Karta atleta

Export do excelu
  • Kunová Eva
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 Písek 15.05.2010
50 m 07.31 h České Budějovice 04.12.2011
60 m 08.30 České Budějovice 16.06.2012
60 m 08.07 h Praha-Stromovka 20.02.2016
100 m 12.61 Sušice 06.05.2017
150 m 19.84 Tábor 24.05.2014
150 m 19.51 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 25.90 České Budějovice 20.05.2017
200 m 26.01 h Ostrava 18.02.2017
300 m 42.67 Sušice 21.05.2014
300 m 42.85 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 60.14 Sušice 19.05.2019
400 m 63.75 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
600 m 1:59.08 Písek 15.05.2010
800 m 2:45.09 České Budějovice 25.09.2011
50 m překážek 08.11 Písek 15.05.2010
60 m překážek 11.98 h České Budějovice 12.11.2011
pětiboj 1823 České Budějovice 25.09.2011
čtyřboj 1674 České Budějovice 03.10.2010
hod kriketovým míčkem 35.55 České Budějovice 25.09.2011
vrh koulí 3kg 06.74 Pacov 09.07.2011
skok daleký 4.24 Nová Včelnice 28.05.2011
skok daleký 4.77 h Praha-Stromovka 20.01.2015
skok vysoký 1.23 Tábor 19.09.2010
skok vysoký 1.20 h Praha-Strahov 15.01.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B1 6 Jablonec nad Nisou 26.90
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 6 Praha - Eden 26.76
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/R1 3 Jablonec nad Nisou 12.55
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/R1 3 Jablonec nad Nisou 25.62
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 12.48
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 25.95
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 Praha - Eden DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Stará Boleslav 12.76
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Stará Boleslav 12.67
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 26.03
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B1 3 České Budějovice 25.90
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R3 2 České Budějovice 12.71
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA 6 České Budějovice 12.97
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B1 3 České Budějovice 26.05
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/R2 1 Sušice 12.17
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/F1 Sušice 12.61
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Jky/B1 1 Sušice 25.43
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/R1 3 Ostrava 26.01
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Jky/B1 3 Praha - Stromovka 26.26
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R07 5 Praha - Strahov 08.19
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B03 2 Praha - Strahov 26.47
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 26.18
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/Ž/B5 1 Praha - Strahov 19.82