Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Krupařová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Kupka Dalibor
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2016: ME17-400 m př./SF, MSJ-4x400 m/7.; 2017: MEJ-400 m př./5.; 2018: MSJ-400 m př./R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 2 - - 1 1 - - - -
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Dorostenky
4 x 400 m - oddíl 3:47.71 Třinec 26.06.2016

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Praha 06.05.2014
60 m 08.13 h Praha-Stromovka 02.02.2016
100 m 12.46 Kladno 15.07.2017
150 m 19.18 Praha 08.05.2015
150 m 18.99 h Praha-Strahov 15.01.2016
200 m 24.91 h Praha - Stromovka 05.02.2017
200 m 25.27 Plzeň 10.09.2017
300 m 39.36 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 39.56 Domažlice 19.08.2017
400 m 55.43 h Praha-Stromovka 21.02.2016
400 m 54.58 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
500 m 1:30.44 h Jablonec nad Nisou 02.02.2011
600 m 1:36.84 Vlašim 14.06.2014
600 m 1:36.13 h Praha-Strahov 23.01.2015
800 m 2:19.42 Praha 22.09.2013
800 m 2:19.91 h Praha-Stromovka 01.02.2015
1000 m 3:16.83 Praha 23.05.2014
1500 m 5:11.91 h Praha-Stromovka 06.02.2013
1500 m 5:14.37 Praha 04.09.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 11.07 h Praha-Stromovka 28.02.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 10.87 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.65 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.05 h Praha-Stromovka 02.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 16.08 Praha 04.09.2013
100 m překážek (0.84) 15.34 Olomouc 12.09.2015
200 m překážek (0.76) 33.78 Praha 20.06.2012
300 m překážek (0.76) 42.14 Třinec 26.06.2016
400 m překážek (0.76) 58.33 Grosseto 23.07.2017
skok vysoký 1.35 h Praha-Stromovka 01.02.2012
skok vysoký 1.43 Praha 12.10.2013
skok daleký 4.85 h Praha-Juliska 16.01.2014
skok daleký 5.31 Olomouc 12.09.2015
vrh koulí 3kg 06.90 Praha 12.10.2013
hod diskem 0,75kg 14.63 Praha 26.09.2013
hod diskem 1kg 12.85 Stadion mládeže, Kotlářka 20.09.2012
hod oštěpem 500g 18.86 Praha 26.09.2013
hod kriketovým míčkem 35.97 Praha 19.05.2011
pětiboj 2384 Praha - Strahov 13.10.2012
sedmiboj [Zky] 3745 Praha 13.10.2013
vrhačský trojboj 0760 Praha 26.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.46 Kladno 15.07.2017
200 m 24.91 h Praha - Stromovka 05.02.2017
200 m 25.27 Plzeň 10.09.2017
300 m 39.36 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 39.56 Domažlice 19.08.2017
400 m 55.45 h Ostrava 19.02.2017
400 m 54.58 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
400 m překážek (0.76) 58.33 Grosseto 23.07.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Evropský pohár mistrovských klubů juniorek, sk. A (JAC Brno) 400 m překážek (0.76)/Jky/B 1 Brno 59.28
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/B2 4 Plzeň 25.27
24.08.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 8 Curych 61.90
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R1 1 Domažlice 12.65
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/F Domažlice 12.49
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B1 2 Domažlice 39.56
21.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m překážek (0.76)/Jky/R1 4 Grosseto 59.77
22.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m překážek (0.76)/Jky/S2 4 Grosseto 59.14
23.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ 400 m překážek (0.76)/Jky/F 5 Grosseto 58.33
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B1 3 Kladno 12.46
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 3 Kladno 24.68
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 400 m překážek (0.76)/Jky/B2 1 Trnava 60.46
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 2 Ostrava - Vítkovice 54.58
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/R2 1 Jablonec nad Nisou 59.85
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/F Jablonec nad Nisou 60.50
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 1 Praha - Eden 55.69
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/R1 4 Třinec 64.20
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 5 Praha - Přátelství 60.76
26.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R1 Praha - Stromovka DNF
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/R2 1 Ostrava 56.86
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/F Ostrava 55.45
05.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B2 3 Praha - Stromovka 24.91
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B1 3 Praha - Stromovka 55.88
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B3 2 Praha - Stromovka 25.19
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Ž/B2 3 Praha - Stromovka 39.36