Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Kuthan
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: Baar Pavel
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2017: MEJ-10boj/25.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 2 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.46 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
60 m 07.26 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
100 m 11.12 Olomouc 27.05.2017
150 m 21.3 Chrudim 16.05.2012
150 m 19.51 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
200 m 23.14 Jablonec nad Nisou 09.09.2017
300 m 42.97 Svitavy 12.05.2013
300 m 40.00 h Praha 20.02.2014
400 m 49.91 Třebíč 18.06.2017
400 m 51.96 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
1000 m 2:56.66 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
1000 m 2:48.18 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 4:41.85 Třebíč 19.06.2017
60 m překážek (0.76) 10.78 Pardubice 30.05.2012
60 m překážek (0.91) 08.40 h Praha-Stromovka 16.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.26 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (1.06) 08.90 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m překážek (0.84) 15.07 Hradec Králové 01.07.2014
110 m překážek (0.99) 14.85 Třebíč 19.06.2017
110 m překážek (1.06) 16.17 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 28.67 Hradec Králové 13.09.2014
skok vysoký 1.90 Olomouc 27.05.2017
skok vysoký 1.84 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok o tyči 4.22 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok o tyči 4.43 Pardubice 03.06.2017
skok daleký 6.67 h Praha - Stromovka 24.01.2017
skok daleký 6.87 Třebíč 18.06.2017
vrh koulí 4kg 14.49 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
vrh koulí 5kg 14.78 Litomyšl 24.09.2015
vrh koulí 5kg 14.13 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 6kg 14.29 Olomouc 27.05.2017
vrh koulí 6kg 13.48 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 7,26kg 11.93 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 7,26kg 12.67 Čáslav 25.08.2019
hod diskem 1kg 34.50 Praha 12.07.2014
hod diskem 1,5kg 41.95 Hradec Králové 12.06.2016
hod diskem 1,75kg 40.58 Kolín 03.06.2018
hod diskem 2kg 38.53 Čáslav 25.08.2019
hod oštěpem 600g 42.71 Hradec Králové 01.07.2014
hod oštěpem 700g 50.35 Praha-Eden 21.05.2016
hod oštěpem 800g 50.05 Nové Město nad Metují 26.05.2018
středoškolský pohár 2649 Chrudim 27.09.2017
středoškolský pohár 1462 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sedmiboj hala [J] 5031 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
sedmiboj hala [M] 4782 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
devítiboj 4894 Praha 13.07.2014
desetiboj [Dci] 6796 Praha-Eden 21.05.2016
desetiboj [J] 7187 Třebíč 19.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.26 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
100 m 11.12 Olomouc 27.05.2017
200 m 23.14 Jablonec nad Nisou 09.09.2017
400 m 49.91 Třebíč 18.06.2017
1000 m 2:48.18 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 4:41.85 Třebíč 19.06.2017
60 m překážek (0.99) 08.46 h Praha - Stromovka 12.02.2017
110 m překážek (0.99) 14.85 Třebíč 19.06.2017
skok vysoký 1.78 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.90 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 4.22 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok o tyči 4.43 Jičín 01.07.2017
skok daleký 6.67 h Praha - Stromovka 24.01.2017
skok daleký 6.87 Třebíč 18.06.2017
vrh koulí 6kg 13.14 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 6kg 14.29 Olomouc 27.05.2017
hod diskem 1,75kg 39.13 Olomouc 28.05.2017
hod oštěpem 800g 49.78 Pardubice 03.06.2017
středoškolský pohár 2649 Chrudim 27.09.2017
sedmiboj hala [J] 5031 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
desetiboj [J] 7187 Třebíč 19.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dci Břeclav 1417
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dci/F01 Břeclav 6.38
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) středoškolský pohár/Dci Chrudim 2649
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) skok daleký/Dci Chrudim 6.24
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) středoškolský pohár/Dci Pardubice 1415
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) skok daleký/Dci/F Pardubice 6.24
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 4 Pardubice 15.34
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 6 Pardubice 13.57
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 8 Pardubice 38.73
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B4 1 Jablonec nad Nisou 23.14
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M/F 6 Jablonec nad Nisou 6.53
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 800g/M/F 11 Jablonec nad Nisou 45.18
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 400 m/M/B1 4 Čáslav 52.19
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) skok daleký/M Čáslav 6.43
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) hod oštěpem 800g/M Čáslav 48.32
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/J/F 4 SK Nové Město nad Metují 1.81
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 800g/J/F SK Nové Město nad Metují 47.36
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 100 m/J/B2 8 Grosseto 11.59
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ skok daleký/J 10 Grosseto 6.77
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ vrh koulí 6kg/J 13 Grosseto 14.28
