Karta atleta

Export do excelu
  • Minářová Pavlína
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 Hradec Králové 5.9.2018
60 m 07.91 h Praha - Stromovka 24.1.2017
100 m 12.36 Nové Město nad Metují 21.7.2018
150 m 19.44 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 19.16 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 25.77 České Budějovice 24.9.2016
200 m 25.72 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 49.1 Ústí nad Orlicí 25.5.2011
800 m 2:46.68 Litomyšl 8.10.2011
60 m překážek 09.63 Svitavy 16.6.2012
60 m překážek 08.49 h Praha-Stromovka 20.2.2016
100 m překážek 13.81 Uherské Hradiště 4.6.2016
sprintérský trojboj 2436 Hradec Králové 5.9.2018
středoškolský pohár 1077 Chrudim 27.9.2017
pětiboj 2561 Litomyšl 6.10.2012
hod kriketovým míčkem 39.10 Litomyšl 6.10.2012
vrh koulí 3kg 10.32 Chrudim 27.9.2017
skok daleký 6.15 Praha - Juliska 19.5.2018
skok daleký 5.93 h Ostrava 18.2.2017
skok vysoký 1.46 Ústí nad Orlicí 13.6.2012
skok vysoký 1.35 h Pardubice 4.2.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 07.91 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 12.67 Praha - Juliska 11.5.2019
150 m 19.44 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 19.16 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 25.72 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 08.79 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m překážek 14.86 Ústí nad Orlicí 17.8.2019
skok daleký 5.86 Praha - Eden 15.6.2019
skok daleký 5.80 h Chemnitz 10.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) strPohar/Dky Chrudim 1077
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) dálka/Dky/B 1= Chrudim 4.88
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) koule 3kg/Dky 4 Chrudim 10.32
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23Z 14 Praha - Eden 4.54
30.07.2017 Meeting International du C.A.Schifflange dálka/Ž 4 Schifflange 5.53
19.07.2017 28. Mednarodni Atletski Miting dálka/Ž 5 Novo Mesto 5.58
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek dálka/Jky Trnava 5.80
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m př./Ž/B2 2 Ostrava - Vítkovice 14.94
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 7 Ostrava - Vítkovice 5.69
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Jky/R3 1 Jablonec nad Nisou 14.40
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky/F Jablonec nad Nisou 5.98
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Jky/F Jablonec nad Nisou 14.16
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 12.40
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m př./Jky/F Ostrava - Vítkovice 14.27
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Ž/R2 3 Třinec 14.13
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 8 Třinec 5.96
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Ž/B1 MB Pardubice 14.48
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Ž Praha - Přátelství 5.98
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m př./Ž/B2 1 Praha - Přátelství 14.56
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/Ž/B2 Turnov DNS
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 dálka/Ž/F 4 Turnov 6.06
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B1 3 Ústí nad Orlicí 25.94
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Ž/F Ústí nad Orlicí 14.93
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m př./Ž/B1 7 Praha - Juliska 14.48
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 6 Praha - Juliska 5.87
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B1 2 Břeclav 12.39
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky Břeclav 5.69
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F 9 Praha - Stromovka 5.74
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/R3 2 Ostrava 08.90
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/F Ostrava 08.73
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Jky/F Ostrava 5.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R1 Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/K 1 Ostrava 08.84
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/R1 1 Ostrava 09.03
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Jky/F Ostrava 5.61
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B6 1 Praha - Stromovka 07.91
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Ž/B1 5 Praha - Stromovka 08.81
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Ž/F2 Praha - Stromovka 5.75
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Ž/B1 5 Praha - Stromovka 08.83
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B4 2 Praha - Strahov 19.26