Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Klanicová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
60 m 08.88 Hranice 25.04.2019
100 m 13.64 Šumperk 13.05.2017
150 m 21.52 Třinec 07.06.2014
200 m 29.36 Uherské Hradiště 22.09.2016
800 m 3:00.21 Třinec 08.06.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 21.53 Třinec 07.06.2014
skok vysoký 1.42 Hranice 13.06.2015
skok vysoký 1.45 h Valašské Meziříčí 11.03.2017
skok daleký 4.38 Hranice 31.05.2014
vrh koulí 3kg 08.73 Hranice 23.04.2015
vrh koulí 4kg 10.01 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
vrh koulí 4kg 10.69 Třinec 23.08.2020
hod diskem 0,75kg 19.07 Opava 22.06.2014
hod diskem 1kg 31.48 Praha-Juliska 23.06.2018
hod kladivem 3kg 27.84 Šumperk 14.09.2014
hod kladivem 4kg 33.02 Olomouc 08.06.2019
hod oštěpem 500g 13.31 Třinec 08.06.2014
hod oštěpem 600g 27.76 Holešov 20.06.2020
sedmiboj [Zky] 2613 Třinec 08.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.64 Šumperk 13.05.2017
skok vysoký 1.45 h Valašské Meziříčí 11.03.2017
vrh koulí 4kg 10.19 Hranice 03.06.2017
hod diskem 1kg 28.28 Šumperk 01.07.2017
hod kladivem 4kg 31.51 Šumperk 01.07.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 09.97
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 26.44
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) hod kladivem 4kg/Ž/F Ostrava - Vítkovice 28.29
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 4 Šumperk 09.82
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F Šumperk 28.28
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F 4 Šumperk 31.51
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R2 7 Ostrava - Vítkovice 13.82
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 10.01
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) hod kladivem 4kg/Jky 7 Ostrava - Vítkovice 31.00
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F Hranice 10.19
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 9 Hranice 19.35
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F 5 Hranice 27.03
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B2 1 Šumperk 13.64
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Šumperk 09.00
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F 5 Šumperk 26.62
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B5 MB Břeclav 13.88
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Jky MB Břeclav 08.80
11.03.2017 Valašská laťka (ZŠ Masarykova, TJ Valašské Mez) skok vysoký/Jky 5 Valašské Meziříčí 1.45