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ skok vysoký/J 15 Grosseto 1.78
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m/J/B2 3 Grosseto 50.21
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 110 m překážek (0.99)/J/B3 Grosseto DNF
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ hod diskem 1,75kg/J 11 Grosseto 38.65
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ skok o tyči/J Grosseto NM
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ hod oštěpem 800g/J 11 Grosseto 47.78
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 1500 m/J/B1 5 Grosseto 5:02.41
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ desetiboj [J]/J 25 Grosseto 5393
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B1 Jičín DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok o tyči/M Jičín 4.43
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) hod oštěpem 800g/M 6 Jičín 42.88
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/J/F 10 Jablonec nad Nisou 6.64
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 6kg/J/F 10 Jablonec nad Nisou 13.91
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 100 m/J/F Třebíč 11.21
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 400 m/J/F Třebíč 49.91
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/J/F Třebíč 4:41.85
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (0.99)/J/F Třebíč 14.85
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/J/F Třebíč 1.83
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/J/F Třebíč 4.20
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/J/F Třebíč 6.87
18.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 6kg/J/F Třebíč 14.07
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1,75kg/J/F Třebíč 38.16
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 800g/J/F Třebíč 47.24
19.06.2017 Třebíčské víceboje (TJ Spartak Třebíč) desetiboj [J]/J/F Třebíč 7187
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M/F Pardubice 6.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/M/F Pardubice 4.43
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 800g/M/F 4 Pardubice 49.78
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/J/B1 3 Olomouc 11.12
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/J/B1 4 Olomouc 51.02
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 6 Olomouc 15.42
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/J/F 5 Olomouc 1.90
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/J/F 5 Olomouc 6.71
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 6kg/J/F Olomouc 14.29
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 4 Olomouc 39.13
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/J Olomouc NM
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 800g/J/F 5 Olomouc 43.17
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/J/F Olomouc DNS
28.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) desetiboj [J]/J Olomouc DNF
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M 9 Ústí nad Orlicí 1.80
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 800g/M 4 Ústí nad Orlicí 48.37
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F 4 Pardubice 15.32
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 6kg/J 4 Pardubice 13.46
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/J Pardubice 4.10
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/J/F 8 Ostrava 4.11
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F 9 Ostrava 6.62
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 5 Praha - Stromovka 07.29
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F Praha - Stromovka 2:48.18
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B1 5 Praha - Stromovka 08.46
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F 10 Praha - Stromovka 1.78
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F 5 Praha - Stromovka 3.90
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 6 Praha - Stromovka 6.57
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Stromovka 13.09
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J 4 Praha - Stromovka 5022
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m překážek (0.99)/J/F Jablonec nad Nisou 08.62
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) skok o tyči/M Jablonec nad Nisou 4.22
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) vrh koulí 6kg/J Jablonec nad Nisou 13.14
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/M/F2 4 Praha - Stromovka 6.67
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/B2 1 Praha - Stromovka 08.57
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 10 Pardubice 1.76
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/J/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.26
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/J/B3 1 Jablonec nad Nisou 2:49.47
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.99)/J/B1 5 Jablonec nad Nisou 08.66
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/J/F1 9 Jablonec nad Nisou 1.78
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/J/F1 4 Jablonec nad Nisou 4.10
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/J/F Jablonec nad Nisou 6.59
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 13.08
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) sedmiboj hala [J]/J/F Jablonec nad Nisou 5031
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.99)/J/B1 3 Praha - Strahov 08.48
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) vrh koulí 6kg/J 4 Praha - Strahov 12.77