Karta atleta

Export do excelu
  • Vavrová Simona
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.83 h Praha - Strahov 06.12.2014
středoškolský pohár 0495 Vlašim 13.09.2017
vrhačský trojboj 1100 Vlašim 01.09.2018
vrhačský čtyřboj 1342 Sušice 30.04.2017
hod diskem 0,75kg 17.62 Vlašim 11.05.2014
hod diskem 1kg 25.34 Vlašim 27.08.2017
hod kladivem 3kg 28.19 Pacov 18.06.2016
hod kladivem 4kg 28.60 Stará Boleslav 05.05.2018
hod oštěpem 500g 31.00 Kolín 20.06.2014
hod oštěpem 600g 27.77 Stará Boleslav 21.05.2016
vrh koulí 3kg 09.48 Vlašim 13.09.2017
vrh koulí 3kg 08.84 h Praha-Stromovka 16.02.2016
vrh koulí 4kg 08.04 Vlašim 09.09.2017
vrh koulí 4kg 08.46 h Praha - Strahov 04.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) koule 4kg/Jky Praha - Strahov 07.67
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Benešov (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) strPohar/Dky Vlašim 0495
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Benešov (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) koule 3kg/Dky 5 Vlašim 09.48
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Jky Vlašim NM
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Jky Vlašim NM
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) koule 4kg/Jky Vlašim 08.04
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) disk 1kg/Jky 7 Čáslav 23.97
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenky+juniorky) (AC Čáslav) oštěp 600g/Jky 8 Čáslav 26.22
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) disk 1kg/Ž/F 10 Vlašim 25.34
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) kladivo 4kg/Ž/F 9 Vlašim 27.10
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1kg/Ž/F 12 Pacov 22.58
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 4kg/Ž/F 7 Pacov 27.40
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Jky Kolín NM
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Jky 9 Kolín 21.63
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) disk 1kg/Ž/F 20 Sušice 20.16
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) kladivo 4kg/Ž/F 10 Sušice 24.01
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Jky Stará Boleslav 24.45
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Jky 5 Stará Boleslav 26.82
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Jky Stará Boleslav DNS
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž Praha - Děkanka NM
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Ž 7 Praha - Děkanka 25.57
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Ž 13 Praha - Děkanka 24.84
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Jky 9 Stará Boleslav 21.85
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Jky 5 Stará Boleslav 26.90
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Jky 8 Stará Boleslav 26.53
30.04.2017 Vložený závod Vrhačského čtyřboje (TJ Sušice) kladivo 4kg/Jky Sušice 26.22
30.04.2017 Vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) disk 1kg/Jky Sušice 21.67
30.04.2017 Vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) kladivo 4kg/Jky Sušice 26.22
30.04.2017 Vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) koule 4kg/Jky Sušice 07.38
30.04.2017 Vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) oštěp 600g/Jky Sušice 25.14
30.04.2017 Vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh. čtyř/Jky Sušice 1342
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) koule 4kg/Jky/F Praha - Strahov 08.46
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 4kg/Ž 10 Praha - Stromovka 08.17