Karta atleta

Export do excelu
  • Fialová Lenka
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 Bělá nad Radbuzou 18.9.2014
60 m 09.08 h Praha-Stromovka 12.2.2013
100 m 14.00 Sušice 17.6.2018
150 m 21.85 Praha 21.6.2013
150 m 21.02 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 28.79 Bílina 20.8.2016
200 m 27.96 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 46.31 Domažlice 19.8.2017
300 m 46.62 h Praha - Strahov 10.1.2017
400 m 65.84 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
800 m 2:55.30 Klatovy 4.5.2013
60 m překážek 11.8 Sušice 5.9.2012
60 m překážek 10.07 h Praha - Strahov 10.2.2017
100 m překážek 16.48 Sušice 17.6.2018
200 m překážek 33.84 Plzeň 10.6.2015
300 m překážek 48.51 Kladno 11.9.2016
400 m překážek 68.34 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
pětiboj 1465 Klatovy 5.5.2012
sedmiboj 2503 Klatovy 4.5.2013
hod diskem 0,75kg 24.44 Písek 6.9.2014
hod diskem 1kg 27.08 Hradec Králové 15.9.2018
hod oštěpem 500g 18.83 Kolín 8.5.2014
hod oštěpem 600g 18.13 Domažlice 9.5.2015
hod kriketovým míčkem 27.73 Klatovy 5.5.2012
vrh koulí 3kg 08.70 Plzeň 22.6.2014
vrh koulí 3kg 07.75 h Jablonec nad Nisou 13.1.2015
skok daleký 4.03 Plzeň 6.5.2014
skok daleký 3.62 h Plzeň 18.1.2014
skok vysoký 1.15 Klatovy 4.5.2013
Přespolní běh 0:07:27 Střelské Hoštice 16.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 25.42 Písek 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m př./Jky/B2 4 Ostrava - Vítkovice 16.98
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m př./Jky/B3 2 Ostrava - Vítkovice 68.34
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) disk 1kg/Jky Ostrava - Vítkovice NM
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m př./Ž/B1 6 Vlašim 17.25
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m př./Ž/B1 2 Vlašim 70.01
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) disk 1kg/Ž/F Vlašim DNS
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 400 m př./Jky/F Písek 69.46
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) disk 1kg/Jky/F Písek 24.94
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 4 Domažlice 46.31
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B1 5 Pacov 16.82
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B1 1 Pacov 69.77
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Jky/R3 8 Jablonec nad Nisou 35.01
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./Jky/R2 Jablonec nad Nisou DNF
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Jky MS Plzeň 16.51
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/Ž/B2 6 Sušice 29.03
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m př./Ž/B2 2 Sušice 17.11
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) disk 1kg/Ž/F 13 Sušice 22.32
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m př./Ž/B2 3 České Budějovice 17.34
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m př./Ž/F České Budějovice DNF
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m př./Ž/B1 4 Praha - Děkanka 17.47
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m př./Ž/B1 1 Praha - Děkanka 69.00
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Jky/B2 5 Sušice 27.91
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m př./Jky/F Sušice 16.99
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/R3 8 Ostrava 10.54
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Jky/F Praha - Strahov 10.07
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Jky/B4 3 Praha - Stromovka 28.14
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Jky/R1 6 Praha - Stromovka 10.12
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Stromovka 28.13
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m př./Jky/F Praha - Stromovka 10.55
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m př./Ž/B3 6 Praha - Stromovka 10.69
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m př./Ž/B3 4 Praha - Strahov 10.98
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 300 m/Ž/B3 4 Praha - Strahov 46.62