Karta atleta

Export do excelu
  • Freibergerová Eliška
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 8.90 Brno 20.9.2016
60 m 09.11 h Praha - Strahov 13.12.2014
150 m 20.73 Brno 22.7.2019
150 m 22.92 h Praha-Strahov 23.2.2013
200 m 28.56 Břeclav 6.5.2017
200 m 29.53 h Bratislava 7.2.2015
300 m 43.77 Brno 22.7.2019
300 m 47.03 h Bratislava 8.2.2014
400 m 60.73 Brno 25.6.2019
400 m 61.23 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
500 m 1:21.06 Blansko 29.4.2018
600 m 1:42.7 Brno 24.9.2014
600 m 1:41.62 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
800 m 2:16.23 Brno 26.7.2019
800 m 2:18.64 h Ostrava 24.2.2018
1500 m 5:10.80 Brno 8.9.2014
60 m překážek 15.00 Brno 6.5.2010
vrh koulí 3kg 05.65 Brno 8.9.2011
skok daleký 4.42 Brno 26.4.2014
skok daleký 4.10 h Brno 9.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 20.73 Brno 22.7.2019
300 m 43.77 Brno 22.7.2019
400 m 60.73 Brno 25.6.2019
400 m 61.23 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 2:16.23 Brno 26.7.2019
800 m 2:20.12 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/Jky/B3 2 Olomouc 29.67
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 800 m/Jky/F 8 Olomouc 2:27.78
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B2 MS Uherské Hradiště 62.04
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Ž/F 7 Uherské Hradiště 2:19.48
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/R2 5 Jablonec nad Nisou 2:21.70
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 63.32
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 2:25.27
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F 10 Třinec 2:28.38
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 2:21.84
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 61.83
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 800 m/Ž/F 7 Olomouc 2:24.76
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B7 4 Břeclav 28.56
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Jky/B1 3 Břeclav 2:22.61
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/R1 4 Ostrava 2:23.03
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Jky/B1 4 Ostrava 63.51
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Ž/F 12 Ostrava 2:24.07
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B1 6 Praha - Strahov 2:26.25