Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Panýrková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Praha 1890
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.40 Praha 22.04.2012
100 m 15.43 Praha 08.09.2015
150 m 25.08 h Praha 15.12.2012
150 m 24.15 Praha 08.06.2013
200 m 32.86 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 57.80 h Praha-Strahov 31.01.2013
300 m 55.93 Praha 04.09.2013
400 m 80.50 Praha 19.05.2015
600 m 2:26.85 Praha 24.05.2012
600 m 2:17.48 h Praha-Strahov 15.01.2016
1500 m 6:01.72 Praha - Děkanka 23.08.2016
1500 m 5:58.64 h Praha - Stromovka 04.02.2017
2000 m 8:12.91 Praha - Kotlářka 06.09.2016
3000 m 13:09.19 Praha-Juliska 31.08.2016
5000 m 25:01.03 Praha - Děkanka 29.06.2017
skok daleký 3.20 Praha 22.04.2012
vrh koulí 2kg 05.85 Praha 02.05.2012
hod kriketovým míčkem 22.58 Praha 22.04.2012
chůze dráha 3000 m 20:33.13 h Praha - Stromovka 12.02.2017
chůze dráha 3000 m 18:17.51 Praha - Přátelství 29.09.2018
chůze dráha 5000 m 31:16.49 Praha - Stromovka 21.10.2017
3 km chůze 19:21 Zeleneč 25.06.2017
5 km chůze 33:30 Praha - Opatov 03.06.2017
10 km chůze 67:39 Poděbrady 08.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 5:58.64 h Praha - Stromovka 04.02.2017
1500 m 6:05.33 Praha - Přátelství 19.05.2017
3000 m 13:38.41 Praha - Přátelství 06.06.2017
5000 m 25:01.03 Praha - Děkanka 29.06.2017
chůze dráha 3000 m 20:33.13 h Praha - Stromovka 12.02.2017
chůze dráha 5000 m 31:16.49 Praha - Stromovka 21.10.2017
3 km chůze 19:21 Zeleneč 25.06.2017
5 km chůze 33:30 Praha - Opatov 03.06.2017
10 km chůze 67:39 Poděbrady 08.04.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.10.2017 Pražská chodecká hodinovka (SMOLA CHŮZE z.s. PRAHA) chůze dráha 5000 m/Ž Praha - Stromovka 31:16.49
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 5000 m/Ž/F 8 Praha - Děkanka 25:01.03
25.06.2017 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. A, B, C a 3. kolo II. ligy mužů, sk. C, E (AC Praha 1890) 3 km chůze/Ž Zeleneč 19:21
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 3000 m/Ž/F Praha - Přátelství 13:38.41
03.06.2017 Opatovská 10 (Sportovní chůze Praha z.s. ve ) 5 km chůze/Ž 5 Praha - Opatov 33:30
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 1500 m/Jky/F Praha - Přátelství 6:05.33
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 1500 m/Ž/B1 6 Praha - Juliska 6:09.70
13.05.2017 Pohár starosty města Milovice 5 km chůze/Ž Milovice 34:07
08.04.2017 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2017 10 km chůze/Jky 33 Poděbrady 67:39
12.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha) chůze dráha 3000 m/Jky/F 4 Praha - Stromovka 20:33.13
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/Jky/F 8 Praha - Stromovka 5:58.64