Karta atleta

Export do excelu
  • Kadlec Martin
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 11.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.48 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
60 m 07.31 h Praha - Strahov 4.2.2017
100 m 11.30 Bílina 13.5.2017
150 m 18.61 Kolín 20.6.2014
150 m 17.71 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 22.87 Kladno 26.5.2018
200 m 23.24 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 40.16 Kladno 22.7.2014
1000 m 3:03.38 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
středoškolský pohár 2435 stadion Sletiště, Kladno 20.9.2018
vrh koulí 4kg 10.00 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
skok daleký 5.32 Kolín 3.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 26 Kolín 1138
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 100 m/Dci/B01 6 Kolín 11.79
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Dci 22 Kolín 5.32
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R2 2 Pardubice 11.593
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/FA 6 Pardubice 11.73
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B2 4 Pardubice 23.20
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) strPohar/Dci Slaný 1993
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) 100 m/Dci/B01 3 Slaný 11.64
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) dálka/Dci 6 Slaný 5.13
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 100 m/J/B1 3 Čáslav 11.51
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 200 m/J/B1 3 Čáslav 23.26
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 5 Kladno 11.86
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/B1 2 Stará Boleslav 11.54
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J/B1 1 Stará Boleslav 23.60
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R4 1 Bílina 11.38
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA 5 Bílina 11.30
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 1 Bílina 23.07
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/R1 3 Stará Boleslav 11.56
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/F Stará Boleslav 11.55
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J/B3 4 Stará Boleslav 23.10
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B3 3 Praha - Strahov 07.33
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B14 3 Praha - Strahov 07.40
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/J/B1 4 Praha - Strahov 07.31
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/J/B1 2 Praha - Strahov 23.56
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B14 2 Praha - Stromovka 23.42
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R5 1 Praha - Strahov 07.35
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/M/B2 2 Praha - Strahov 23.77
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B11 2 Praha - Strahov 17.71
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B3 4 Praha - Strahov 07.43