Karta atleta

Export do excelu
  • Perná Eliška
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Pardubice 21.5.2013
60 m 08.3 h Pardubice 22.11.2012
100 m 13.32 Pardubice 27.5.2017
150 m 19.88 Pardubice 25.5.2014
150 m 20.56 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
200 m 27.07 Pardubice 30.5.2015
200 m 27.80 h Praha-Stromovka 27.1.2015
300 m 41.97 Uherské Hradiště 24.6.2013
300 m 43.41 h Praha - Stromovka 17.1.2017
800 m 2:34.63 Třinec 7.7.2012
800 m 2:39.45 h Ostrava 23.1.2016
60 m překážek 10.54 Třinec 7.7.2012
60 m překážek 09.37 h Praha-Stromovka 12.2.2016
100 m překážek 15.70 Pardubice 7.5.2016
200 m překážek 31.17 Svitavy 8.6.2013
300 m překážek 48.06 Pardubice 10.5.2015
pětiboj 2783 Třinec 7.7.2012
pětiboj hala 3131 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
sedmiboj 4157 Zlín 31.5.2019
hod diskem 0,75kg 21.12 Pardubice 26.5.2013
hod diskem 1kg 26.19 Litomyšl 28.7.2018
hod oštěpem 500g 39.75 Třinec 25.6.2016
hod oštěpem 600g 40.38 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
hod kriketovým míčkem 45.63 Svitavy 16.6.2012
vrh koulí 3kg 12.67 Třinec 25.6.2016
vrh koulí 3kg 12.14 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
vrh koulí 4kg 10.97 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
vrh koulí 4kg 11.04 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.42 Jablonec nad Nisou 18.8.2018
skok daleký 5.18 h Pardubice 24.1.2015
skok vysoký 1.54 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.81 Litomyšl 27.7.2019
200 m 27.44 Zlín 31.5.2019
800 m 2:41.29 Zlín 31.5.2019
800 m 2:40.74 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.63 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m překážek 17.37 Zlín 31.5.2019
pětiboj hala 3131 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
sedmiboj 4157 Zlín 31.5.2019
hod diskem 1kg 23.38 Litomyšl 27.7.2019
hod oštěpem 600g 40.38 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
vrh koulí 4kg 10.97 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
vrh koulí 4kg 11.04 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.16 Zlín 31.5.2019
skok daleký 5.18 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.54 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Jky Ústí nad Orlicí 27.87
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Jky Ústí nad Orlicí 2:47.74
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m př./Jky Ústí nad Orlicí 19.23
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) výška/Jky Ústí nad Orlicí 1.53
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Jky Ústí nad Orlicí 4.84
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) koule 4kg/Jky Ústí nad Orlicí 10.28
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) oštěp 600g/Jky Ústí nad Orlicí 32.61
30.09.2017 73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) sedmiboj/Jky Ústí nad Orlicí 3742
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B2 3 SK Nové Město nad Metují 27.48
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) oštěp 600g/Jky/F SK Nové Město nad Metují 35.84
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Jky Litomyšl 08.47
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Jky Litomyšl 13.40
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Jky Litomyšl 1.42
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Jky Litomyšl 4.89
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Jky Litomyšl 09.82
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Jky Litomyšl 24.20
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B2 2 Jičín 27.18
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) dálka/Ž 7 Jičín 5.05
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) oštěp 600g/Ž 7 Jičín 33.29
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F 5 Pardubice 5.18
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Ž/F 13 Pardubice 09.09
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Ž/F 9 Pardubice 32.19
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R2 5 Pardubice 13.38
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FB Pardubice 13.32
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Jky/F Pardubice 10.43
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Jky/F Pardubice 34.14
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Dky Ústí nad Orlicí 10.07
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Ž Ústí nad Orlicí 33.80
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž 15 Praha - Strahov 5.00
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Jky Praha - Strahov 1.45
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m př./Ž/F Jablonec nad Nisou 09.77
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) dálka/Ž 7 Jablonec nad Nisou 5.09
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) koule 4kg/Ž 5 Jablonec nad Nisou 10.11
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) výška/Ž 10= Pardubice 1.40
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž 12 Pardubice 4.78
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Ž/F2 7 Praha - Stromovka 4.93
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Ž/B6 2 Praha - Stromovka 43.41
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Ž/B2 8 Praha - Stromovka 10.42