Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Maniš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 05.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.23 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 07.95 Šumperk 11.06.2014
60 m 08.05 h Olomouc 12.12.2014
100 m 12.65 Přerov 28.09.2014
150 m 20.32 h Bratislava 18.01.2014
150 m 18.06 Olomouc 24.08.2016
200 m 25.15 h Bratislava 13.02.2016
200 m 24.65 Olomouc 08.05.2016
300 m 43.83 h Bratislava 18.01.2014
300 m 37.73 Olomouc 24.08.2016
400 m 52.52 Třinec 10.09.2016
400 m 53.21 h Ostrava 04.02.2017
600 m 1:32.76 h Bratislava 30.01.2016
800 m 2:01.69 h Praha-Stromovka 20.02.2016
800 m 1:56.32 Uherské Hradiště 04.06.2016
skok vysoký 1.22 h Zlín 03.12.2014
skok daleký 4.48 h Otrokovice 27.02.2014
skok daleký 4.72 Břeclav 06.09.2014
vrh koulí 3kg 07.09 Olomouc 15.09.2012
vrh koulí 3kg 08.08 h Olomouc 14.12.2012
vrh koulí 4kg 09.92 h Otrokovice 17.02.2015
vrh koulí 4kg 08.51 Otrokovice 07.05.2015
hod kriketovým míčkem 29.19 Uherské Hradiště 02.05.2012
sprintérský trojboj 1630 Přerov 28.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 53.21 h Ostrava 04.02.2017
400 m 52.90 Břeclav 06.05.2017
800 m 2:05.77 h Ostrava 17.01.2017
800 m 1:58.99 Břeclav 26.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/J/B3 Olomouc DNS
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/J/B2 Olomouc DNS
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/J/F 7 Olomouc 2:03.42
29.08.2017 4. kolo Atletickej ligy 2017 800 m/M/B1 3 Trnava 2:00.51
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B2 4 Břeclav 53.79
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/F 6 Břeclav 1:58.99
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B2 Uherské Hradiště DNS
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/F 5 Uherské Hradiště 1:59.57
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/J/R1 7 Jablonec nad Nisou 2:09.24
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/J/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 1:59.32
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/M/F 4 Třinec 2:00.00
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 800 m/M/F 4 Olomouc 2:00.56
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B6 Břeclav DNS
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B3 3 Břeclav 52.90
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 400 m/M/B4 3 Ostrava 53.52
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/B3 2 Ostrava 53.21
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 800 m/M/B3 7 Ostrava 2:05.77
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/J/B2 Ostrava DNS