 1 Hranice 07.73
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 150 m/M/B1 2 Hranice 18.10
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 300 m/M/B1 1 Hranice 39.88
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/J 7bo Olomouc 07.68
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/J 7bo Olomouc 5.56
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 6kg/J 7bo Olomouc 07.79
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/J 7bo Olomouc 1.62
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.99)/J 7bo Olomouc 10.09
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok o tyči/J 7bo Olomouc 2.28
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1000 m/J 7bo Olomouc 3:34.19
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sedmiboj hala [J]/J Olomouc 3072
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R2 4 Olomouc 07.92
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/FC Olomouc 07.86
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/J 9 Olomouc 5.16
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R3 2 Ostrava 07.66
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/B4 3 Ostrava 54.76
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/R8 1 Olomouc 07.78
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok vysoký/J Olomouc 1.55
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/J 6 Olomouc 5.45
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/J/R4 Ostrava DNS