Karta atleta

Export do excelu
  • Kolingerová Agáta
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Lucie Škrobáková
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Kolín 22.8.2018
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 17.2.2018
100 m 11.95 Opava 9.9.2017
150 m 18.66 Praha 8.5.2015
150 m 18.48 h Praha - Strahov 20.1.2017
200 m 24.25 Praha - Eden 9.6.2018
200 m 24.49 h Ostrava 18.2.2017
300 m 39.66 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 39.45 h Praha - Stromovka 17.1.2017
400 m 58.80 Praha - Eden 17.6.2017
400 m 56.72 h Praha - Stromovka 29.1.2017
800 m 2:38.94 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
sprintérský trojboj 2593 Kolín 22.8.2018
středoškolský pohár 2980 Kolín 3.10.2018
vrh koulí 3kg 07.83 Kolín 20.5.2014
skok daleký 5.43 Ostrava 24.9.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.12 Hradec Králové 18.5.2019
150 m 18.52 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 24.99 Nové Město nad Metují 8.6.2019
200 m 24.88 h Ostrava 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dky Břeclav 1764
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 60 m/Dky/B01 1 Břeclav 07.95
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 200 m/Dky/B01 1 Břeclav 24.86
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky Kolín 1720
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B01 1 Kolín 07.92
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B01 1 Kolín 25.44
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/R2 1 Ostrava - Vítkovice 12.41
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Jky/FA Ostrava - Vítkovice 12.13
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 1 Ostrava - Vítkovice 24.55
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Příbram 60 m/Jky Příbram 07.7
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Příbram 200 m/Jky Příbram 25.6
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R2 1 Pardubice 12.65
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FA Pardubice 12.30
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B1 1 Pardubice 25.09
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R2 1 Opava 12.42
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FA Opava 11.95
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B1 1 Opava 25.05
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 07.97
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 18.42
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23Z/R3 Praha - Eden DNS
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23Z/R1 1 Praha - Eden 25.10
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23Z/F Praha - Eden 24.63
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B1 2 Praha - Eden 12.58
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R1 2 Praha - Eden 12.64
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Eden 12.26
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Eden 25.18
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 07.93
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 40.39
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/Jky/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 12.70
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Jky/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 25.39
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R1 2 Domažlice 12.82
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/F Domažlice 12.45
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B1 3 Domažlice 40.28
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 1 Kladno 13.12
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA Kladno 12.61
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 1 Kladno 25.42
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/R2 1 Jablonec nad Nisou 24.86
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 24.83
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 7 Praha - Eden 58.80
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R1 Praha - Stromovka DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/R1 3 Ostrava 07.81
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/F 5 Ostrava 07.83
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/R3 1 Ostrava 24.61
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/F Ostrava 24.49
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Jky/R2 2 Praha - Stromovka 07.83
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Jky/F Praha - Stromovka 07.79
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Jky/B1 1 Praha - Stromovka 24.70
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 56.72
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B2 4 Praha - Stromovka 07.92
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Praha - Stromovka 24.88
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B3 1 Praha - Strahov 18.48
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Ž/B1 3 Praha - Stromovka 39.45
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B5 1 Praha - Stromovka 07.91