Karta atleta

Export do excelu
  • Pařízek Lukáš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Praha-Eden 6.5.2016
60 m 07.82 h Praha-Stromovka 2.2.2016
100 m 12.44 Praha - Juliska 16.5.2017
150 m 21.6 Praha - Juliska 22.9.2011
150 m 18.95 h Praha - Strahov 13.12.2014
200 m 25.64 Praha-Juliska 31.8.2016
200 m 25.41 h Praha-Stromovka 31.1.2015
300 m 41.12 h Praha-Strahov 22.1.2016
400 m 57.99 Praha-Juliska 1.10.2016
800 m 2:58.21 Praha 15.10.2011
1500 m 5:12.13 Praha-Juliska 1.10.2016
60 m překážek 11.37 Praha 17.5.2012
60 m překážek 09.58 h Praha 31.1.2014
100 m překážek 16.31 Praha 13.9.2014
110 m překážek 18.33 Praha-Juliska 1.10.2016
200 m překážek 28.87 Praha 2.6.2015
300 m překážek 48.28 Praha 9.6.2015
pětiboj 1234 Praha 15.10.2011
desetiboj 4581 Praha-Juliska 1.10.2016
čtyřboj 0631 Jaroměř 20.8.2011
hod diskem 1kg 25.56 Praha 6.5.2014
hod diskem 1,5kg 27.24 Praha-Juliska 1.10.2016
hod diskem 1,75kg 29.46 Praha - Přátelství 6.9.2018
hod diskem 2kg 27.03 Praha - Podvinný mlýn 18.5.2018
hod kladivem 5kg 24.86 Praha-Vinohrady 11.5.2016
hod kladivem 6kg 24.15 Praha - Vinohrady 24.5.2017
hod oštěpem 600g 32.59 Kolín 8.5.2013
hod oštěpem 700g 44.46 Praha - Děkanka 23.8.2016
hod oštěpem 800g 47.37 Praha - Přátelství 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 50.66 Praha 19.9.2012
vrh koulí 3kg 08.80 h Praha-Stromovka 8.12.2012
vrh koulí 4kg 11.31 Jablonec nad Nisou 4.10.2014
vrh koulí 5kg 12.04 Praha-Juliska 1.10.2016
vrh koulí 6kg 12.07 Praha - Juliska 9.5.2018
vrh koulí 6kg 11.74 h Praha-Stromovka 3.2.2018
vrh koulí 7,26kg 11.27 Praha - Kotlářka 17.5.2019
skok daleký 5.42 Praha-Eden 6.5.2016
skok daleký 5.40 h Praha-Strahov 23.1.2015
trojskok 11.11 Praha - Eden 29.8.2017
skok o tyči 2.30 Praha-Juliska 1.10.2016
skok vysoký 1.54 Praha-Juliska 1.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 2kg 25.40 Praha - Stromovka 27.5.2019
hod oštěpem 800g 47.27 Praha - Kotlářka 17.5.2019
vrh koulí 7,26kg 11.27 Praha - Kotlářka 17.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/M/F 15 Praha-Podvinný mlýn 5.29
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) disk 2kg/M/F 18 Praha-Podvinný mlýn 22.06
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J/F 5 Praha - Eden 11.11
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J/F 7 Praha - Eden 11.04
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J/F 4 Praha - Eden 41.65
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/J/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 12.88
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) koule 6kg/J/F 5 Praha - Podvinný mlýn 11.04
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/M/B2 3 Dvůr Králové nad Labem 07.90
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) oštěp 800g/M Dvůr Králové nad Labem 45.13
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) trojskok/M/F 8 Praha - Děkanka 11.17
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) oštěp 800g/M/F Praha - Děkanka 40.45
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 4 Praha - Eden 11.33
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J 5 Praha - Eden 26.44
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) koule 7,26kg/M 7 Praha - Přátelství 09.49
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) oštěp 800g/M Praha - Přátelství 40.98
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) oštěp 800g/M/F 8 Praha - Přátelství 41.54
24.05.2017 Přebor Prahy mužů a mládežnických kategorií v hodu kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 6kg/J Praha - Vinohrady 24.15
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) koule 6kg/J 6 Praha - Přátelství 10.33
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) disk 1,75kg/J 5 Praha - Přátelství 26.91
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) oštěp 800g/J 5 Praha - Přátelství 43.68
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 100 m/M/R5 3 Praha - Juliska 12.44
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) koule 7,26kg/M 7 Praha - Juliska 09.89
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) disk 2kg/M 10 Praha - Juliska 24.83
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 6kg/J/F 5 Praha - Děkanka 11.01
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 800g/J/F 5 Praha - Děkanka 38.37
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 800g/M 6 Praha - Juliska 40.16
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B5 3 Praha - Děkanka 07.96
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B9 5 Praha - Stromovka 07.90
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 6kg/J 10 Praha - Stromovka 10.15
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B10 5 Praha - Stromovka 07.90