Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Zárubová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 h Praha - Juliska 09.01.2014
60 m 08.56 Praha 06.05.2014
100 m 13.58 Praha 12.05.2015
150 m 20.54 h Praha-Strahov 24.01.2014
150 m 20.48 Praha 08.05.2015
200 m 27.66 h Praha-Stromovka 01.02.2015
200 m 27.93 Praha 17.05.2015
300 m 46.90 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 3:00.28 Praha 13.10.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 09.60 h Praha-Stromovka 26.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.85 h Praha - Strahov 10.02.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 15.50 Praha 05.06.2015
100 m překážek (0.84) 16.07 Praha - Eden 28.05.2016
200 m překážek (0.76) 34.79 Praha-Juliska 28.05.2014
300 m překážek 48.74 Praha 08.05.2015
skok vysoký 1.51 Praha 28.08.2014
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
skok daleký 4.90 Praha - Přátelství 19.05.2017
skok daleký 4.90 h Praha - Stromovka 02.02.2019
trojskok 10.51 h Praha-Stromovka 16.02.2016
trojskok 10.60 Praha - Děkanka 14.06.2016
vrh koulí 3kg 07.60 Plzeň 01.07.2014
hod diskem 1kg 18.18 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 500g 19.99 Praha-Juliska 15.09.2016
sedmiboj [Zky] 3186 Plzeň 02.07.2014
vrhačský trojboj 0872 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 h Praha - Stromovka 24.01.2017
60 m 08.77 Praha - Děkanka 02.05.2017
150 m 21.57 Praha - Děkanka 02.05.2017
200 m 28.63 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
300 m 46.90 h Praha - Strahov 13.01.2017
60 m překážek (0.84) 09.85 h Praha - Strahov 10.02.2017
100 m překážek (0.84) 16.09 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
skok vysoký 1.45 Praha - Eden 13.06.2017
skok daleký 4.82 h Praha - Strahov 10.01.2017
skok daleký 4.90 Praha - Přátelství 19.05.2017
trojskok 10.13 h Praha - Stromovka 05.02.2017
trojskok 10.13 Mladá Boleslav 01.07.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Jky 17 Ostrava - Vítkovice 4.74
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 17.04
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 6 Pardubice 18.01
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Jky/F 13 Pardubice 4.70
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Kladno 17.20
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 16 Kladno 4.51
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 8 Kladno 10.00
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Jky/B4 2 Praha - Podvinný mlýn 29.07
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 1 Praha - Podvinný mlýn 16.86
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Jky/F 4 Praha - Podvinný mlýn 5.03
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Mladá Boleslav 17.28
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/Ž/F 7 Mladá Boleslav 10.13
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/R2 6 Jablonec nad Nisou 16.09
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/R3 6 Jablonec nad Nisou 28.63
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky 2= Praha - Eden 1.45
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky Praha - Eden 10.42
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 Liberec DNS
04.06.2017 2. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) trojskok/Ž/F 6 Liberec 10.05
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m překážek (0.84)/Jky/R1 4 Praha - Přátelství 16.61
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m překážek (0.84)/Jky/F 6 Praha - Přátelství 16.79
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) skok daleký/Jky 4 Praha - Přátelství 4.90
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž/B3 3 Bílina 17.04
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/Ž 10 Bílina 09.83
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 200 m/Jky/B2 2 Praha - Děkanka 29.30
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 2 Praha - Děkanka 19.30
09.05.2017 1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Jky/F Praha - Děkanka 4.71
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m překážek/Ž/B1 Praha - Juliska DNS
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B4 4 Praha - Děkanka 08.77
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B6 5 Praha - Děkanka 21.57
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/R2 6 Ostrava 09.92
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha - Strahov 09.85
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž 22 Praha - Strahov 4.71
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R2 5 Praha - Stromovka 10.17
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Jky 10 Praha - Stromovka 4.74
05.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) trojskok/Ž 9 Praha - Stromovka 10.13
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B9 3 Praha - Stromovka 08.61
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Praha - Stromovka 09.99
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 5 Praha - Stromovka 09.93
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Ž Praha - Strahov 10.04
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 6 Praha - Stromovka 10.08
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 Praha - Stromovka DNF
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B13 3 Praha - Strahov 46.90
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž 15 Praha - Strahov 4.77
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 Praha - Strahov DNF
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) skok daleký/Ž 14 Praha - Strahov 4.82