Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Fialová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.08 h Praha-Stromovka 12.02.2013
60 m 09.47 Bělá nad Radbuzou 18.09.2014
100 m 14.00 Sušice 17.06.2018
150 m 21.85 Praha 21.06.2013
150 m 21.02 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 28.79 Bílina 20.08.2016
200 m 27.96 h Praha-Stromovka 23.01.2018
300 m 46.62 h Praha - Strahov 10.01.2017
300 m 46.31 Domažlice 19.08.2017
400 m 65.84 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
800 m 2:55.30 Klatovy 05.05.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 12.25 Chodov 23.09.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 10.54 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m překážek (0.84) 10.07 h Praha - Strahov 10.02.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 16.86 Kladno 11.09.2016
100 m překážek (0.84) 16.48 Sušice 17.06.2018
200 m překážek (0.76) 33.84 Plzeň 10.06.2015
300 m překážek (0.76) 48.51 Kladno 11.09.2016
400 m překážek (0.76) 68.34 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
skok vysoký 1.15 Klatovy 04.05.2013
skok daleký 3.62 h Plzeň 18.01.2014
skok daleký 4.03 Plzeň 06.05.2014
vrh koulí 3kg 08.70 Plzeň 22.06.2014
vrh koulí 3kg 07.75 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
hod diskem 0,75kg 24.44 Písek 06.09.2014
hod diskem 1kg 27.08 Hradec Králové 15.09.2018
hod oštěpem 500g 18.83 Kolín 08.05.2014
hod oštěpem 600g 18.13 Domažlice 09.05.2015
hod kriketovým míčkem 27.73 Klatovy 05.05.2012
pětiboj 1465 Klatovy 05.05.2012
sedmiboj [Zky] 2503 Klatovy 04.05.2013
Přespolní běh 0:07:27 Střelské Hoštice 16.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.13 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 29.03 Sušice 03.06.2017
300 m 46.62 h Praha - Strahov 10.01.2017
300 m 46.31 Domažlice 19.08.2017
60 m překážek (0.84) 10.07 h Praha - Strahov 10.02.2017
100 m překážek (0.84) 16.51 Plzeň 17.06.2017
400 m překážek (0.76) 68.34 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
hod diskem 1kg 24.94 Písek 26.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 4 Ostrava - Vítkovice 16.98
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.76)/Jky/B3 2 Ostrava - Vítkovice 68.34
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Jky Ostrava - Vítkovice NM
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 6 Vlašim 17.25
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 2 Vlašim 70.01
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) hod diskem 1kg/Ž/F Vlašim DNS
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/F Písek 69.46
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1kg/Jky/F Písek 24.94
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 4 Domažlice 46.31
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Pacov 16.82
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Pacov 69.77
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/R3 8 Jablonec nad Nisou 35.01
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/R2 Jablonec nad Nisou DNF
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Jky MS Plzeň 16.51
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/Ž/B2 6 Sušice 29.03
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Sušice 17.11
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) hod diskem 1kg/Ž/F 13 Sušice 22.32
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 České Budějovice 17.34
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/F České Budějovice DNF
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Praha - Děkanka 17.47
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Praha - Děkanka 69.00
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Jky/B2 5 Sušice 27.91
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Sušice 16.99
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/R3 8 Ostrava 10.54
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Strahov 10.07
05.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Jky/B4 3 Praha - Stromovka 28.14
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 6 Praha - Stromovka 10.12
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Stromovka 28.13
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Stromovka 10.55
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B3 6 Praha - Stromovka 10.69
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.84)/Ž/B3 4 Praha - Strahov 10.98
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 300 m/Ž/B3 4 Praha - Strahov 46.62