Karta atleta

Export do excelu
  • Panovská Alena
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.39 České Budějovice 3.10.2010
60 m 8.75 Břeclav 13.6.2014
60 m 08.35 h Praha - Stromovka 21.1.2017
100 m 13.53 Písek 3.9.2016
150 m 21.22 Klatovy 10.5.2014
150 m 21.66 h Praha-Strahov 8.2.2014
200 m 26.95 Tábor 27.9.2016
200 m 28.22 h Praha-Strahov 31.1.2015
300 m 45.71 Tábor 24.5.2014
300 m 45.85 h Praha 20.2.2014
600 m 2:08.1 Tábor 19.9.2010
800 m 2:38.09 Praha-Eden 20.5.2016
100 m překážek 15.60 Plzeň 4.6.2016
200 m překážek 35.78 Plzeň 8.9.2013
středoškolský pohár 1026 Tábor 26.9.2017
sedmiboj 4572 Pacov 2.7.2016
čtyřboj 1319 České Budějovice 3.10.2010
hod diskem 1kg 20.21 Písek 3.9.2016
hod oštěpem 500g 36.40 Ostrava 20.6.2015
hod oštěpem 600g 36.73 Olomouc 26.5.2017
hod kriketovým míčkem 34.94 České Budějovice 3.10.2010
vrh koulí 3kg 10.77 Pacov 2.7.2016
vrh koulí 3kg 11.02 h Praha-Stromovka 30.1.2016
vrh koulí 4kg 09.73 Olomouc 26.5.2017
skok daleký 5.24 České Budějovice 13.5.2017
skok daleký 5.11 h Praha-Stromovka 30.1.2016
skok vysoký 1.77 Tábor 18.7.2018
skok vysoký 1.72 h Hustopeče 26.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.08 h Praha - Strahov 19.1.2019
skok vysoký 1.73 Brno 25.6.2019
skok vysoký 1.72 h Ostrava 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2017 18. ročník Memoriálu Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž/F 4 Tábor 1.61
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dky Tábor 1026
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 200 m/Dky/B01 3 Tábor 29.42
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) dálka/Dky/F Tábor 4.79
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Ž 4 Praha - Eden 1.59
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Ž 10 Praha - Eden 5.12
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Ž 9 Praha - Eden 35.01
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž/F 8 Tábor 1.63
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) oštěp 600g/Ž/F 5 Tábor 36.24
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Jky/F 8 Jablonec nad Nisou 1.59
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 600g/Jky/F 6 Jablonec nad Nisou 35.76
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Ž/F Stará Boleslav 1.71
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Ž/F 16 Stará Boleslav 4.90
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 10 Stará Boleslav 33.78
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Jky/F 8 Olomouc 27.32
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Jky/F 8 Olomouc 16.00
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Jky/F Olomouc 1.72
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Jky/F 5 Olomouc 5.00
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Jky/F Olomouc 09.73
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Jky/F Olomouc 36.73
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Jky/F 7 Olomouc 2:43.25
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj/Jky 6 Olomouc 4490
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) výška/Ž/F České Budějovice 1.70
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Ž/F 5 České Budějovice 5.24
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Jky/F Třebíč 27.69
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Jky/F Třebíč 2:50.99
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Jky/F Třebíč 16.21
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) výška/Jky/F Třebíč 1.71
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) dálka/Jky/F Třebíč 4.99
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) koule 4kg/Jky/F Třebíč 09.40
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) oštěp 600g/Jky/F Třebíč 33.48
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj/Jky/F Třebíč 4254
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) výška/Jky/F 8 Ostrava 1.60
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R1 4 Praha - Stromovka 08.45
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 08.35
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) výška/Ž/F Praha - Stromovka 1.70
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) dálka/Jky/F Praha - Stromovka 5.06
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) koule 4kg/Ž/F MS Praha - Stromovka DNS
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/Ž 5 Praha - Stromovka 1.67