Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Kirbsová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 Kadaň 05.09.2014
100 m 14.07 Stará Boleslav 26.08.2015
150 m 20.75 Praha-Eden 06.05.2016
150 m 21.63 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 28.63 h Praha-Stromovka 23.01.2016
200 m 27.51 Praha - Eden 28.05.2016
300 m 44.59 Bílina 23.04.2016
300 m 46.27 h Praha - Stromovka 17.01.2017
400 m 63.86 h Praha-Stromovka 06.02.2016
400 m 61.42 Praha - Děkanka 12.06.2016
500 m 1:30.63 Bílina 05.08.2014
600 m 1:49.62 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 2:37.06 Most 18.05.2014
200 m překážek (0.76) 35.9 Most 27.05.2014
skok vysoký 1.51 h Praha-Stromovka 23.01.2016
skok vysoký 1.53 Kladno 20.08.2016
skok daleký 4.84 h Praha-Strahov 08.02.2015
skok daleký 4.73 Bílina 23.08.2015
vrh koulí 3kg 08.37 Děčín 03.09.2015
hod oštěpem 600g 16.25 Lovosice 08.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.63 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 28.73 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 46.27 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 46.58 Bílina 29.04.2017
400 m 63.92 h Praha - Stromovka 21.01.2017
400 m 65.46 Bílina 13.05.2017
600 m 1:49.62 h Praha - Strahov 13.01.2017
skok vysoký 1.50 Bílina 13.05.2017
skok daleký 4.62 Ústí nad Labem 27.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž/B2 2 Děčín 66.20
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) skok vysoký/Ž 7 Děčín 1.50
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B2 Liberec DNS
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Ž/F 8 Liberec 1.50
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž/F 18 Liberec 4.35
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) skok daleký/Ž 4 Ústí nad Labem 4.62
27.05.2017 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) skok vysoký/Ž Ústí nad Labem 1.50
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B2 4 Bílina 65.46
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok vysoký/Ž 6 Bílina 1.50
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 300 m/Ž/B1 2 Bílina 46.58
11.02.2017 15. Sparkassen - Schülerhallensportfest (SV Automation 61 Leipzig) 400 m/Jky 6 Lipsko 65.48
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Jky/B2 3 Praha - Strahov 28.73
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 400 m/Jky/B1 3 Praha - Strahov 64.75
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B06 2 Praha - Strahov 64.22
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B3 MS Praha - Stromovka 63.92
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Ž/B7 4 Praha - Stromovka 46.27
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B17 3 Praha - Strahov 21.63
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Ž/B3 6 Praha - Strahov 1:49.62