Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Hromadníková
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Trojskok 370 959
    akt. 26.06.2022
  • Úspěchy:
    2015: EYOF-trojskok/8.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.65 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.29 h Olomouc 14.12.2012
60 m 08.15 Vlašim 14.06.2014
100 m 13.45 Zlín 17.08.2019
150 m 19.14 Šumperk 11.06.2014
200 m 27.14 Zlín 16.08.2014
300 m 43.13 Olomouc 08.05.2014
800 m 2:29.87 Praha 13.07.2014
800 m 2:34.55 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.48 h Olomouc 20.01.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 10.67 Třinec 09.06.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.94 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.55 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.84) 09.89 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.43 Praha 12.07.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 17.38 Zlín 29.04.2015
200 m překážek (0.76) 30.09 Opava 22.06.2014
skok vysoký 1.47 Olomouc 25.06.2014
skok vysoký 1.54 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
skok o tyči 3.30 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok o tyči 3.55 Kladno 18.07.2020
skok daleký 5.66 h Otrokovice 17.02.2015
skok daleký 5.89 Plzeň 08.08.2020
trojskok 12.58 Zlín 26.06.2021
trojskok 12.20 h Ostrava 25.01.2022
vrh koulí 3kg 09.38 h Olomouc 17.01.2014
vrh koulí 3kg 09.79 Třinec 07.06.2014
vrh koulí 4kg 08.77 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod oštěpem 500g 20.31 Praha 13.07.2014
hod kriketovým míčkem 28.79 Třinec 07.07.2012
pětiboj 2366 Třinec 07.07.2012
pětiboj hala [Zky] 2807 h Olomouc 25.01.2014
pětiboj hala [Dky] 3129 h Olomouc 24.01.2015
pětiboj hala [Z] 3046 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sedmiboj [Zky] 4336 Praha 13.07.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.66 h Otrokovice 09.02.2017
60 m 08.61 Zlín 03.05.2017
150 m 20.78 Zlín 03.05.2017
200 m 27.73 Břeclav 06.05.2017
60 m překážek (0.84) 10.53 h Praha - Strahov 10.01.2017
skok o tyči 3.14 h Olomouc 28.01.2017
skok o tyči 3.21 Praha - Eden 02.09.2017
skok daleký 5.09 h Praha - Strahov 10.01.2017
skok daleký 5.57 Uherské Hradiště 01.07.2017
trojskok 11.52 h Ostrava 04.02.2017
trojskok 12.01 Třinec 10.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok daleký/Jky Olomouc 5.26
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 11.32
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok o tyči/Jky Olomouc 3.07
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Ž 7 Opava 3.01
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž 5 Opava 11.55
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) skok o tyči/U23Z 9 Praha - Eden 3.21
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) trojskok/U23Z 11 Praha - Eden 11.43
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Ž/F Břeclav 3.15
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F Břeclav 11.38
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 5.18
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Ž Olomouc 11.21
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 5.36
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 10.98
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok o tyči/Ž/F Uherské Hradiště 3.11
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F Uherské Hradiště 5.57
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F Uherské Hradiště 11.51
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 11.94
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/Jky Ostrava - Vítkovice 3.15
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky Ostrava - Vítkovice 11.58
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 8 Třinec 12.01
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F Třinec 11.57
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Ž/F Třinec 3.15
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky MB Uherské Hradiště 5.29
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/Jky/F Ostrava - Vítkovice 3.14
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 11.42
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok o tyči/Ž Olomouc 3.14
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) trojskok/Ž 4 Olomouc 11.33
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B4 3 Břeclav 27.73
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Jky Břeclav 3.12
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky 6 Břeclav 5.21
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B4 MB Zlín 08.61
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B1 MB Zlín 20.78
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/Jky/F 7 Ostrava 2.86
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 7 Ostrava 11.50
09.02.2017 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2017 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Ž/R2 2 Otrokovice 05.66
09.02.2017 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2017 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Ž/FA 6 Otrokovice 05.67
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok o tyči/Jky/F Ostrava 3.11
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Jky/F Ostrava 11.52
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Ž/R2 Olomouc DQ
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok o tyči/Jky Olomouc 3.14
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 11.04
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) trojskok/Ž 8 Ostrava 10.91
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m překážek (0.84)/Ž/B3 3 Praha - Strahov 10.53
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) skok daleký/Ž 7 Praha - Strahov 5.09
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) skok o tyči/Jky/F Ostrava 3.03
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F Ostrava 11.22